Skocz do zawartości

[TEMAT SPAM - połączony] Rozmowy o wszystkim i o niczym, po obu stronach barykady!


Rekomendowane odpowiedzi

Pokorna, spiknij się z żoną Adolfa. Ogarniesz kobitę jak to skutecznie francuza przyrządzić, ze 2x w tygodniu greckie danie zapodać, a o zaletach kuchni klasycznej codziennej (bo przecież jemy co dzień) praktyczne przepisy dobrego gotowania, podasz na swoim przykładzie xD

 

Wdzięczność chłopów dozgonna xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokorna, no ja bym zadzwonił, ale facet tu nic nie wskóra. Ty jako kobieta jak najbardziej. Jak nie wiesz jak zacząć (taki żarcik, kobieta i nie wie jak zacząć gadać xD) to podpowiem:

 

Dzień dobry, starszy inspektor Pokorna z Działu Rozwoju Seksu w Rodzinie Urzędu Miasta Gdyni (czy tam coś)

Mamy zgłoszenie o monotonii (lub braku) związkowego seksu i stąd mój telefon. Chciałabym porozmawiać o zaniku seksu w Państwa związku i poważnych konsekwencjach jakie ten fakt niesie dla Pani.....

 

Dalej poleci xD Ja Ciebie mam uczyć? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo, wiadomo i co z tego.

 

Co ma być to będzie. Może coś u nich drgnie bez takich numerów. Tak w ogóle, to Adolf lubi święty spokój. Więc nie wiadomo czy zmiana menu będzie mu odpowiadać  :ph34r:.

 

No pewnie xD

 

Co ma być........ ble, ble, ble.... srutu tutu xD

 

I tak właśnie z pomocą od baby :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Ty się najlepiej znasz na kobietach i tak od razu każdą można zmienić, jej upodobania, przyzwyczajenia, libido itd. jak takie to proste to to zrób.

 

Naucz mnie jak to się robi, a zacznij od żony Adolfa. Chłopu przysługę zrobisz, jak mu żonę zmienisz, to wdzięczny będzie. Bo jak na moje oko to z nią delikatnie trzeba, bo chyba szybko ją nerwy ponoszą. I bez butelki to tego tematu nawet nie ma co rozwijać z nią. Za duży szok by dla niej był tak na trzeźwo to wszystko przyjąć  a już zwłaszcza aby zmieniła podejście do swojego męża tak na co dzień, nie mówiąc już o nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokorna, nie odwracaj kota ogonem że ja coś tam. Zrób metodą jaką chcesz, ja nie wnikam, tylko że Ty się wykręcasz jak piskorz że nie wiadomo albo coś xD Spróbuj xD

 

Wiesz, dobrymi radami to jest Moje Królestwo Rezerwatu wybrukowane xD Ja wiem że facet tu nie zaradzi, bo zaraz bym intrygę zmyślił. Tu trzeba totalnego terroru. Kobiety xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.