Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

dobryziomek

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2585
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

dobryziomek last won the day on June 18 2019

dobryziomek had the most liked content!

Community Reputation

3085 Świetna

4 Followers

About dobryziomek

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

16757 profile views
 1. Kiedyś czytalem ten albo podobny artykuł i pomimo niechęci do tej nomenklatury "alfa, beta, omega" to jest to zwykle pierdolenie. Wiadomo, że kobiety lubią silnych, archetypowo męskich facetów. Owszem - kiedyś siła była definiowania w inny sposób dzisiaj jest głównie zdolność zarobkowa i mocny zdecydowany, zdyscyplinowany charakter. Niezależnie jednak od współczesnej definicji siły to samiec omega jest przeciwieństwem wszystkich cech atrakcyjnych dla kobiet i zawsze będzie. Nawet jeśli będzie miał zdolność zarobkową to charakter "miękkiej fajki" wzbudzi u kobiet i innych mężczyzn tylko obrzydzenie a w najlepszym przypadku współczucie i litość. Jednak na współczucie i litość, nie zarucha. xD
 2. Biegłość w znajomości technik mentalistycznych typu : zimny odczyt, gorący odczyt i inne i sam mogę być wróżbita, jasnowidzem, mistrzem duchowym, uzdrowicielem i kimś tam jeszcze. trzepiac grubą kasę na naiwnych. O wszystkich jasnowidzach mam to samo zdanie więc jakiś Oskar nie jest wyjątkiem.
 3. Dla mnie obywatelstwo polskie jest niezbędne na tym etapie życia. Jestem natomiast zdania, że warto mieć drugie tak na wypadek jakby ktoś z rodaków chciał mnie kiedyś opierdolic na grubszy hajs albo wmanewrowac w jakieś gówno. Sam jestem uczicwym obywatelem, nie popełniam przestępstw, płace podatki i ogólnie jestem wzorowym człowiekiem. No, ale nie wiem kto będzie rządził za 10-20 lat i co mu wpadnie do głowy.
 4. @AnalcondaTo będziesz mial obywatelstwo polskie a z czasem skombinujesz sobie drugie i zrzekniesz się wówczas pierwszego. Teraz twój ewentualny wniosek odrzucą.
 5. @@Analconda Jeśli mieszkasz poza RP to składasz wniosek do Prezydenta za pośrednictwem konsula. Znajomego wniosek został odrzucony ponieważ nie ma innego obywatelstwa. Składał wniosek jeszcze w czasach Prezydenta Komorowskiego. @Pozytywniak Co nie zmienia faktu, że apatrydzi istnieją również w Polsce i ich sytuacja jest nieciekawa. @dyletant Tak jest coś takiego jak obywatelstwo UE i ja tego obywatelstwa aktualnie potrzebuje.
 6. Tylko zastanówcie się nad sensem zrzeczenia się obywatelstwa. Teoretycznie nie musicie, ale w praktyce musicie przyjąć inne. Rządzący(kto by to nie był) będą mieli wyjebane na to, że kilku Janów Iksinskich z województwa mazowieckiego postanawia zrzec się obywatelstwa polskiego. Nie zmieni to ich polityki, nie spowoduje żadnej refleksji u nikogo, urzędnik w kancelarii Prezydenta przeczyta, odpisze i jeszcze tego samego dnia o was zapomni. Totalnie niepotrzebny emocjonalny ruch dobry dla kodziarskich piczek. Lepiej skolowac sobie drugie obywatelstwo np Republiki Dominiki. Zresztą obywatelstwo UE ma charakter akcesoryjny więc je również stracicie jeśli nie przyjmiecie obywatelstwa innego państwa UE.
 7. Zawsze mnie zastanawiało dlaczego sędziowie nie wychodzili na ulicę w czasach rządów PO i PSL przecież już wówczas obowiązywał np art. 60 par 2 k.k jak to tak stawiać ludziom zarzuty tylko na podstawie zeznań niekoniecznie wiarygodnych ludzi? Na miejscu szanownych już wtedy zrobilbym marsz tysiąca tóg. Ja się zacząlem poważnie zastanowiac nad drugim obywatelstwem (poza UE) po aferze taśmowej (2014,2015?) jak minister Sienkiewicz chciał pokazać polskiemu przedsiębiorcy, że go można jeszcze bardziej okraść. W każdym razie z polskiego obywatelstwa nie zrezygnuje nigdy. Po pierwsze dlatego, że o coś moi dziadkowie i inni prawi ludzie w czasach słusznie minionych walczyli (z szacunku), po drugie dalej chce mieć obywatelstwo UE, po trzecie potrzebuje polskiego obywatelstwa z przyczyn zawodowych, rodzinnych, społecznych. Dlatego raczej w grę wchodzi przyjęcie drugiego obywatelstwa.
 8. @Androgeniczna Jeśli nie ponosi strat i kobieta odwzajemnia i szanuję jego starania to nie jest to biały rycerz tylko rozsądny facet. Biały rycerz to mężczyzna, który daje od siebie nieproporcjonalnie dużo i wchodzi w tylek podczas, gdy kobieta ma niego wyjebane albo rozpieszcza ja do takiego stopnia, że jej się wydaje, że nie ma względem niego żadnych obowiązków i jedyną osobą, która powinna wychodzić z inicjatywą to facet.
 9. A spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, które jest ograniczonym prawem rzeczowym jest nieruchomością czy nie jest? Można na nim ustanowić inne ograniczone prawo rzeczowe? Co może zrobić sprzedający w przypadku sfalszowania aktu notarialnego i wpisu na podstawie "falszerki" własności do KW?
 10. Siemano, Chce zainwestować w sprzęt do ćwiczeń. Potrzebuje tylko w zasadzie dobrego drążka stacjonarnego i jakiś poręczy do robienia dipow. Sprzęt miałby być nie w mieszkaniu, ale w osiedlowym klubie fitness wiec miejsca jest sporo. Co polecacie?
 11. W nieruchomościach można sporo zarobić to prawda. Siostra zaczęła pracować w branży dobrze po 30tce, jej mąż ma firmę budowlana i wspólnie się dorobili do tego stopnia, że teraz zarabiają głównie na flipach. Dobrze jest mieć kogoś bliskiego w pośrednictwie. Jak kupowałem mieszkanie u dewelopera to siostra posredniczka oddała mi swoją prowizję xD Tylko, że sam wybrałem m2 a ona tylko ze mną przyszła xD Tylko zwróć uwagę @Androgeniczna, że start w życiu miałaś naprawdę zajebisty. Nie każdy taki miał, ale każdy może się nauczyć oszczędzania i poszerzać swoje kwalifikacje.
 12. Nie wiem czy znam. Nie mam zamiaru nikomu przypisywać żadnych zaburzeń ponieważ nie jestem osobą kompetentną w tym zakresie. Natomiast mam kilka osób w najbliższym otoczeniu, które przejawiają rys narcystyczny. Najlepszą metodą jest metoda ograniczonego zaufania w kontaktach międzyludzkich. Ostatnio w pracy się o tym dotkliwie przekonałem jak ktoś mi podlozyl świnie a później mnie podkablowal. Sam nigdy nie byłem konfidentem i zawsze byłem lojalny w stosunku do współpracowników i przełożonych, ale jak widać lojalność nie zawsze popłaca. Na szczęście żadnych konsekwencji nie poniosłem skończyło się polubownym przeniesieniem na inny projekt w innej lokalizacji (może nawet lepszy projekt)
 13. @Imbryk To ona Ci powie, że Ci zaufala a Ty jej zniszczyles życie bo ona wzięła już kościelny i drugiego kościelnego z nikim nie dostanie. xD Też trochę żartuję oczywiście.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.