Skocz do zawartości

Kocham starszą laskę


Rbozom

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 25 lat, prawiczkiem nie jestem, ale obecnie dziewczyny nie mam. W związku tak naprawdę byłem w liceum. Wtedy też miałem swój pierwszy raz. Rozstaliśmy się gdy poszliśmy na różne kierunki studiów i do innych miast. Od tamtego czasu byłem sam bo do nikogo nie poczułem tego czegoś.

Aż do ostatniej zmiany pracy w styczniu, kiedy poznałem Anię. Od razu coś zaiskrzyło. Ania jest dla mnie ideałem kobiety, śliczna, mądra. Doskonale nam się rozmawia. Jest tylko jeden istotny szczegół: ona ma 43 lata i syna w dokładnie moim wieku !. Co prawda syn z nią nie mieszka, usamodzielnił się, ale co to zmienia. Dużo w życiu przeszła bo facet zostawił ją rok po wpadce. Sama wychowywała syna. Obecnie na pewno nie ma faceta nie wiem jak wcześniej,

Uwielbiam z nią być na zmianie (pracujemy w dwuosobowym składzie). Super nam się rozmawia i ona też mówi , że bardzo mnie lubi. Mówi, że jestem dla niej jak syn . Ja w żartach mówię do niej mamo  .

Wiem, że to straszne, ale ona bardzo mnie pociąga seksualnie. Niewiele jest lasek w moim wieku, na których widok mam podobnie co spotykając Ankę. Ona dodatkowo wygląda na spokojnie 7 lat mniej, jest wysportowana i bardzo dba o siebie. Dodatkowo ta dziwna nić porozumienia między nami, podobne postrzeganie wielu spraw.

Musiałem się wyżalić bo nie mam komu. Wiem, że nie wolno mi dopuścić do czegoś więcej i nie mogę nawet jej otwarcie nic powiedzieć bo to doprowadziłoby do tego, że pewnie musiałbym odejść z tej pracy. Ale nie mogę przestać o niej myśleć! Gdy wiem, że mam danego dnia dyżur z Anką to jestem niesamowicie szczęśliwy. Ona mi się nawet często śni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstaw awatar i się przywitaj.

 

A tak poza tym to:

23 minuty temu, Rbozom napisał:

Jest tylko jeden istotny szczegół: ona ma 43 lata i syna w dokładnie moim wieku

Rozumiem, że ten sam rocznik, a kto się urodził później? Ty czy jej syn? Bo jak Ty, to jest szansa, że ojczym będzie młodszy od pasierba ?

Edytowane przez Sceptyczny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój, jeśli razem pracujecie. Załóż, że laska cynicznie gra na twoją uwagę. Kończy jej się termin przydatności do spożycia, więc może odwalać grę aktorską na miarę Oskara za całokształt twórczości. 

 

Tylko pod warunkiem, że zmienisz pracę możesz uderzać w przygodny seks, ale ja i tak dałbym sobie spokój. Zapytaj ją czy szuka związku czy nie w żartach oczywiście. Dwa powiedź, że nienawidzisz dzieci (zawsze możesz potem odkręcić, że żartowałeś) i nie wyobrażasz sobie je mieć. Sprawdź reakcję, tekst o nienawidzeniu dzieci, zwykle kończy zainteresowanie samotnych matek, które już na pewno, na 100%  nie chcą mieć potomstwa ;).

 

W bonusie możesz dostać dzieciaka i alimenty, alimenty na nie swoje dziecko, oskarżenie o gwałt, pozew od pracodawcy lub dowolne combo + benefity. 

Edytowane przez Piter_1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Voqlsky zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.