Skocz do zawartości

[TEMAT SPAM - połączony] Rozmowy o wszystkim i o niczym, po obu stronach barykady!


Rekomendowane odpowiedzi

Saint czyta mi w myślach. Wow. A podobno od mężczyzn nie należy wymagać "domyślania się". A on mnie lepiej rozumie niż ja sama! :D

 

lili, dla mnie pośladki od mel b są najłatwiejsze,ramiona to mordęga. :P A ciężarki mam... 1kg. Wiem, żałosne. "%-)"

 

Zjadłam dzisiaj lasagne i lody. Zmówmy modlitwę, by poszło w cycki. ;) Opcjonalnie tyłek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ciężarki 2kg, więc nie przejmuj się :D osiłków z nas nie bedzie xD

 

co do cieżkości ćwiczeń to dla mnie wszystkie są wymagające.. jestem leniwiec :D zgodzę sie jednak, że ramiona to strasznie, zero wytrzymałości :P ale znalazłam sporo obrazków na różne partie ciała i robie na zmianę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe tak też sobie zawsze mówie jak wpylam szkolade-cycki, proszę! :D tyłek może być też :D

 

i też zjadłam lody dzisiaj :P nawet nie miałam wyrzutów sumienia :P w sumie to nawet zapomniałam, że miałam ograniczyć słodycze xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty tam już bić się byś chciał :D no ale jeśli tak to... poduszka wal w rękę, wiem, że ma uszkodzoną xD xD :D

 

 

poduszka, i Pikaczu masz w ręku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... poduszka wal w rękę, wiem, że ma uszkodzoną xD xD :D

 

Swoją drogą, esencja kobiecości. Jak znajdą słaby punkt, bez mrugnięcia przypierdzielą xD

 

Po całości :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Saint przeciez ja podśmiechujki tylko robię, nie dałabym skrzywdzić małego, żółtego Pokemona przeciez :D lubie zwierzątka %-)

 

Ale ja Ciebie nie winię :D Taka natura, i ja jestem z tymi zagrożeniami pogodzony :D Śpię z klamką po poduszką i pałą miedzy nogami, bo nie wiadomo czego trzeba będzie użyć do obrony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha xD :D myślisz, że to cię ochroni? :D a niby ja jestem naiwna... :D xD

a tak serio, to nie sądzę, żeby ktokolwiek normalny uderzał w miejsce, gdzie boli, w odwecie, czy czymś tam głupszym, nie licząc sytuacji zagrożenia życia of course. i to bez wzgęldu na płeć.

zdublowało mi sie po raz setny, więc dodam jeszcze, ze to mężczyźni czerpią satysfakcje z odwetu za krzywdy, uruchamia się im wtedy w mózgu 'nagroda'. kobiety tak nie mają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.