Skocz do zawartości

Umów się ze mną pod lupą trenera uwodzenia


Rekomendowane odpowiedzi

Program o Paniach co mają wymagania z kosmosu a od siebie dają tyle co nic...

Analiza trenera jest mało istotna,zobaczcie tylko na reakcje uczestniczek które dowiadują się że Pan kawaler jest prawnikiem*.

Dla porównania polecam zobaczyć drugi filmik aby lepiej zrozumieć przesłanie.

Projekt Klaudiusz cdn...

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając że ten program to takie intelektualne dno pokazuje też trochę prawdy odnośnie preferencji wizualnych karyn i pierwszego wrażenia. Oczywiście takiego przed kamerami pod presją społeczną i widzów.

Analiza nr5: 

W analizie Adepta nr 5 pierwszy gostek też nie został skreślony przez żadną na początku (formalny elegancki ubiór, foremna twarz, zadbanie). Jednak gdy zaczęła się prezentacja pogrążył się częściowo sam (przechwałki jestem wspaniały), znajomi oraz rodzina to idioci, którzy mówili o jego desperacji w zarywaniu do wszystkich żon na weselach.

Drugi gostek też odstawił się jak stróż w boże ciało i zadziałało nie tylko to że jest prawnikiem, ale też wysokim brunetem, ton głosu, pokazywanie zdjęć z podróży, obiecanki że zabierze w podróż którąś z Karyn ze studia, itd. Siostrzyczka jeszcze kilka razy podkreśliła jaki on wspaniały (opinia innej kobiety) i jego status - prawnik.

Obydwaj byli wyżsi od prowadzącego.

 

Analiza n1

Trudno się spodziewać dobrego wrażenia jeżeli zarówno sam w prezentacji Dawid użala się nad sobą jak też jego koleżanka twierdzi że jest miękką cipką, którego kobiety krzywdzą. 

Obydwaj byli niżsi od prowadzącego.

 

Edytowane przez realista
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile tam jest dziewczyn 24 czy 30 ale to aż nie możliwe że wszystkie go chciały.

Pan jest przystojny,ma status i pieniądze ale czy nie zauważyliście również w jaki sposób się prezentuje i wypowiada?

W moim odczuciu schematycznie czyta z kartki i próbuje się przypodobać,Jest flegmatyczny i zwyczajnie obstawiam w codzienności nudny.

Dlaczego żadna z Pań tego nie dostrzegła?Albo nie pomyślała kategoriami np:

-Dużo pracuje =będzie miał mało czasu na mnie.

-Jest prawnikiem=nudny,ułożony i schematyczny (bo ja przecież jestem przebojową duszą towarzystwa-bym się z nim nudziła).

-Za wysoki (Na moje ok 190cm a przecież niektóre Panie ledwo wystają spod loży przy której stoją :D)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Maninblack napisał:

Dlaczego żadna z Pań tego nie dostrzegła?Albo nie pomyślała kategoriami np:

-Dużo pracuje =będzie miał mało czasu na mnie.

Oto przecież chodzi.

Aby dawał kasę i nie interesował się jak partnerka spędza czas.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.