Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

dobryziomek

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2771
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

dobryziomek last won the day on June 18 2019

dobryziomek had the most liked content!

Community Reputation

3458 Świetna

4 Followers

About dobryziomek

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

18905 profile views
 1. Okrągłe frazesy, mówienie o wszystkim i o niczym trochę katolik a trochę liberal - dobrze wpisuje się w nastroje społeczne czyli kolejny twór mający na celu bycie twarzą liberalnych środowisk. Nie wyszło z Palikotem, nie wyszło z Petru, nie wyszło z Kukizem to liczą, że wyjdzie z Holownia. W autentyczność łzawej szopki nad konstytucja to tylko najwięksi debile mogli uwierzyc.
 2. Nie łapie się bo mam zbyt wysoką średnia zarobków . Czy bym skorzystał? Nie - nigdy nie korzystałem z socjalu i czułbym się z tym źle. Nawet w swojej pierwszej pracy na etacie nie złożyłem wniosku o bony pracownicze na święta. Uznałem, że skoro wysokość bonów zależy od dochodu na członka rodziny a nie od efektywności to ja pierdole takie lewackie zabawy xD Pomimo tego, że wówczas wynajmowalem z matką m2 i za wszystko płaciłem a robotę w tamtej firmie dopiero zaczynałem to uznałem, że się nie upokorze w taki sposób.
 3. @DuchAnalitykDobra poświęce się i w przyszłym tygodniu założę temat o tych wszystkich psychoanalitycznych bredniach i uwierz mi przytoczę wielokrotnie replikowane badania naukowe i dowiode, że psychoanaliza ma gówno wspólnego z nauką. Powiem więcej jest cholernie szkodliwa społecznie.
 4. @DuchAnalityk Pierwsze słyszę, żeby Jung, Adler albo o zgorozo Freud byli naukowcami xD To jest obelga dla ludzi nauki - pisałem już o psychoanalitycznych bzdurach wielokrotnie na forum, ale jak chcesz to mogę się dla Ciebie powtórzyć
 5. @Marek Kotoński Ogarniałem kiedyś temat hipnoterapii dla własnych potrzeb poznawczych. Byłem na jednej sesji u znanej hipnoterapeutki i ogólnie chillout jest zajebisty. Wyszedłem z sesji zrelaksowany(okres mojego ostrego doła psychicznego), bardzo pewny siebie ogólnie było zajebiscie. Niestety następnego dnia wszystko wrocilo do normy i miałem takiego samego doła jak wcześniej a nawet większego. Ogólnie uważam, że hipnoza to taki narkotyk dla bogatych bo płacisz 300 zł za "działkę" później jesteś mega zrelaskowany i przez reszte dnia masz zajebisty nastrój. W moim przypadku następnego dnia był chyba "kac" a później po staremu nic się nie zmieniło. Co do Pana Kaczorowskiego - przejrzałem chyba wszystkie jego sesje na yt i uważam, że koleś po prostu robi biznes a sesje hipoteczne maja za zadanie jedynie uwiarygodnic jego teorie o życiu po śmierci itd. Wystarczy zobaczyć na yt w jaki sposób rozmawia z ludźmi będącymi w stanie hipnozy. Sugeruje im odpowiedzi (a wiadomo, że czlowiek w hipnozie jest podatny na sugestie bo na tym to polega) a później wcześniej zasugerowane odpowiedzi i zaimplementowane w pewien sposób wizje opisuje w książkach. Dla mnie sposób na biznes jest zajebisty i gdybym nie miał oporów moralnych i jakiejś takiej wewnętrznej przyzwoitości to bym zrobił taki kurs hipnoterapeuty - przyjmowałbym w mieszkaniu i tezepal w chuj kasy. Do tej mojej to ludzie z całej Polski przyjeżdżają. @DuchAnalitykNie słyszałem o twierdzeniach, że hipnoza leczy AIDS, ale jeśli hipnoterapeuci tak twierdzą to jest to obrzydliwa manipulacja z ich strony. Psychoanalitycy nie mają żadnej renomy bo to szarlatani.
 6. Też jestem zdania, że powinni pokazać co się dzieje w środowiskach lgbt.
 7. Eeee przesadzacie. Studiowałem z kolesiem, który uroda nie grzeszyl. Owszem był wysoki i podobno miał coś w sobie no, ale był moim zdaniem wizualnie poniżej przeciętnej i miał widoczne zaburzenia osobowości, żył trochę w swoim swiecie. Co nie zmienia faktu, że ruchal na studiach takie szprychy że bylibyście w szoku xD Wszystkich to dziwiło, ale gość miał taki dar przekonywania, że potrafił przekonać nawet najbardziej wymagających profesorów do przełożenia kolokwium. Normalnie łysego by przekonał do zakupu grzebienia xD Z urody poniżej przeciętnej, czasami się ubieral elegancko w dobre markowe ciuchy jak musiał, ale na co dzień chodził raczej ubrany jak menel.
 8. Oczywiście, że Latkowski nie przedstawił żadnych dowodów na przestępstwo jakiegokolwiek celebryty. Te apele do Wojewódzkiego, Szyca i całej reszty to była tania zagrywka, żeby poruszyć emocjonalnie odbiorców i żeby widz powiazal w swojej głowie tych celebrytów z oskarżonymi. Natomiast ja wolę koncentrować się na faktach niż na emocjonalnych wysrywach. Retoryke Latkowskiego widać jak na dłoni szczególnie, gdy opowiadał o "znanym prezezenterze telewizyjnym", który rzekomo robi sobie castingi i wybiera najmłodszego chłopca. Problem polega na tym, że nigdzie nie zostało udowodnione, że którykolwiek z chłopców był niepełnoletni i nigdzie nie zostało udowodnione, że coś takiego faktycznie miało miejsce. Z zeznań świadka o którym również nic nie wiemy (ANONIM) wynikało, że tylko jeden z chłopców był niepełnoletni i miał podobno 17 lat. Dla mnie to czysta manipulacja. Żeby była jasność nie lubię Wojewódzkiego i całej tej warszawki, ale niech się Pan Latkowski zastanowi czy chce robić rzetelny materiał o pedofilii w trójmieście czy woli jednak przedstawiać jakieś nieudowodnione twierdzenia. Nawet jeśli film byl zrobiony rzetelnie to jego wypowiedzi i próba łączenia jakiś tam celebrytów z oskarżonymi o pedofilie szkodzi jego produkcji i stawia go w złym świetle
 9. To przez kogo on ma tą depresję i tak cierpi przez Marka czy Sohayo?
 10. Ludzie przecież to jest chory, niepełnosprawny człowiek z bardzo niskim iq. Jakich standardów od niego oczekujecie jak ten typ nie wie co robi? Oglądając go tylko nakrecaliscie jego spierdolenie i dawaliscie zarobić cwaniakom. Jeśli zaglodzil psa to trzeba było złożyć zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Powinien ponieść konsekwencje i stracić widzów. Powinniście złożyć zawiadomienie, zgłosić kanał i więcej typa nie oglądać.
 11. @leto Niby tak, ale jakby się ogarnął te 10-15 lat wcześniej to dzisiaj nie miałby takiego obciążenia finansowego.
 12. Gość zmarnował ostatnie 15 lat swojego życia. Zaraz pojawią się głosy krytyczne, że my na forum pierdolimy tylko o tej siłowni, nofapie, zimnych prysznicach, samorozwoju i karierze. Być może, ale gdyby ten facet w wieku 25-30 lat poszedł tą drogą zamiast słuchać porad tzw "normikow" to dzisiaj byłby w zupełnie innym miejscu. Zobaczcie, że on pisze cos w stylu, że "mniej lotni koledzy osiągnęli w wawie jakiś tam sukces" a on co? Czuje pewnie, że mógłby więcej, ale poświęcił sie rodzinie Być może to jest troll, ale takie historie się dzieją naprawdę. Co on może teraz czuć? Jeśli ma odrobinę oleju w głowie to czuje, że przegrał swoje życie.
 13. @Libertyn Dokładnie tak. Dodatkowo śmieszy mnie argument, że niby wśród murarzy jest więcej pedofilów niż wśród księży. Jakoś nie słyszałem, żeby murarze mieli za sobą instytucje, która tuszuje ich zbrodnie poza tym murarze nie lansuja się na autorytety moralne w przeciwieństwie do kleru. Zresztą to mylenie przyczyny ze skutkiem. Wśród murarzy jest więcej skazanych właśnie dlatego, że nikt ich nie chroni.
 14. Generalnie moim zdaniem pierwsza część filmu była bardziej rzetelna. Przede wszystkim dlatego, że "bohaterami" byli księża skazani prawomocnymi wyrokami Sądu. W tym przypadku główny wątek poświęcony był księdzu H. (w filmie pada wielokrotnie jego nazwisko) wobec, którego dopiero wszczęto postępowanie karne(zasada domniemania niewinności). Natomiast mechanizmy zamiatania spraw pod dywan są niezmienne i pokazują patologie kościoła katolickiego. Najbardziej oburzylo mnie, że kler zamiast złożyć zawiadomienie o możliwości popelnienia przestępstwa przeniósł księdza do innej parafii i umożliwił mu pracę z dziećmi. Szkoda, że zamiast sprawy księdza H. (nieskazanego prawomocnie) nie rozwineli wątku skazanego księdza Kani i odszkodowania jakie musiała zapłacić kuria. Myślę, że to powinien być główny wątek tego filmu bo cała sprawa pokazuje szereg patologii w strukturach kościelnych. Powinno być jak w USA - ogromne odszkodowania i licytacje kościółów. Kościół ma okazję się oczyścić. Cały episkopat powinien podać się do dymisji powinni też powołać niezależną komisje bo jeśli mieli wiedzę i nie reagowali to oznacza, że są tak samo brudni. Oczywiście tego nie zrobią, będą natomiast przepraszać i walić okrągłe frazesy na lewo i prawo pogłębiając jeszcze bardziej niechęć normalnej części społeczeństwa do tej instytucji.
 15. Wolę już Trzaskowskiego od Hołowni. Przynajmniej nie odwala szopki i nie ryczy nad konstytucją, żeby później namawiać polaków do udziału w wyborach prezydenckich (hipokryta roku) Co do jego wyboru.. To cóż wybrali go bo liczą na to, że skoro przeszedł w Warszawie to wykręci dobry wynik. Postawili na sprawdzonego kandydata z jakimś doświadczeniem politycznym. Czyli odsmazaja stary kotlet.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.