Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

dobryziomek

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2275
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

dobryziomek last won the day on September 19 2018

dobryziomek had the most liked content!

Community Reputation

2411 Świetna

4 Followers

About dobryziomek

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

9541 profile views
 1. @Jaśnie Wielmożny. To jest laska, która była kiedyś z alfa i miała z nim silne emocje a teraz jest z beta, któremu dopierdala nieświadomie. Tak w największym skrócie.
 2. @Ragnar1777 To co zacytowałeś w cale nie musi oznaczać, że cała historia jest fejkiem(owszem może, ale niekoniecznie) niektórzy ludzi mają taki talent do oszukiwiania samych siebie, że jestem w stanie uwierzyć że starsza Pani faktycznie myśli, że jest atrakcyjna a jej gach to jej pierwsza i jedyna miłość. I jestem w stanie uwierzyć również, że faktycznie jacyś biali rycerze ją podrywali i podbijali jej ego. Ludzie są no cóż..... popierdoleni. Chuj, że jej rzekoma zajebistość nie ma nic wspólnego z rzeczywistością ważne, że jej się wydaje, że tak jest. Ludzie kochają żyć w iluzji więc dla naszego dobra ich z tej iluzji nie wyprowadzajmy.
 3. Zawsze się dziwiłem jak to jest, że ludzie fascynują się jakimiś tanimi historyjkami, które są niczym innym niż efektem stosowania różnego rodzaju mechanizmów obronnych ego. Kobieta zracjonalizowała sobie swoją własną zdradę wynikającą z rutyny w związku i jej poligamicznej natury i teraz pierdoli publicznie jakieś kocopały o wielkiej prawdziwej miłości, która przyszła do niej niepostrzeżenie. Żądając od ludzi jakiegoś poklasku czy zrozumienia. Mamy tutaj do czynienia z racjonalizacją, projekcją komplementarną oraz z wyparciem. Dodatkowo ''smaczku'' ma dodać wiek bohaterki, która jest kobietą w wieku emerytalnym a zatem matrixowcy powinni się spuszczać ze szczęścia, że starsza Pani znalazła ''miłość'' swojego życia. Te historie są czasami tak żenujące, schematyczne i głupie, że dziwi mnie, że tak mało ludzi to widzi.
 4. Tak jak wspomniałem Tede się dorobił, ale to kompletnie nie jest mój klimat. Dla mnie dobrzy raperzy to przede wszystkim świętej pamięci Tomasz Chada(zawsze będę go słuchał), sokół(dorobił się), peja(dorobił się), sobota(dorobił się), Paluch(dorobił się) Eldo(dorobił się), O.S.T.R (dorobił się), małpa (nie mam pojęcia, ale to młody raper jeszcze w sumie.) BTW. Uwielbiam słuchać jego kawałka jak się uczę postępowania karnego. xD
 5. No jakby nie patrzeć to TEDE jest raperem starej daty i on się z pewnością dorobił. Wczoraj go nawet spotkałem. xD xD.
 6. Pierwsze zasadnicze pytanie. Czy oni chcą to mieszkanie kupić przed zawarciem związku małżeńskiego czy po jego zawarciu?
 7. Chyba przez dwa miesiące nie słuchałem żadnej audycji(brak czasu) dzisiaj sobie nadrobię i posłucham na nowym portalu. Fajnie będzie jak zamieścicie ten numer konta w zakładce Patroni Strony.
 8. @Mosze Red Bardzo obiecująco to wygląda, szacun. W zakładce ''patroni strony'' można zamieścić numer konta, żeby był łatwy do odnalezienia.
 9. Przyznajcie, że to dość ciekawe orzeczenie sądu apelacyjnego. https://gazetawroclawska.pl/sad-lagodzi-wyrok-dla-pedofila-bo-ten-po-gwalcie-odwiozl-ofiare-do-domu/ar/c1-14137011
 10. Nie jestem antyklerykałem, ale błagam Was przestańcie wysuwać argumenty, że na 1000 pedofilii tylko jeden jest księdzem a reszta to ślusarze, hydraulicy, murarze etc. Za powyższymi grupami społecznymi nie stoją instytucje takie jakie Kościół i nikt nie zataja ich zbrodni. Jeśli popełniają czyn zabroniony to nie są chronieni przez swoich zwierzchników tylko ponoszą odpowiedzialność karną a w Kościele katolickim no nie do końca tak to wygląda. Powyższe grupy społeczne nie biorą na siebie ciężaru autorytetu moralnego. Uważam również, że Kościół kolokwialnie dał ciała przez zaniechanie lustracji. Przecież informacje o sprawcach i ofiarach były w już pewnie w UBeckich teczkach. Hierarchowie Kościelni mogli mieć do nich dostęp i mogli we właściwym momencie złożyć zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa szczególnie, że niektórzy z księży przedstawieni w tym filmie to byli współpracownicy służb więc jestem pewny, że haki na nich były ponieważ ich zachowania to nie był incydent to był proceder. Teraz jest już na takie ruchy za późno. W tej sprawie akurat wiele osób i wiele instytucji dało kolokwialnie dupy. Tak, piszę z pełną odpowiedzialnością, że Kościół jest odpowiedzialny przez swoje zaniechania za te zbrodnie, dlaczego? Między innymi dlatego, że przecież tam nie było żadnych procedur. Wobec skazanego zastosowany był środek karny w postaci zakazu pracy z dziećmi. I co? Nikt nie chciał od niego zaświadczenia o niekaralności? Kuria nie wiedziała, że ksiądz został skazany prawomocnym wyrokiem sądu? Serio chce Wam się w to wierzyć? Przecież przez takie zaniechania mogły być kolejne ofiary i Kościół ponosi w tym przypadku 100% odpowiedzialność. Przestańcie bronić Kościoła w tej sprawie bo akurat mamy do czynienia z wyraźną patologią instytucjonalną. Nie będę bronił Kościoła Katolickiego, ale lewakiem nie jestem jakby ktoś chciał mi zaraz coś zarzucić.
 11. Dzięki. Podjąłem decyzję, że będzie to amstaff. @DanielS Lubię takie zwierzęta. BTW Miał ktoś z forumowiczów kiedyś amstaffa?
 12. @mirek_handlarz_ludzmi Ona wciąż w nią nie wierzy daj kobiecie spokojnie to przetrawić.
 13. Wczoraj jak wracałem do domu to wstąpiłem po drodze do żabki i spotkałem tam kolegę z którym studiowałem. Ja kupiłem jogurt a on kupił mleko.
 14. No i myszka zrobi deal życia. Misiu kup mieszkanie i przepisz na mnie połowę udziałów - misiu weź z 60 koła kredytu potrzebujemy pieniędzy na lepsze wykończenie, kup mi przy okazji nowe sukienki - misiu boje się, że przyjdzie komornik przez ten kredyt, który wzięliśmy, stopy procentowe poszły w górę, rata poszła w górę, przepisz na mnie swoje udziały - Misiu nie wiem co do Ciebie, żegnaj. No i hajtać się nawet nie trzeba.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.