Skocz do zawartości

Dotyczy "Brak ochoty na rozmowę z kobietami"


Rekomendowane odpowiedzi

@SzninkielkaJa właściwie nie uważam że ludzie są chujowi czy mało wartościowi. Są jacy są. Ale mnie już nudzą te wszystkie schematy znajomych. To udawanie.

 To uleganie presji. Manipulacje koleżanek.

@Krugerrand A cóż mogę więcej zaoferować? Faceci lubią ze mną rozmawiać i w sumie większość z którymi się spotkałam chcieli ze mną wejść w związek. Bo jestem miła, uległa, rozmowna, z poczuciem humoru. No ale wejde w związek i co dalej? Motylków już nie poczuje. Na randkę chyba pójde ? ale tak na chwile... ?

@Tomko Nie rozumiem co jest złego w rozmowie? Może chłopcy też chcą sobie ponarzekać. Dają atencje mi, ja daje im...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, deomi napisał:

Motylków już nie poczuje. Na randkę chyba pójde ? ale tak na chwile... ?

@Tomko

Znajoma też tak twierdziła. Po trzech latach singielstwa i narzekania na wstrętnych facetów poznała typa za którym latała jak pojebana,

 

Wszystkich po kolei odrzucała....aż pewnego razu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, deomi napisał:

Mam zaplanowaną autodestrukcję ? Nie wiem co mogłabym zrobić i po co.

 

Jestem kurwa w jakieś totalnej próżni. 

Aha. No to ja Ci nie pomogę. 

 

Sama musisz sobie odpowiedzieć na te pytania, albo nie... po co...

 

Ps: z Tobą jakakolwiek konwersacja nie ma sensu. To strata czasu.

Edytowane przez Bronisław
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to co myślisz niekoniecznie musi być osią Twojego życia, to tak naprawdę pokazuje tylko co myślisz o sobie i nic więcej, myśli to nie rzeczywistość. 

Chodzisz w kółko po tych samych schematach w swojej głowie i twierdzisz, że jesteś bardziej oświecona od biednych matrixowców. Oświecenie to mit, kolejny schemacik.

Jak się już porządnie zmęczysz to wyjdziesz z tego ponurego zamczyska. 

Na razie Ci tam dobrze po prostu, kwestia decyzji i odrobiny odwagi ?.

Edytowane przez icman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie słuchaj się do końca wszystkiego bezkrytycznie co jest na forum - większość rzeczy jest prawdziwych, ale np. to, że sama sobie dasz szczęście, towarzystwo i wszystko inne to jest paranoja, a nie żadna mądrość. Ludzkość rozwinęła się tylko dzięki temu, że między ludźmi zachodziły interakcje, dzielenie się informacjami i emocjami. To oczywiste, że potrzebujesz drugiego człowieka, a teksty, żebyś nie oczekiwała od takowego czegoś czego sama nie jesteś w stanie sobie dać są idiotyczne, bowiem nie wszystko sama możesz sobie dać.

 

Interakcje z ludźmi ROZWIJAJĄ człowieka i tego dowodzi historia ludzkości i antropologia kulturowa.

Co nie zmienia faktu, że sama z sobą możesz osiągnąć codzienną pogodę ducha - i względne szczęście, na zasadzie nawyku. 

 

Interakcje z ludźmi dają Ci sinusoide emocjonalną, brak interakcji daje Ci funkcję stałą - nic się nie dzieje, stosunkowo stałe odczucia, chyba, że masz depresję, etc.

 

Inną sprawą, że poznać wartościową osobę jest bardzo ciężko, a nawet jak się takową pozna, zwykle jedno lub drugie (bardzo często kobieta) rujnuje takową wartościową relację zdradą, defektami oddziaływania gadziego mózgu (pogarda, nieumiejętność patrzenia na mężczyznę jak na człowieka i tolerowanie jego słabości, bo jest w pierwszej kolejności człowiekiem, a nie jakimś polującym narzędziem do dawania zasobów - jak niestety większość kobiet rozpatruje mężczyznę co rujnuje 80-90% wszystkich związków).

 

Dużą radość daje pasja - to jest droga jaką warto pójść. Ja mam ciągle w planach stworzenie pewnego innowacyjnego portalu (oczywiście własnoręcznie), ale ciągle utykam na wybraniu technologii/języka programowania. Ciągle nie wiem jaki wybrać żeby nie żałować - a czas leci.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.