Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

The Motha

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1902
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  30

The Motha last won the day on May 14

The Motha had the most liked content!

Community Reputation

3209 Świetna

4 Followers

About The Motha

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  W krainie śniegu.

Recent Profile Visitors

5068 profile views
 1. I to jest szalenie ważna kwestia i pokazanie jak perfidnie plebs jest dymany, przez wszystkie strony Konkordat został podpisany w 93 roku a ratyfikowany przez ''Kwaśnego'' w 98 bodajże, czyli po jednej stronie mamy kościół, a po drugiej stronie komuchów, oficjalnie to są wrogowie a nieoficjalna wersja jest taka że jak chodzi o ciężki pieniądz, to dziwnym trafem ze sobą potrafią współpracować, oczywiście dla dobra owieczek .
 2. To może było tak samo jak z krucjatami, zwykłym żołnierzom wmawiano że idą walczyć dla Boga, a tak naprawdę chodziło o bogactwa, wpływy i ziemie, nikt nie mówi że w kościele są sami źli ludzie, bo np w PRL-u, byli i księża którzy walczyli z reżimem(Popiełuszko) a byli też tacy którzy współpracowali z SB.
 3. Watykan, to nie tylko w czasie II WŚ, związki Watykanu i Niemiec sięgają znacznie, znacznie wcześniej, Niemcy to od wieków zbrojne ramie Stolicy Apostolskiej. A na czym polegała ta pomoc w czasie II WŚ? np na tym że Hitlerowcy dostawali paszporty, ornat i jako ''księża'' uciekali do krajów Ameryki Południowej.
 4. W pewnym sensie może i tak, natomiast co do forum, jest tu duża grupa osób którym takie historie są jak woda na młyn, bo dzięki temu mogą dalej egzystować w skrajnej nienawiści, co tylko pogłębia frustracje żal. Tworzą się trochę takie kółka wzajemnej adoracji w dopierdalaniu babkom, a to nie oto chodzi.
 5. Do tego właśnie zmierzam. Dlatego odpowiadałem już @Yolo w tym temacie, że jeśli ktoś uważa się za autorytet moralny, to jednak powinniśmy wymagać od nich trochę więcej, a z czego to się bierze? indoktrynacja od wieków, głosząca przedłużenie działalności Apostołów na ziemi w postaci księży, co jest nonsensem. Dokładnie, to mnie zastanawiało już jak byłem 15 letnim chłopcem, bo skoro kiedy chce zamówić pizze, to na cholerę mam dzwonić na policje, a dopiero policja przełączą mnie do straży, a ze straży do pizzeri, to absurd. Zresztą, w Biblii jest wyraźnie napisane, że jest tylko jeden pośrednik. Co nie? . Nienawidzę tego słowa, sugeruje mi jakoś sektę.
 6. To nie cuda, naprawdę nie wszystkie kobiety w takiej sytuacji zachowują się tak samo, czyli bezwzględnie, choć pewnie znaczna część forum chciałaby aby było inaczej, bo wtedy można się dalej masturbować myślą jakie to wszystkie kurwy są.
 7. Marek jest tylko człowiekiem i nie ma patentu na wiedzę, o wszystkim decyduje Bóg i zawsze staję się jego wola, zawsze, bo co tak naprawdę jest Twoje tutaj? nic, wszystko co dobre i złe pochodzi od Boga, a z tego co zauważyłem, Bóg lubi ludzi zdeterminowanych na osiągniecie celu, np jest o tym fajna historia w ST o walce Jakuba z Aniołem. No dokładnie, i to niestety daje gwarancje tego że kościół dalej będzie człapał.
 8. No akurat w weekend obyło się bez. @Gr4nt nie, nie, dzięki za odpowiedzi, już wszystko wróciło do normy .
 9. Osobiście bym porównał sytuacje z księżmi, trochę do sytuacji z kobietami, zauważcie że księża są wyniesieni na piedestał, chyba tylko w Polsce jeszcze panuję mentalność że ksiądz to taki Pan Jezus na ziemi, jeszcze do niedawna całowani byli po rękach, w związku z czym dużo ludzi nawet w sytuacji dowodów na skurwysyństwo w kościele, będzie w to nie wierzyć i jeszcze bardziej będzie gloryfikować księży, używając tanich haseł, że to kłamstwa, że nie wszyscy są tacy, czyli element wyparcia Dlatego film o pedofilach w sutannach wywołał takie a nie inne emocje, jakbyśmy np oglądali film o pedofili w środowisku murarzu, tynkarzy, to pewnie temat spaliłby się w progach, natomiast jeśli chodzi o KK, oburzenie jest wprost proporcjonalne do tego jak bardzo gloryfikujemy księży, stąd ciągle silne w Polakach odziedziczone po średniowieczu przekonanie, że ksiądz jest nadczłowiekiem. To przekonanie jest tak fundamentalną potrzebą, że ludzie wolą tuszować najobrzydliwsze czyny swoich podziwianych nadludzi, niż wrócić ze świata ideałów na ziemię., bo trzeba być skrajnie naiwny aby sądzić że jak chłopina założy czarną sukienkę to automatycznie straci popęd seksualny, albo kutas nie będzie mu stawał, wymyślili celibat, niech się teraz z tym bujają, tragedią jest to że używają do tego dzieci i bezczelnie zamiatają sprawy pod dywan, mogą to robić, bo wiedzą jaką pozycje mają w danym społeczeństwie, że nikt konsekwencji od nich nie wyciągnie. Tylko w społeczeństwie, które uznaje ich za nadludzi i daje im nieograniczony, boski immunitet, może w ogóle być taka sytuacja, że stuprocentowy pedofil przeżyje całe swoje życie w spokoju, bez kary, bez potępienia i bez większych problemów, co pewnie często gęsto ma miejsce. Z kobietami podobnie, ile to mężczyzn stawia kobiety na piedestale? ile to facetów nie wymaga od swoich kobiet nawet krzty odpowiedzialności za swoje czyny? a potem się dziwo że ich wykorzystała, przyprawiła rogi, albo na nich żeruję, kiedy im to powiesz, następuję element wyparcia, że moja myszka to jest inna, taki sam boski immunitet dany kobietom.
 10. Wszystko jest kwestia wiary, jakbyś wiedział nie musiałbyś wierzyć, aż takie trudne do ogarnięcia?
 11. Dokładnie, aby była infekcja bakteryjna, musiałbym jechać bez gumy, oczywiście pod warunkiem jeśli dziewczyna miała by jakieś problemy, a wszystko było w ogumieniu, od początku do końca .
 12. Nie, przepisała mi zwykłe tabsy o nazwie Urosept, rewelacyjne .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.