Skocz do zawartości

Problem z dziewczyną- czy jej już nie zależy?


Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, PatZz napisał:

Zasadniczo to mnie temat też już męczy

Cóż chłopak myślał inaczej, ale czy jak was zrobiła baba na której wam zależało też nie zauważyliście pytania ,czemu ,jak?

Czy też żaden nie próbował wrócić?

Ale oczywiście, że tak . Takie myśli są całkiem naturalne. Tyle że to stan haju hormonalnego, a wtedy człowiek zbyt mądrze nie myśli.

36 minut temu, PatZz napisał:

Pytam z ciekawości, bo kazdy teraz udaję alfe, a sobie przypomnijcie wasze zachowania.

Ale ja się w ogóle od autora wątku nie czuję lepszy. Do miana alfy nie pretenduję. W ogóle nie ma żadnej gwarancji, że nie znajdę się kiedyś w podobnej, albo jeszcze gorszej sytuacji niż autor. Moja jedyna "przewaga" nad autorem jest taka, że patrzę na sprawę bez zaangażowania emocjonalnego. Bo to nie moje życie. 

 

Ja od dawna powtarzam, że zakochany to ktoś w rodzaju narkomana. Nie myśli racjonalnie, uczepi się jakiegoś detalu, nadintepretowuje na swoją korzyść, łudzi się do samego końca. A jak taki zostanie rzucony z dnia na dzień, czego się w ogóle nie spodziewał, to już totalnie nieprzytomny chodzi. I chyba na tym polega idea Swieżakowni - żeby pospolite ruszenie aktualnie przytomnych próbowało trochę ocucić takiego lunatyka. A czy ci, co dzisiaj radzą, jutro w swojej sprawie będą tak samo mądrzy, to już zupełnie inna sprawa.

36 minut temu, PatZz napisał:

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.