Skocz do zawartości

Osobisty stylista


leto

Rekomendowane odpowiedzi

@leto  Jak możesz wydać taką kwotę i nie odczujesz tego wydatku to weź stylistę. Nie masz obowiązku kupować co Ci stylista zaproponuje. Nawet jak nic z tego nie wyjdzie to przynajmniej się dowiesz co Tobie nie pasuje. Ja skorzystałem z takiej usługi, zmieniłem zawartość szafy i nie narzekam.

 

Tak przy okazji jest tyle tematów i cały czas powtarzane, że kobiety zwracają uwagę na status i wygląd faceta a większość tutaj mówi "noś co ci się podoba", "w czym się dobrze, wygodnie czujesz" itp. Nie zawsze jedno idzie w parze z drugim.

Edytowane przez paazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Słowianin napisał:

Swetry to Ty szanuj!!!

Nie ma nic lepszego niż sweter z wełny merynosowej. 1000 razy lepsze niż bawełniana bluza. Wełna ma to do siebie że jak zimno to Cię grzeje, jak ciepło to nie spocisz się tak jak w bawełnie. Ponadto nie łapie zbyt szybko zapaszków. Wystarczy wywietrzyć na słońcu i można dalej chodzić. Wełnę ze względu na delikatność piorę dwa razy do roku.

 

Wełna ma jeszcze tą zaletę że w takim swetrze można spawać i się nie zapali... ;)

P.S.

A tak na poważnie, co do tematu to nie mogę uwierzyć żeby komuś się chciało płacić jakiemuś styliście, rany tyle pieniędzy w błoto.

Jeszcze w dobie internetów...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, LSD napisał:

bloger ekskluzywnymenel

Ponad trzy lata temu zajrzałem parę razy do niego. Styl faktycznie propagował wtedy obszarpańczy, w każdym razie dobry dla młodego człowieka, który nie musi wyglądać na jakim takim poziomie. Ogólnie, nie oceniam, ale nie byłem jego targetem :) A sam kolo mnie ... no cóż, dla mnie ma wkurw*ającą manierę w tym pozowaniu, jakieś nóżki, jakieś rączki przy buzi, taki och i ach. Wydawał mi się zmanierowany. Taki typ którego nie chciałbym mieć za kolegę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, leto napisał:

Nie mam zielonego pojęcia jak się ubierać. Ale to kompletnie zero. Chodzę przez 95% czasu w jeansach i hoodie z sieciówek. Chciałbym zacząć to zmieniać, ogarnąć temat stylu - ale nie wiem od czego zacząć.

Tak warto, tylko najpierw zadbaj o pieniądze i status społeczny. Masz w audycji masę konkretnych rad.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.