Skocz do zawartości

Kabel z laptopa do monitora


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiego koloru jest to złącze? niebieskie czy białe, może różowe, podaj więcej informacji o tym jaki to monitor, co więcej nie każda przejściówka działa, jest to spowodowane tym że złącza różnią się tym jak jest sygnał przekazywany, np analogowy (d-sub) analogowo/cyfrowy dvi, lub tylko cyfrowo hdmi, kolory oznaczają jakiego to jest typu złącze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się dobrze orientuje są specjalne programy dzięki którym zmienia się temperatura barw w monitorze,

dzięki czemu nie męczy tak oczu, bardzo jest to przydatne po zmroku, wtedy się dostaje

baty od monitora szczególnie jak się coś czyta (wiem z własnego doświadczenia).

Może u ciebie by się lepiej sprawdził monitor typu 4:3 niż teraz popularny 16:9/16:10?

Zastanawiałeś się nad tym?

A i jak siedzisz po nocach czy wieczorami przed kompem to polecam kupić lampke na biurko z żarówką ledową tak 3-4W ciepłej barwy ok 300lm, będzie chyba najmniej męczyć oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nigdy nie korzystałem z takiego adaptera, ale wydaje mi się, że powinno działać, może ten egzemplarz, który miałeś był jakiś niesprawny ? Chyba, że próbowałeś kilku różnych i na kilku różnych sprzętach działały tak samo źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.