Skocz do zawartości

Poznałam nowego faceta, ale kocham innego. Uda mi się zapomnieć?


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, heavy27 napisał:

Znaczy uprawiasz seks jak się już poznasz i zakochasz np. na 5 randce, czy po prostu zaczynasz od 1-2, ale dopiero jak Cię ktoś później oleje, to wtedy jak to tak bez miłości? ?

Uprawiam seks jak sie zakocham i jak wiem że on też mnie kocha. To zazwyczaj kilka mc spotykania sie i wiele wiele randek. 

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie wyplączesz się z fwb, w który się emocjonalnie zaangażowałaś - nie pokochasz nikogo. To kotwica, która trzyma cie w miejscu, na pustym morzu, z dala od rajskiej czy nie rajskiej wyspy. 

 

Nie można winić za uczucia i nie jest Twoją winą, że serce nie zabiło mocniej dla pana nr 2. Ale to się nie uda, póki nie skończysz toksycznej relacji, która ciągnie cię na dno, zabiera najlepsze lata życia, a w zamian za garść złudnej nadziei gotowa jesteś na wszystko.

 

Zerwij z panem nr 1, nie rób priorytetu z kogoś, dla kogo jesteś tylko opcją, ale nie wybijaj go niczego nieświadomym klinem w postaci pana nr 2 bo to jest przedmiotowe traktowanie człowieka.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 31.07.2019 o 07:29, Domi napisał:

Ten, którego kocham chce się spotykać, ale bez zobowiązań, bez planów na przyszłość, a ja chciałabym mieć męża w przyszłości...

 Myślicie, ze uda mi się pokochać kiedyś tego nowego, który ma wiele zalet, ale nie czuję do niego chemii?

 

Hipergamia jest w tobie silna, powiedz szczeże że szukasz nowej gałęzi a puki jej nie ma trzymasz się obecnego. Tak zwana "miłość" to kłamstwo które było tyle razy powtarzane że niektórzy w to naprawdę uwieżyli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.