Skocz do zawartości

Skrzywdzony samiec, mści się na kobietach.


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Brat Jan napisał:

"My"...

Dokładnie, dlatego zaznaczyłem wcześniej że chodzi o wmawianie pewnych rzeczy, tych których nie zrobiłem i bagatelizowanie całej sprawy :) .

 

2 minuty temu, Brat Jan napisał:

Czyli dalej nie chce się przyznać do winy?

Skoro wcześniej zaznaczyła że ''MY'' to mowa o jakimkolwiek przyznaniu się do winy z jej strony jest niemożliwa.

 

3 minuty temu, Brat Jan napisał:

Jeżeli to ma być dla niej jakaś lekcja kontynuowałbym kontakt do momentu przeprosin.

Mógłbym tak zrobić, ale po co tracić czas na coś co i tak na 99% pójdzie w las :) .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Motha jakby to było pierwsze spotkanie (a za pewne nie było) to po 20 min pojechałbym w sina dal i wcale nie dzwonił ale pewnie to nie znajomość stricte netowa to rozumiem telefon. 

5 minut temu, The Motha napisał:

Mógłbym tak zrobić, ale po co tracić czas na coś co i tak na 99% pójdzie w las :) .

Masz  rację z takim postępowaniem się nie spotkałem ale ja w LTR wchodziłem z laskami w wieku 18 lat i one trochę inaczej się zachowują odnoszę takie wrażenie - przynajmniej po tym co czytam na forum. A może mam całkiem wysokie SMV(tylko morda) nie wiem xD 

 

U mnie spadek szacunku przebiegał wraz z wchodzeniem w poważną relację, czyli wierzenie w te słodkie pierdy z komedii romantycznych ? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czytając Wasze komentarze mówię sobie stary Masz mega farta. Jestem w związku od prawie 20 lat . Moja żona na 41 wygląda na 34 wysportowana zadbana, ma swoje hobby , oszczędna w stosowaniu makijażu zawsze sexy ubrana do łóżka zawsze fajny łaszek ma na sobie. W łóżku petarda  nie truje mi dupy kiedy chce wyjść z kolegami kiedy wracam później nie awanturuje się nie wydzwania ... w domu obiadki itp . Panowie życzę wam abyście znaleźli taką kobietę na swojej drodze . 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Popiołek napisał:

Witam. Czytając Wasze komentarze mówię sobie stary Masz mega farta. Jestem w związku od prawie 20 lat . Moja żona na 41 wygląda na 34 wysportowana zadbana, ma swoje hobby , oszczędna w stosowaniu makijażu zawsze sexy ubrana do łóżka zawsze fajny łaszek ma na sobie.

Tak panowie, kobieta Yeti istnieje! Więcej, żyje w Polsce! 

Gratuluję kolego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2019 o 19:44, imprudent_before_the_event napisał:

Nie jest dobrze odpowiedzieć:

"No tak tak, wszak jestem mniej inteligentną płcią.

Nie jest ważne co odpowiesz. Pani i tak nie wysłucha i nie "przeprocesuje".

@Popiołek najpierw proszę: awatar, przywitanie, regulamin i zaświadczenie, że nie jesteś Archem. Wystarczy deklaracja osobista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Popiołek napisał:

Jestem w związku od prawie 20 lat .

Moja żona na 41 wygląda na 34 wysportowana zadbana, ma swoje hobby , oszczędna w stosowaniu makijażu zawsze sexy ubrana do łóżka zawsze fajny łaszek ma na sobie. W łóżku petarda  nie truje mi dupy kiedy chce wyjść z kolegami kiedy wracam później nie awanturuje się nie wydzwania ... w domu obiadki itp .

A potem się obudziłeś i to był piękny sen. Życzę Ci żeby jeszcze kiedyś się przyśnił. :lol:Tymczasem regulamin, avatar i przywitanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.