Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

dobryziomek

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2472
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

dobryziomek last won the day on June 18

dobryziomek had the most liked content!

Community Reputation

2872 Świetna

4 Followers

About dobryziomek

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

13772 profile views
 1. Dorzucę jeszcze dwa prawnicze. https://www.youtube.com/user/SlabyTadeuszhttps://www.youtube.com/user/SlabyTadeusz
 2. Przepraszam za wulgaryzmy i obrażanie innych ludzi, ale chciałem tylko sprowokować trolla do ostatecznego ujawnienia się i jak widać to mi się udało.
 3. @oszukanyprzezmężatkę Rób co chcesz, ale pamiętaj że jesteś dokładnie taką samą dziwką jak twoja ''ukochaną'' i jesteście siebie warci. Wszedłeś w związek z mężatką i liczyłeś na rozwód, nie mam szacunku do takich ludzi bo najczęściej jesteście tępymi pizdami, Serio trzeba być skończonym niedorozwojem, żeby liczyć na stały związek z mężatką z dziećmi xD Ty nie pisz na forum tylko idź do psychologa, żeby zmierzyli Twój iloraz inteligencji bo podejrzewam, że jest w granicach 80.
 4. @Jaśnie Wielmożny Pisząc o terapii masz na myśli jakiś nurt konkretny, czas trwania?
 5. Pan sędzia trafił w punkt. Alienacja rodzicielska wpływa w znacznym stopniu na demografię. Jeśli chodzi o Pana Mecenasa to mówi bardzo mądrze i dojrzale. Bardzo mądrze i dojrzale też postępuje - przecież się nie ożenił więc skoro się nie ożenił to logiczne, że nie miał ''intercyzy''. ;). Trzeba czytać między wierszami. Odradza ''intercyzę'' bo intercyza oznacza małżeństwo.
 6. @Wypas Child grooming jako mechanizm manipulacyjny jest faktem. Jest to zespół technik manipulacyjnych wykorzystywanych przez pedofilów celem zdobycia zaufania dziecka i nakłonienie go podstępem do czynności seksualnych. Tylko tutaj nie chodzi o stwierdzenie faktu istnienia tego mechanizmu. Tylko o to, że niektórzy nie uznają tego za przemoc a jest to wstrętna forma przemocy i trzeba nazywać rzeczy po imieniu. Jeśli nie będziemy jako społeczeństwo nazywać takich rzeczy po imieniu to damy zielone światło ludziom, którzy próbują przesunąć pewne granice. Swego czasu była taka strona internetowa jak ''Mały książę'', która była prowadzona przez człowieka nazywającego siebie ''dobrym pedofilem''(czaisz oksymoron?) miało to na celu pewnego rodzaju zatarcie granic i zyskanie społecznej aprobaty dla kontaktów pedofilów z dziećmi. Koleś prowadził stronę na zagranicznych serwerach w końcu go ujawnili, ale wówczas nie mogli mu postawić żadnych zarzutów. Zresztą jak trzyletnie dziecko może czerpać przyjemność fizjologiczną z takich kontaktów? @Marek Kotoński Proszę Cię bardzo o usunięcie tych wpisów.
 7. @Obliteraror Zgłosiłem już do usunięcia. BTW Twój post też trzeba usunąć bo zawiera ten cytat,
 8. @Libertyn Na ogól staram się okazywać kurtuazję i unikać niepotrzebnych spięć, ale kurwa mać takich bzdur to już dawno nie czytałem. Tak się składa, że istnieje definicja przemocy seksualnej wobec dzieci, która brzmi : Przemoc seksualna wobec dzieci jest to wykorzystywanie dzieci dla uzyskiwania przyjemności seksualnej przez osoby dorosłe. Czyli wszystkie zachowania, które wymieniłeś mieszczą się w tej definicji. A zatem każde zachowanie seksualne wobec małoletniego poniżej lat 15 jest przemocą seksualną!
 9. @Mosze Red Ja unikam alkoholu, trenuję regularnie i zastanawiam się nad zmianą diety na bardziej pro ludzką bo efekty szlag może trafić przez to, że jem co chcę. Polecasz dietę wegetariańską, widzisz jakieś zmiany odkąd to wprowadziłeś?
 10. Czuję się na 27 lat mając 27 lat, @Mosze Red Przez ostatnie 15 lat regularnie uprawiałeś sport, medytowałeś, robiłeś ćwiczenia oddechowe, unikałeś używek etc?
 11. Ludzie dla pieniędzy są w stanie zrobić wszystko a jak zobaczą u Ciebie słabość, brak wiedzy to bezwzględnie to wykorzystają, urazisz ich to będą manipulować Twoimi wypowiedziami i niszczyć Ci reputację, izolować Cię od innych. etc. Akcja z przed tygodnia. Rozmawiałem ze znajomą, która mi powiedziała, że zapłaciła swojemu wujkowi 20 tysięcy z tytułu zachowku. Była w zajebiście ciężkim szoku jak jej powiedziałem, że żaden zachowek wujkowi nie przysługiwał w tym przypadku. Z tego względu, że mieszkanie otrzymała od dziadka na podstawie umowy dożywocia czyli umowy ze świadczeniem wzajemnym. Notariusz zrobiła umowę dożywocia, żeby mieszkanko było nie do ruszenia a adwokat jej polecił, żeby poszła z wujkiem na ugodę xD Adwokat wujka wyczaiła temat i zaczęła blefować. Znajoma zapłaciła wujkowi 20 tysięcy a miesiąc później spotkała mnie i opisała mi całą sytuację. I teraz jest Pomóż ziomuś.
 12. Normalnie. Ciągle się zbroję jak na wojnę. Czytam książki wojenne, psychologiczne, monografie prawnicze, książki o oszustwach podatkowych, gospodarczych tak na wszelki wypadek jakby ktoś chciał mnie ujebać na siano albo próbował mi zaszkodzić w jakiś inny sposób (gaslighting etc). Mówiąc najprościej próbuje poznać możliwie największą ilość zagrywek, strategii jakimi mogą posługiwać się toksyczni, źli ludzie. Nie ukrywam, że taka wiedza bardzo przyda mi się w życiu i pracy. Codziennie poświęcam czas na słuchanie wykładów psychologicznych albo czytanie książek prawniczych.
 13. Cześć, Ponieważ na YT jest wiele kanałów, które moim zdaniem nie posiadają żadnej wartości merytorycznej (np. Awięc, Daniel Magical i inne) to chciałbym, żebyśmy w tym wątku dzielili się wartościowymi materiałami, które mogą w znaczący sposób poszerzyć nasze horyzonty i wiedzę. Poniżej podam nazwy kanałów , które zawierają wartościowy content a nie dotyczą tylko relacji międzyludzkich. Tak na szybko. Radio Samiec. Ocal siebie. Strefa Psyche Uniwersytetu SWPS. Rafał Mazur - Zen Jaskiniowca. Maciej Wieczorek Expert w Bentleyu(kanał o biznesie). Rollo Tomassi - The Rational Male. Polimaty. Pod mikroskopem. Czas Gentelmanów. Strefa Zarządzania Uniwersytetu SWPS. Strefa Designu Uniwersytetu SWPS. Daniel Ortega. Przeciętny człowiek nieprzeciętne idee. Jordan B Peterson. Practical Psychology.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.