Skocz do zawartości

Z pamiętnika starej panny...


Rekomendowane odpowiedzi

Skoro

 

 

 

 

to dlaczego

 

 

 

 

? ;)

 

Kobiety lubią sobie czasem popłakać. To rodzaj oczyszczenia, katharsis. Marzenia i praca nad sobą są źródłem przyjemności. Podobinie jest z pokonywaniem barier. Zyskuje się moc, która wypełnia wszystko po koniuszki włosów, wyzwala potężną bestię w ciele zwykłej dziewczyny. Zamienia ją w pokemona (Pikaczu :rolleyes: )

 

Chciałem się z Tobą umówić na randkę, bo ja też nie chcę mieć dzieci, ale widzę że jeszcze jest niebezpiecznie  :lol:

 

Ja :rolleyes:  z Szefem Wszystkich Szefów :rolleyes:  nawet nie śniłam o takiej nobilitacji. Masz rację, jest niebezpiecznie. I nie jestem Twoje "me gusta" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na tyle poryty gar ze nie przeją bym sie twoja krzywdą%-)

Znajdz sobie chłopa.podpowiem ci.wystarczy ze jestes.to bardzo wazny punkt.potem sie dogaduj z chłopem(i taka ciekawostka niech bedzie na twoim poziomie materialnym i kumatym)i ciesz sie zyciem.tak to jest tak kurewsko proste%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na tyle poryty gar ze nie przeją bym sie twoja krzywdą%-)

Znajdz sobie chłopa.podpowiem ci.wystarczy ze jestes.to bardzo wazny punkt.potem sie dogaduj z chłopem(i taka ciekawostka niech bedzie na twoim poziomie materialnym i kumatym)i ciesz sie zyciem.tak to jest tak kurewsko proste%-)

 

Chłop znaleziony jest (mój pozim materialny i mentalny), ja jestem, próbuję się z chłopem dogadać lepiej, gorzej jakoś idzie (małymi kroczkami do przodu), rzeczywiście , proste @Pikaczu od dzisiaj modlę się tylko do Ciebie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle odpierniczacie maniane i zamieniacie forum w portal randkowy... 

trochę irytujące jest to nabijanie postów i wypowiedzi nic nie wnoszące i te ciągłe skróty myślowe (Pikaczu). Skróty myślowe można akceptować i się nie czepiać jak są używane rozsądnych ilościach, ale jak bez przerwy się ich używa to mam wrażenie że zaraz będziemy się porozumiewać pochrumkiwaniami ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę irytujące jest to nabijanie postów i wypowiedzi nic nie wnoszące i te ciągłe skróty myślowe (Pikaczu). Skróty myślowe można akceptować i się nie czepiać jak są używane rozsądnych ilościach, ale jak bez przerwy się ich używa to mam wrażenie że zaraz będziemy się porozumiewać pochrumkiwaniami ;-)

Kto dobry gracz ten wie kto lamus ten nie%-)

Ktos chce ruszyc łbem i zakumac o co chodzi to sie dowie.taka naturalna selekcja w kwestii wiedzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.