Jump to content

dobryziomek

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2,855
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7
 • Donations

  0.00 PLN 

dobryziomek last won the day on October 5 2020

dobryziomek had the most liked content!

Community Reputation

3,676 Świetna

6 Followers

About dobryziomek

 • Rank
  Podporucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

21,923 profile views
 1. Zapomniałem podziękować Tobie. Jesteś jednym z najbardziej wartościowych użytkowników na forum i Twoje posty otworzyły mi wiele razy oczy. Dzięki za polecenie wujka Rafała.
 2. @self-aware Zmieniłeś branżę (jesteś elastyczny,inteligentny i konsekwentny), zdobyłeś doświadczenie życiowe, miałeś kilka porażek i kilka sukcesów czyli zupełnie tak jak ja. Krótko mówiąc zacznij doceniać sam siebie bo upór w dążeniu do celu masz ponadprzeciętny. Trafiliśmy na forum w tym samym czasie jako rówieśnicy z podobnymi problemami jesteś dla mnie wyjątkowo bliskim użytkownikiem i trzymam za Ciebie kciuki. Dyscypliną możesz obdarować połowę tego forum.
 3. @Yolo To co mogłem to już zostawiłem, wpisów nie usuwam. Niech niektóre chłopaki przemyślą sobie, czy warto podążać drogą nihilizmu czy lepiej właśnie spróbować wziąć życie za mordę. Ja swoją terapię skończyłem.
 4. Pamiętaj co Ci napisałem. Jak coś to numer telefonu masz i wal do mnie śmiało w przypadku problemu, ale jak się zastosujesz do rad moich i chłopaków to sam zaczniesz znajdować rozwiązania.
 5. Cześć, Trzy lata temu założyłem konto na forum i przez ten czas nauczyłem się wielu ciekawych rzeczy. Ostatnio przebywam dużo rzadziej jak pewnie zauważyliście, jest to spowodowane moimi obowiązkami, sprawami do załatwienia i nowym trybem życia. Mam co raz mniej czasu na fora internetowe, portale społecznościowe i rozrywkę. Nie będę pisał pięknego i płomiennego pożegnania ponieważ uważam, że wreszcie po trzech latach pracy nad sobą udało mi się ustawić sobie priorytety i wiem, że idę w dobrym kierunku dlatego atencja i wsparcie emocjonalne nie są mi już potr
 6. Przeczytałem to jakimś cudem - niech to będzie przestroga dla młodszych facetów żeby pracować nad swoim mindsetem za wczasu i w wieku 40 lat nie być takim beznadziejnym przypadkiem romantycznego frajera.
 7. Nie lubię gadać o książkach wolę je czytać i pisać. Ci co gadają to mało czytają a jak już to jakiegoś Mroza czy innego Greya.
 8. @Mroczek Po części masz rację życie to jest gra, ale swoje cele i misję ustalasz samodzielnie. Dla Ciebie warta świeczki może być władza i status jednak inni ludzie wolą służyć innym albo realizować się w strukturach rodzinnych jako ojciec albo pracować nawet za grosze jednak chcą realnie pomagać innym np jako wolantariusze. Wówczas celem ich gry nie jest status materialny czy pozycja tylko inne wartości. Projektujesz swoją wizję życia na resztę społeczeństwa przez co wpadasz w syndrom "złego świata".
 9. Laska dochodzi do 30tki więc już pewnie wydziela się od niej nieprzyjemny zapach. Niech idzie na jakiegoś młodziutkiego zigolaka, który bierze 300 zl za godzinę. Hehe
 10. Nie. Lęk przed zdradą to normalne zjawisko i ma swoje podstawy ewolucyjne ponadto jest zupełnie racjonalny, z następujących powodów. 1) Zdradzany mężczyzna nie ma żadnej gwarancji, że dziecko jest jego. 2) Zdradzana kobieta może mieć obawy, że mężczyzna mający wiele partnerek może mieć większą ilość potomstwa przez co jego ograniczone zasoby nie wystarczą na zaspokojenie potrzeb jej i jej potomstwa. Ile Twoich Klientek dostaje od Komornika niższe wpływy z alimentów, ponieważ KS robi plan podziału i przeznacza sumę uzyskaną z egzekucji również na inne dzieci sz
 11. Zbierałbym materiał dowodowy i wniósł o rozwiązanie małżeństwa z orzeczeniem o winie. W takiej sytuacji byłaby już z mojej strony tylko zimna gra bez jakichkolwiek skrupułów i emocji, potrafiłbym się natychmiastowo zdystansować i przełączyć w tryb zimnej wojny. Byłem kilka razy w podobnych życiowo sytuacjach, nie chodziło tu o zdradę co prawda jednak potrafiłem w trybie natychmiastowym włączyć logiczne myślenie i wyłączyć trudne emocje. Byłem jak psychopata polujący na ofiarę. xD Nikogo nie zabiłem, żeby nie było bo wszystko odbyło się zgodnie z prawem.
 12. @AnalcondaWiesz, że Ci dobrze życzę. Nie zmarnuj się chłopaku idź do jakiegoś dobrego sprawdzonego terapeuty i pracuj nad sobą. Wyrzuć z głowy te depresyjne teorie i wyluzuj. Świat nie jest taki czarno biały i nie da się go opisać za pomocą kilku schematów jak próbują zrobić to niektórzy redpillersi.
 13. Tak znam. 1.Matka koleżanki rozwodzila się z mężem - mieli zamontowane kamery w domu - mąż posuwal siostre matki koleżanki - wszystko nagrały kamery-mąż pokazał matce koleżanki filmiki jak sobie posuwa jej siostrę - siostra zaczęła mówić, że on ją zmuszał przez długi czas więc poszła z tym na policję jak się romans wydał(wszystko w toku sprawy rozwodowej) 2.Ojciec spędzał wakacje i ferie z synem (rodzina po rozwodzie), matka nienawidziła ojca dziecka i zawiadomiła policję o podejrzeniu przestępstwa (200k.k) I jeszcze kilka innych przypadkow. To jest
 14. Żadna książka samoistnie nie spowodowała zmian w moim życiu. Dopiero po przeczytaniu wielu dobrze dobranych książek poszerzyły mi się horyzonty. Literaturę dobieram dość starannie i koncentruje się przede wszystkim na tym czy tezy zawarte w książce można empirycznie udowodnić i czy wiedzę da się jakoś zastosować w życiu. Zwracam uwagę na autora, na badania jakie przytacza etc. Czytam książki ze swojej dziedziny a także dziedzin pokrewnych, gdyż staram się rozumieć rzeczywistość jako łańcuch powiązań. (prawo, psychologia, biznes, logika.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.