Skocz do zawartości

Spermokontrola


Damianut

Rekomendowane odpowiedzi

Co za czasy..... teraz już powiedzenie grubemu ze jest gruby to buractwo :D Od dzieciństwa (a dzieci są bezpośrednie w postrzeganiu świata) zawsze ktoś był gruby, gruba. I wszystko grało.

Są, byli i będą chudzi, normalni i grubi. Gruby to gruby i każdy gruby niezależnie od płci jeżeli będzie tym zainteresowany, usłyszy że jest gruby xD

 

Ludzie są do bólu zakłamani. Ja sam słyszałem że "dobrze wyglądam" i jest ok. I nieważne że źle było mi się schylać, pociłem się jak świnia, wysiłek fizyczny mnie drenował, o wynikach badań nie wspomnę....

Zacząłem normalnie jeść, ruszać się, wróciłem do wagi, wynik są ok xD Cud kurwa, cud! Allelujah hormony mi się odwróciły :P Mam siłę , moc życia, czuję się świetnie, a wszyscy: "OMG świetnie wyglądasz!" Tylko że wcześniej wszyscy też mówili że jest ok a nie było xD

 

Jak ktoś chce być grubym, proszę bardzo xD Ale i tak nie da się zaklinać rzeczywistości, bo jest grubasem/grubaską i już!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając jeszcze do tych częstych i małych posiłków, to mam pewną teorię.

 

Jedząc mało a często, przystosowujesz żołądek do takich porcji, a jako, że żołądek to zwykły mięsień, więc jeżeli ciągle zalega w nim określona ilość jedzenia, to jest on niewyćwiczony, tym samym nie możemy zjeść więcej, a gdy staje się pusty to huj nas strzela. W przypadku gdy okres głodu przedłuży się o 1-2h to praktycznie jesteśmy wyautowani, bo tak nas ssie i skręca. 

 

W przypadku spożywania rzadko dużych posiłków trenujemy swój żołądek, przez co możemy w niego dużo wpakować, a gdy jesteśmy puści to po prostu się ładnie skurczy bez ssania. Tym sposobem mogę wpierdolić kilogram ziemniaków, pół kilo smażonej wątróbki w panierce i z cztery cebule smażone, jednocześnie gdy nagle spadło na mnie w huj roboty w biurze, to mogłem siedzieć po godzinach i nie jedząc być ciągle skupionym, bo głód się nie pojawia. 

 

Więc z punktu widzenia ewolucyjnego ;) należałoby zakładać, że człowiek jest przystosowany to tego typu jedzenia, bo pozwala mu przetrwać trudne czasy. 

 

I teraz, co łączy grubasów? Ciągłe wpierdalanie, non stop ssanie w żołądku i jedzenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka jest wiedza Endokrynologa:

 

Tkanka tłuszczowa jest kompleksem niezwykle aktywnych metabolicznie komórek oraz narządem wydzielania wewnętrznego. Jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Wyścieła najważniejsze organy wewnętrzne (serce, wątrobę, nerki), daje uczucie sytości, zapewnia barierę ochronną przed utratą ciepła, zaopatruje organizm w witaminy, które rozpuszczają się tylko w jego obecności (A, D, E, K) i stanowi źródło energii. Jest także miejscem lokalnej syntezy i metabolizowania glikokortykosteroidów oraz hormonów płciowych.

Zawartość tkanki tłuszczowej w ciele dorosłych kobiet wynosi 18,5-24,9%. Jeśli mieści się w przedziale 25-29,9%, świadczy o nadwadze, a większy niż 30% - o otyłości. Wraz z wiekiem jednak granice normy przesuwają się w górę. U kobiet przed menopauzą tkanka tłuszczowa gromadzi się głównie podskórnie w okolicy udowo-pośladkowej. Uważa się, że charakterystyczny dla kobiet rozkład tkanki tłuszczowej zależy od estrogenów. Przyczyny odkładania się miejscowych nadmiarów tkanki tłuszczowej nie zostały ostatecznie wyjaśnione. Do prawdopodobnych przyczyn należą:

  • czynniki genetyczne (dziedziczność),
  • zaburzenia hormonalne,
  • złe odżywianie,
  • płeć,
  • zbyt mała aktywność fizyczna.

Należy też mieć na względzie, że wszystkie sposoby pomiaru tkanki tłuszczowej, nawet te najnowocześniejsze, mają swój (mniejszy lub większy) margines błędu. Tak naprawdę nie jest istotne, jaką mamy zawartość procentową tkanki tłuszczowej, ale ważne jest to, by się dobrze czuć we własnej skórze. Wskazana jest konsultacja z trenerem osobistym, który w zależności od trybu życia, aktywności, wieku i masy ciała dobierze dobrze zbilansowaną, optymalną dla Pani dietę i wysiłek fizyczny.

http://dieta.mp.pl/lista/show.html?id=107219

 

Tutaj też jest ciekawa odpowiedź dietetyka: http://dobrydietetyk.pl/forum/kiedy-organizm-odklada-tkanke-tluszczowa/2921/

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leon płeć, czynniki genetyczne, zaburzenia hormonalne? Powinieneś dostać bana, bo wiadomo, że tyje się tylko i wyłącznie od jedzenia za dużo. I laska w rozmiarze 40 jest gruba, bo tak uznało gremium tego forum z gimbem Pikaczu na czele. Jak tak możesz być takim heretykiem? :)

 

I jeszcze piszesz o akceptacji? Olaboga, przecież te grube świnie powinny być grube gdzie indziej i nie powinny akceptować swojego ciała. Powinny czuć się gorsze od Pikaczu , Sainta i Aroxa, bo oni tak zadecydowali. Jak śmiesz być taki? No jak? Przecież emocje i stereotypy są mądrzejsze niż wiedza naukowa. I na koniec trzeba napisać "xD" i dać lajka.

 

Fajna oldshoolową nutę znalazłem: 

 

Jak się czyta te wypociny to fajnie się przy tym zrelaksować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......Zawartość tkanki tłuszczowej w ciele dorosłych kobiet wynosi 18,5-24,9%. Jeśli mieści się w przedziale 25-29,9%, świadczy o nadwadze, a większy niż 30% - o otyłości. ......

 

stylowi_pl_sport-i-fitness_procentowa-za

 

Dziękuję i do widzenia grubasom :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdziel nie podniecaj się i nie pij szampana. Połowa podanych czynników to żarcie i brak ruchu plus płeć.

A wynika to z mentalności owej płci.

W dodatku nie są to "fakty" naukowo udowodnione. Osobiście nie wierze w pseudo badania bo ich wyniki zależą

od zamawiającego lub sponsora.

 

@Saint

Me gusta 25 i 30%

 

Grubsze powyżej 35% niech idą być grube gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa stylowi.pl  to strona, której warto ufać, ale naukowcom już nie. Połowa czynników, bo są wymienione 4 czynniki, a jedzenie i brak ruchu to 2 z nich? Masakraaaaaa. Nie ma sensu dyskutować z ludźmi, którzy kaleczą logikę. Co mogę polecić to google i znalezienie materiałów o różnicy między myśleniem szybkim, a myśleniem wolnym. Większość tutaj podchodzi do tematu bez refleksi i opiera się na myśleniu szybkim, które jest na dłuższą metę nieefektywne i jak dla mnie to myślenie kobiece.

 

Ta 35% wygląda tu najlepiej, bo ma największą różnicę między talią, a biodrami. I dopiero ona ma nadwagę, bo ta podpisana jako 30% to norma. I ta podpisana jako 40% jest podobna do tej 35% tylko ma gorszą budowę, bo nie ma wcięcia w talii.

 

Jak widać plebs wyciągnie z badań to co chce wyciągnąć, a nie fakty. Czyli przekonania mają większą wartość niż fakty, dla pospólstwa, a mnie to mierzi i takie Damiany i Pikacze po prostu są w realu nieszanowani i potrzebują się dowartościować. To by było na tyle, a teraz czekam aż admini dadzą wszystkim ostrzeżenia za rozmywanie tematu, który jest o spermokontroli, telegonii, JKM, a nie o nadwadze i nienadwadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Saint

Me gusta 25 i 30%

 

 

Damian, na zdrowie xD Po prostu lubisz laski z nadwagą i nic nikomu do tego :D

 

Ja po prostu nazywam rzeczy po imieniu, bo jestem burakiem, chamem, prostakiem, wiśniakiem i innym, ale mam prawo mówić grubym że są grubi, bo miałem nadwagę i wiem jak to jest mieć nadwagę xD

 

Chudej lasce też powiem że jest chuda xD

 

@pierdziel, podoba mi się jak robisz sobie jazdy ad persona xD Z każdym postem wychodzi Twoja prawdziwa natura........

 

Naukowcy twierdzili przez kilkadziesiąt lat że cholesterol z jajek w dużych ilościach jest szkodliwy, a ja jem po 50-60 sztuk tygodniowo xD Dwa lata temu odszczekali xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad persona? Zauważyłem, że cały czas to odpieram bo zamiast argumentów posługujecie się właśnie tą formą dyskusji.

 

Te laski podpisane jako 25 i 30% nie mają nadwagi, więc Damian ma normalne upodobania. Daj już sobie spokój i nie rób z siebie pępka świata, bo miałeś nadwagę i piszesz "xD" :D

 

Laska podpisana jako 50% jest równie paskudna co podpisana jako 10-12%. 30% ma szerszą budowę bioder od tej 25%, a 20-22% ma zdjęcie z innej perspektywy, ale raczej nie różni się od tej podpisanej 25%. Panowie gdzie wasza wyobraźnia przestrzenna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się jeszcze dziwię modom, że nie dostałeś ostrzeżenia za jazdy personalne.

 

Nie wiem jakie strony przeglądasz, może to dla Ciebie autorytety.

Kuleje też czytanie ze zrozumieniem.

Kolego, uparłeś się na słowo "fakty". Ale jak fakty się nie zgadzają, to tym gorzej dla faktów.

 

Nie znasz mnie a już wiesz, czy jestem szanowany czy nie :) Gratki intelygencyji.

 

PS

Był tu niedawno podobny kozak i szybko rozstał się z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szanowna:

 

dr n. med. Ewa Krajewska-Siuda
endokrynolog, pediatra
Poradnia Endokrynologiczna
Centrum Leczenia Chorób Serca i Naczyń Unicardia

 

Twierdzi że powyżej 25% jest nadwaga powyżej 30% jest otyłość, a potem twierdzi że: Tak naprawdę nie jest istotne, jaką mamy zawartość procentową tkanki tłuszczowej, ale ważne jest to, by się dobrze czuć we własnej skórze.

 

TO JEST NIEPOWAŻNE

 

Nadwaga i otyłość jest przyczyną chorób i zwiększonej śmiertelności. Jak można samemu sobie przeczyć? Jest lekarzem przecież...... a nie! Konowalem.

 

Proszę zapoznać się z artykułem osoby która rzeczywiście coś o tym wie: http://www.izz.waw.pl/pl/eufic?id=82

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian to co właśnie napisałeś nie jest niczym innym niż atak personalny. Aż dziwne, że tego nie dostrzegasz. Koniec dyskusji, bo to rozmowa dziada z obrazem. Masz swoje przekonania i nie chcesz ich zmieniać i masz do tego prawo, ale trochę kultury by nie zaszkodziło.

 

Saint po prostu nie zrozumiałeś. Wklejałem w tym wątku link do badań naukowych obalających stereotypy wpisywane tutaj na temat szkodliwości nadwagi, ale nikt się nie odniósł. To mi wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian to co właśnie napisałeś nie jest niczym innym niż atak personalny. Aż dziwne, że tego nie dostrzegasz. Koniec dyskusji, bo to rozmowa dziada z obrazem. Masz swoje przekonania i nie chcesz ich zmieniać i masz do tego prawo, ale trochę kultury by nie zaszkodziło.

(...)

 

Powiedział człowiek bez kultury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończcie już. Ale nie, nie zrobicie tego bo emocje biorą górę. Zastanawiam się tylko co jest przyczyną tego rozchwiania i atakowania personalnego przez użytkowników, którzy podobno są samcami. Mam wrażenie, że średnia wieku w tym wątku nie przekracza 20 lat, a nie 15 ponieważ wypowiadałem się tutaj ja i Leon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli faktycznie masz tyle lat to źle to świadczy o twojej dojrzałości.

 

Po chuj odpisujecie w tym wątku i trollujecie? Ja odpisuję na zaczepki, bo jak odejdę to wyjdzie na to, że mnie zakrzyczeliście mimo, że mam rację, a nie lubię do tego dopuszczać. A u was widzę niedojrzałość emocjonalną i uleganie przekonaniom. Bronicie tego jakby od tego zależało wasze życie i nie zauważacie, że przy tym jesteście burakami. Nie możecie skończyć pod wpływem argumentów?

 

Gdyby to pisały kobiety to bym się nie zdziwił. Miałyby nawet motyw, którym jest obraza rywalek seksualnych. Ale żeby samcy tak bronili popkulturowych przekonań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że zapoznałem się z "Twoimi badaniami" i potwierdzają to samo :)

 

Underweight (BMI <18.5), overweight (BMI 25-<30), and obesity (BMI ≥30).

 

I wnioski:

 

Overweight was associated with significantly increased mortality from diabetes and kidney disease combined; was associated with significantly decreased mortality from other noncancer, non-CVD causes; and was not associated with mortality from cancer or cardiovascular disease.

 

Więc choroby i śmiertelność jest faktem. Tyle.

 

CVD to choroby układu krążenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.