Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Quo Vadis?

Sprawa Kosteckiego i panika biznesmena z Rzeszowa

Recommended Posts

1 godzinę temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Czy afera samolotowa kuchcińskiego mogła być celowo wywołana przez PiS jako zasłona dymna

Dokładnie tak!

https://natemat.pl/269891,kuchcinski-przerwal-milczenie-w-sprawie-seksafery

Cytat

Według nieoficjalnych informacji jest 4 tys. nagrań, na których utrwalono wizyty w agencjach towarzyskich polityków, wiceministra obrony, arcybiskupa i szefa jednej z komend policji. Według nieoficjalnych doniesień na taśmach pojawia się też Marek Kuchciński. On sam zaprzecza, jakoby miał mieć związek z seksaferą.

A że chodzi o pomówienia jakoby Marszałek zajmował się laską poniżej 15 roku życia, grozi mu z automatu paragraf o seksie z nieletnią.

Teraz zaś, nie będzie to już afera Marszałka K., tylko afera zwykłego posła K.

http://www.superstacja.tv/wiadomosc/2019-03-30/byly-oficer-cba-sklada-zawiadomienie-dotyczace-seksu-marszalka-kuchcinskiego-z-nastoletnia-ukrainka/

Ciekawi mnie zaś fakt, że tzw. opozycja nie "młóci" tego tematu "na okrągło", szczególnie przed wyborami. Wnioski wydają się oczywiste, niestety.

• Like 1

@KespertCzemu nie dziwi mnie tam obecność naszej "duchownej" elity?:)

A wracając do marszałka, to przecież dziewczyna, która nie ma nawet 15 lat to jeszcze dziecko.. 😕

8 minut temu, Quo Vadis? napisał:

dziewczyna, która nie ma nawet 15 lat to jeszcze dziecko..

Z obserwacji innych afer tego typu, wysuwają się pewne wspólne cechy - pochodzenie z głębokiej patologii, szantaż/naiwność, albo odmienna kultura (cygańskie śluby 12-latek!).

Łatwe cele.

https://www.newsweek.pl/polska/spoleczenstwo/zatoka-swin-reportaz-o-wykorzystywaniu-nieletnich-przez-krystiana-w-w-sopocie/ndlbrh0

http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/1,35612,19578741,krew-za-krew-ojciec-14-letniej-anaid-skazany-na-piec-lat-wiezienia.html

http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,53664,19248216,ciagle-slysze-same-chcialy-moja-corka-miala-14-lat.html

Cytat

...moją córkę uznano by za galeriankę, potem sprawa jak pięć poprzednich zostałaby umorzona.
Galeriankę?
Jedna z policjantek, które początkowo zajmowały się sprawą, próbowała mi to wmówić.
Pierwszą osobą, która pani pomogła, był Zbigniew Stonoga - 18 maja wyemitował audycję i załatwił pani adwokata.
Moja koleżanka zadzwoniła do niego. Wysłuchał i zaprosił nas do siebie. Zdecydowałam się upublicznić tę sprawę, bo waliłam głową o mur. Byłam pewna, że Anaid nie była jedyną ofiarą "Krystka", a czułam, że policjanci i prokuratorzy wydali już swój wyrok.
Próbowano panią przekonać, że sekcja nie wykazała gwałtu, w domu się nie przelewało, dziewczyna ładna, postanowiła więc skorzystać z urody. Dobrowolnie wsiadła z obcym mężczyzną do samochodu, on kupił jej legginsy, wiadomo.

...

On zawsze chętnie współpracował z policją, tłumaczył, że te wszystkie dziewczęta dobrowolnie uprawiały z nim seks i zgadzały się na nagrywanie komórką. Przecież policja znalazła u niego około stu filmików

Do dzisiaj, policja nie ujawniła komu "krystek" podsyłał dziewczyny, ani kto bawił się z nimi w "zatoce sztuki"...

Posted (edited)
W dniu 16.08.2019 o 12:35, Morfeusz napisał:

Papałe zabił złodziej samochodów , który normalnie kradł BMW i Merce , ale teraz połakomił się na stare Daewoo i przypadkowo wziął ze sobą broń z tłumikiem,

To Daewoo to byłoby stare, ale dziś. Wtedy to chyba ze 3 lata ta marka była w Polsce dopiero. Auto to nie było nie wiadomo jaki wypas, ale takie się wtedy kradło. To taka dzisiejsza 2 letnia Toyota czy Mazda. Inne okoliczności są podejrzane oczywiście, ale pamiętaj że wtedy naprawdę lała się krew na ulicach. Warszawa była miastem sterroryzowanym w 97 czy 98 roku. Pamiętam, że pod koniec lat 90 normalne było w rozmowach ze znajomymi uwzględnianie poziomu przestępczości w planowaniu miasta do jakiego szło się na studia. 

Edited by Piter_1982

17 godzin temu, Kleofas napisał:

łusznie. Zawsze się do czegoś przydasz, na organy na przykład.

Bo inni tego nie robią:)

Czym płacili Albańczycy z UCK albo nasi kuzyni ze wschodu za broń? 

@Perun82 a po co "adoptowane" są niepelnosprawne dziwci z Polski na zachód? :) Nie no przecież ten "cywilizowany" zachod to ostoja moralności. 😛