Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

The Motha

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2218
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  33

The Motha last won the day on July 12

The Motha had the most liked content!

Community Reputation

3841 Świetna

5 Followers

About The Motha

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  W krainie śniegu.

Recent Profile Visitors

6396 profile views
 1. Arturowi Szpilce znowu się nie udało, tym razem moim zdaniem został bardziej sponiewierany w ringu, niż podczas walki z Wilderem. Odwagi do nowych wyzwań odmówić mu nie można, problemy są potem, głowa? brak motywacji, charakteru? a może umiejętności, jak myślicie? Podejrzewam że po tej walce, pogrzebał już szanse na walki o najwyższe laury. Spodziewałem się takiego wyniku, Chisora to jednak nie ta liga, na załączonym filmiku widać z jak potworną siłą wyprowadza ciosy.
 2. @Mosze Red @arch już szuka awataru w internetach, aby naprostować Ci światopogląd .
 3. W Polsce gdzie madki mają status niemal Bogini, coś takiego wątpię żeby przeszło, zaraz były by skargi, zażalenia USA to inna bajka, oto przykład równouprawnienia z życia wzięty;
 4. Krok może zrobić, ale nie zawsze kończy się n sukcesem, wniosek, to kobieta o tym decyduje czy daje mu szanse(sukces) czy nie(brak sukcesu) . Co więcej, danie szansy też nie musi się kończyć sukcesem, bo co z tego że koleś jest przystojny jak w zachowaniu to cipa. Nie, jesteś w tym momencie najbardziej użyteczny, dlatego z Tobą jest . Polemizowałbym . Bo dostał przyzwolenie od kobiety na tzw ''bajere'' . Wszystko zależy od sytuacji Na ulicy rzadko, praktycznie w ogóle laska nie zagada, choćbyś się jej kurwa zajebiście podobał, natomiast rycząca 40-stka w innych okolicznościach zagada sama . Grunt to umiejętność odczytywania sygnałów, bo skoro masz sygnał do działania, to czego się kurwa bać? dostałeś sygnał, wiesz że szansa na odrzucenie którego się boisz jest znikoma(dostałeś sygnały) więc czego się bać? prosta matematyka. Seks dla kobiety to inwestycja, musi dać najlepszemu samcowi aby donosić 9-miesięczną ciążę, urodzić zdrowe dziecko, dlatego są takie skrupulatne jeśli chodzi o wybór.
 5. Nikt Ciebie nie ciśnie, nie dopowiadaj już sobie, chodzi o to abyś zrozumiał że Twoja postawa wobec kobiet ugruntowuje je w tym że im się należy, że zawsze znajdzie się ktoś kto wysłucha, pocieszy i da się wysrać w rękaw, jeśli forum ma pomagam w odbudowie męskości, to Ty Twoja postawa jest tego zaprzeczeniem. Dla Twojego dobra zmień nastawienie, bo jak trafisz na taką harpię jaką opisują w Świeżakowi to zostaniesz rozpierdolony w drobny mak. A to że ja tak przekazuję to co myślę, cóż banknotem 100-dolarowym nie jestem żeby mnie każdy lubił. Masz do tego prawo. Zgadza się, ale nie każdy ma świadomość tego zdobywcy . Po pierwsze, to kobieta pozwala Ci się poderwać, a skoro to robi, ma ku temu powody, albo jesteś przystojny, albo po rozmowie z Tobą wie że jesteś gość(charakterny), masz zasoby, poczucie humoru i ogólnie masz wyjebane. Czyli wszystko da się wypracować, klucz to radość, wewnętrzna radość z samego faktu istnienia. Też nie do końca, bo jeśli trafia się fajny facet, to sama rywalizuje z innymi samicami o niego, i to wtedy ona uczestniczy w tym wyścigu szczurów. W swoim środowisku chwalą się kogo ostatnio przeleciały, łącznie z detalami jak robiłeś jej minete, jakiego masz na wielkość, jaki jesteś w łóżku itd, uwierz mi . Ależ oczywiście że tak, dlatego koleś udający alfę, szybko zostanie zmiażdżony przy najbliższej konfrontacji, tylko kacie zostaną. Związek to ciągłe przeciąganie liny, ciągłe testy czy się nadajesz, i nie ma ich sensu za to winić.
 6. A dobrze by było jakbyś poczytał, nie zamykaj się na nowe doświadczenia, Twoje słowa gówno warte... Dobra, chłopaki dajmy mu spokój, bo zaraz się rozpłaczę, strzeli z ucha że źli użytkownicy na niego wsiedli . Idz pocieszaj dziewczyny na priv.
 7. Manipulant zauważy manipulanta, żartowałem . Ooo, z grubej rury czekałem aż się wysypiesz, wystarczyło takiego naleśniczka przycisnąć delikatnie . Ty obrońcą praw ludzi, rycerzu niepokalanej, znawca sztuczek manipulacyjnych, tropiący nieustannych hejterów kiedy wstawisz awatar? Bogu z wielkiej litery, najpierw wróć do szkoły i odbierz starannie edukacje, wstaw awatar a potem dyskutuj Rozpoznałeś mnie, teraz możesz strzelić z ucha . Boki zrywać . Biały rycerz na internetowym forum mi grozi Wyłącz komputer, idź na zewnątrz i zobacz że świat rzeczywisty to nie wirtualny, a wirtualnych bohaterów łatwo namierzyć . Bardziej zastanawiam się nad tym że jesteś kobietą Dobrze zakamuflowaną. Demonstrujesz z każdym postem swoją biało-rycerską postawę, piszesz z dziewczynami, pewnie wysłuchujesz ich smutków, pocieszasz, bo cóż innego, ja bym się wstydził o tym pisać Jakieś argumenty, moje posty o tym świadczące?, bo narazie rzucasz słowami ale żadnych konkretów, kolejne babskie zachowanie, jeszcze raz pytam, jesteś kobietą? 😆 Białym rycerzem . albo kobietą Chyba jaja sobie robisz, dajesz ludziom rady z pozycji białego-rycerza, i śmiesz jeszcze twierdzić że przynosza one komuś ukojenie, co Ty pierdolisz? radzi mu to ten który nigdy tak nie zrobił, wspominałeś coś o kabarecie? Czemu piszesz w liczbie mnogiej? pisz ze mną, a jak przywołujesz innych użytkowników, to wypadałoby podać ich nicki, wiem brakuje jaj . Mam wiele do powiedzenie w sprawach na których się znam, albo mam w tym jakieś doświadczenie, w przeciwieństwie do Ciebie. Nie, jeśli ja powiem swojej kobiecie że nie pasuje mi jej jakieś zachowanie, to znaczy że hejtuję ją, czy jej zachowanie? no, ale skąd Ty to możesz wiedzieć. Jeśli mam dziecko, ale nie podoba mi się jego zachowanie, to znaczy że przestaję je kochać i zostawiam samemu sobie? każdy ma prawo do błędu i pomyłki, bo jesteśmy tylko ludźmi, ale do tego trzeba dorosnąć Panie specjalistą od rozwoju osobistego, zmień trenera bo ten Twój chyba po kursach internetowych . O matko i córko to już strzeliłeś z ucha, czy jeszcze nie? Ja pierdolę ale beka . Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że jesteś kobiet. Z pozycji siedzącej albo stojącej, a nie jak w Twoim przypadku z pozycji klecącej, albo leżącej . Gdzie? przykład, jakiś post? No w Twoim przypadku popełniłem fo pa z tym mierzeniem się na kutasy, bo prawdopodobnie jesteś kobietą, przepraszam . Ale mam beke z Twojego zachiwania, na moje oko masz jakieś 20-lat, może więcej, piszesz o czymś, ale nie wiadomo o czym, zarzucasz mi coś, bez podania konkretnych argumentów, wypowiadasz się na tematy o których nie masz zielonego pojęcia, wiesz o tym, ale dalej się wypowiadasz, wiedząc że ktoś to czyta i może brać te słowa serio. @Yolo luz blus, przekaz jest jaki jest, nie każdemu musi on odpowiadać. A w temacie deomi, to że potrzebuje faceta, to jej sprawa, a jeśli chciałeś jej w tym pomóc, możesz to zrobić na priv, choć pewnie szatan Cię w tym wyprzedził . Miłej soboty .
 8. Mnie przeraża co innego, mianowicie Twoje podejście do spraw i wręcz dziecinne zachowania . Ale w szczegóły nie wchodźmy .
 9. To jest klucz, większość problemów i rozterek bierze się z tego że mają po prostu za dobrze, siedzi taki najedzony kolo, ma dach nad głową, pełną lodóweczkę i jest rozjebany psychicznie, bo sobie wymyślił problemy. To jest coś, co zawsze mnie zadziwia u facetów, sami chcą ruchać na prawo i lewo, bo tak nam każę natura, ale kobieta, to ma być dziewica, najlepiej zajebista w łóżku To tak jak w polskich firmach, ktoś dopiero wchodzi na ścieżkę zawodową, i wymagają od niego kilkuletniego doświadczenia w temacie Jak się nie ma argumentu, to się tak mówi, od kobiet czasami słyszałem podobne sformułowania ''Bo Ty nienawidzisz kobiet'' taka tania metoda ;polemiczna, kiedy się nie ma nic więcej do powiedzenia Jeśli już, to hejtujemy babskie zachowania, ale z racji tego iż rozumiemy kobieca nature, akceptujemy ten fakt że takie sytuacje się zdarzają często, to tak jakbym gniewał się na komara że wyssysa krew, taka jego pieprzona natura. Natomiast to co robi @SzatanKrieger to jest manipulacja, która ma nam przypiąć łatkę tej drugiej grupy ludzi, którzy de facto nienawidzą kobiet, a więc takich którzy stoją w opozycji do Marka i forum, stąd u niego często podawanie się pod autorytet Marka jaki niewątpliwie tutaj ma. Zresztą tak jak pisałem, Szatan piszę z pozycji białego-rycerza, każda inna postawa jawi mu się jako wroga dla kobiet, w związku czym jeszcze bardziej utwierdza się w tym że jego postawa jest ok, co skutkuję takimi nie innymi wynikami, jeśli chodzi o relacje z kobietami, potem taki człowiek doradza innym jak postępować w związku, albo ogólnie z kobietami, co jest totalnym nieporozumieniem, i na to zwróciłem uwagę, bo moim celem nie jest obrażanie kogokolwiek, ale też nie pozwolę aby ktoś manipulował moimi wypowiedziami i chciał mierzyć się na kutasy. Co do tematu, rama ma wynikać z osobowości, ma być świetnie z nią zsynchronizowana, bo jeśli ma wynikać z udawania, to chujowa ta rama.
 10. Rzucasz hasłami jak z podręcznika dla akwizytorów Nie odpowiadasz na pytania, argumenty, wypowiadasz się na tematy na które nie powinieneś, z racji tego iż nie masz w tym doświadczenia, tak więc jedyną osobą która się tutaj mądrzy jesteś Ty, a jesli nawet mi to zarzucasz, to mam powody dla którego mogę do robić, i co najważniejsze doświadczenie . Poważny to jaki? Taki który Cię poklepie po pleckach? No tak, jak się nie ma argumentów to trzeba personalnie zaatakować . Siedzę tu od ponad roku, jesteś jedyną osobą która mi to zarzuca, w dodatku pokazujesz brak szacunku do tego co na forum przekazałem w postaci wiedzy, doświadczenia itd, zauważając tylko negatywny aspekt mojego bytowania tutaj, co jest skrajnie babską cechą . Ładna manipulacja, najpierw piszesz że przez takich ludzi jak ja forum traci na wartości, a potem dodajesz Marka i jego wojnę z osobami którzy rzekomo hejtują innych, co ma dobitnie przekazać że jestem winny, albo inaczej, jestem wrogiem forum i Marka, bo jestem w tej drugiej grupie . Niezły guguś jesteś . Nawet jeśli, to moje dopierdalanie( w dobrej wierze) na pewno nie zrobi tylu szkód innym, jak Twoje biało-rycerskie rady, ja za swoje wulgarny ton wypowiedzi, zostałem wtedy ukarany, W Twoim przypadku jak ktoś weźmie do serca Twoje biało-rycerskie rady i spierdoli temat, Ty konsekwencji za to ponosić nie będzies . Tak więc, nie kompromituj się, bo ośmieszasz się z każdym postem .
 11. Skąd u Ciebie taka troska o rozwój innych? Mówimy o kwestii postępowania z kobietami, więc w tej sytuacji TRAGICZNE jest to że się w tym temacie wypowiadasz, człowiek który ma zerowe doświadczenie z kobietami, bez urazy Więc robisz mu krzywdę, bo opiniujesz z pozycji białego rycerza. Jak można sugerować komuś ćwiczenia relacji z kobietą, kiedy sam takich relacji nie miałeś? albo nie umiesz jej prowadzisz? to tak jakby ślepy wypowiadał się o kolorach, no stary. Sądząc po Twojej postawię wobec kobiet, to raczej one Cię unikają . Każdy obrazek składa się z kropek, sztuką jest dostrzec właściwe. Niestety dalej brniesz nie mając żadnych argumentów .
 12. Strach to jest wtedy kiedy widzisz jak ludźmi można łatwo sterować, rzucić im jakich ochłap, a Oni całym stadem biegną za tym, bo to takie ''fajowe'' .
 13. Z prostego powodu, Chorwaci jak i Polacy to katolicy. Serbowie to prawosławie, cyrylica itd, silne związku z Rosją.
 14. Jasne że tak, dodałbym że taki strach występuje nie tylko jeśli chodzi o relacje z kobietą, człowiek boi się nieznanego. Natomiast, jeśli mamy się skupić na samej relacji z kobietą, to taki strach ma swoje źródło. 1. Boisz się kobiety, ponieważ zostałeś wychowany i utwierdzony w przekonaniu że jako mężczyzna jesteś gorszą płcią, w związku z tym strach przed kimś lepszym jest uzasadniony 2. Boisz się trzymania ramy, innymi słowy boisz się że wyjdzie na jaw że nie jesteś męski na takiego jak się na początku wydawałeś, w związku z czym boisz się że kobieta złapię Cię żeś oszukiwał i to wykorzysta, a wtedy nie będziesz umiał się odnaleźć, pogubisz się w relacji i przegrasz, bo całą swoją pewność w prowadzeniu związku budowałeś na kłamstwie. Trzymanie tzw ramy ma wynikać z Twojej postawy, którą masz, albo wypracowałeś, w przeciwnym razie to wygląda tak, jakby do Fiata 126p założyć koła od tira. 3. Strach przed utratą spokoju, wchodzisz w relacje z drugim człowiekiem, jego historią życia, przekonaniami, lękami itd, w tym przypadku z osobą która jest mocno uzależniona od faz księżyca, koleżanek, TV, a to może odziałowayć na Ciebie w postaci takich oto stwierdzeń a) Kochanie, kiedy pojedziemy na wakacje? b) Kochanie zorganizuj coś na dziś c) Kochanie kup masło jak będziesz wracał d) Kochanie, moja mama nas zaprosiła e) Kochanie, kiedy mi się oświadczysz f) Kochanie, lubisz dzieci? g) Kochanie, koleżanka w pracy kupiła pdoobną sukienke. h) Kochanie, jedziemy na zakupy? 4. Strach przed odpowiedzialnością, wiadomo że jak jest związek, to po jakimś czasie są pytania co dalej? Trzeba się określić, w perspektywie masz pojawienie się dziecka itd, jakiegoś zobowiązania w postaci ślubu, na które Twoja luba będzie naciskać, tego się boisz, odpowiedzialności za to co może się wydarzyć, czyli generalnie nie jestem pewny siebie że w sytuacjach z małym ludzikiem czy sobie poradzisz. Wiesz że jak podpiszesz dokument, to nie będzie tak kolorowo, a jak zaczniesz fikać to poczytaj posty @brama85 . 5. Nie chcesz zmieniać tego co jest teraz, w myśl zasady ''Chujowo ale stabilnie'' niby chcesz mieć laskę, ale nie chcesz utracić swojego ogniska domowego, a masz świadomość tego że wchodzisz w relacje i już nie jesteś w 100% wolny, tak jak wcześniej. Muzułmanie żyją w UK, Belgii, Niemczech gdzie obowiązuje system totalnie spierdolony, gdzie kobiety mają wszelkie prawa, a jak pewnie się domyślasz muzułmanki hurtowo nie składają wnioski o rozwód . Z czegoś to pewnie wynika . Ale jak to? przecież sam ostatnio mi pisałeś, żeby kolega(zapomniałem nikcu) wchodził w relacje i uczył się na doświadczeniu z panną która do niego napisała, to daj przykład nam wszystkim, ożeń się, wejdź w doświadczenie . Wpadłeś w totalną panikę, nikt nie kwestionuje tego że jest jak jest, ale to co piszesz, pokazuję jaki wystraszony jesteś, albo inaczej, specjalnie tak piszesz, wyolbrzymiasz aby usprawiedliwić że po prostu nie masz jaj zagadać, poderwać itd, czyż nie jest tak?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.