Skocz do zawartości

Jestem kobietą i jestem z tego dumna.


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny tym temacie wrzucamy wszystko, co kojarzy się z "dobrze" pojętą kobiecością. Chłopaki wiem co myślicie na ten temat dlatego oszczędźcie nam kąśliwych komentarzy ;)  Może dostarczymy Wam tutaj miłych wrażeń, wszak jesteśmy tu również dla Waszej  przyjemności :D

 

Miłe dla oka i ucha, jeden utwór, dwa teledyski:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat dobrze, jak kobitki pracują nad samooceną, zamiast szukać ciągle atencji na zewnątrz albo uciekać w swoje emocjonalne odjechania. Ale faktycznie, trochę określenie "dumna" nie pasuje, bo nie można być dumnym z czegoś na co się nie ma wpływu. Powiedzmy więc że powinno być, "jestem kobietą i jestem szczęśliwa", albo "lubię bycie kobietą"  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brzytwa,oczywiście, że nie miałyśmy wpływu na to co mamy między nogami, Wy też nie mieliście. Biorąc jednak pod uwagę to, co dzieje się obecnie w sferze określania płci to chyba "my" i "Wy" lądujemy całkiem nieźle :lol: Na forum buzuje testosteron, dlatego dla równowagi zrobiłam w tym temacie różową plamę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla równowagi wstawiam to co tygryski lubią najbardziej. Zaangażowanie tej Pani w swoją pracę, która da rozkosz swojemu samcowi, naprawdę niebywałe.

 

Naprawdę ta Pani może być dumna z tego że jest kobietą dla swojego Samca.

 

 

 

http://www.xnxx.com/video9631967/nice_day_at_the_beach_305

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adolf, dzięki :lol:  Przyciągnąłes chłopaków do tego tematu ;)  Naprawdę myślisz, że kobieta w tym filmie jest wyjątkiem dla swojego gatunku?

 

P.S. Na poczatku babka ma minę jakby wyjęła z buzi protezę :lol:

Kochana.

 

   Nie napisałem że ta Pani jest wyjątkiem w swoim rodzaju. Podoba mi się jej zaangażowanie i serce które wkłada w swoją pracę.

Chłopaki i tak wiedzą swoje, gorzej nie mogłaś trafić 100% szowinistów, do tego świadomych. Gratuluję podejścia do tematu. Jeżeli ta pani nie jest wyjątkiem, to doceniam Tweoje zaangażowanie w temacie damsko-męskim. W razie co jakbyś była na Wybrzeżu to polecam siebie i wymianę poglądów w tym temacie. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jest wyjątkiem. Jest jak najbardziej normalna...  I dlatego coraz dziwniejsze.

 

Żebyś widziała moją minę przy tym jak czasem zabieram się za minętę. Kot rzygający na pustyni w czasie gradobicia... Kilka razy wycofałem się z obrzydzeniem.

 

A niby to my  faceci jesteśmy brudasami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adolf sformułowanie: "niebywałe zaangażowanie"  oznacza dla mnie "coś wyjątkowego" dlatego pokusiłam się o taki komentarz. A poglady możemy powymieniać tutaj ;)

 

@Arox, dlaczego mówisz, że jest "normalna" a za chwilę "I dlatego coraz dziwniejsze"???  I wcale nie uważam, że faceci są brudasami :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mija dumne kobiety powinny być np. z umiejętności wszelakich. Posiadamy je, są takie które widoczne od razu, a czasami tak głęboko skryte, że nic nie pomoże wydobyć.

 

Po wczorajszej rozmowie z młodymi kobietami to już prawie skłonna byłam się pociąć. Z powodu różnych poglądów i dosyć mocno wąskich horyzontów myślowych.

 

I tak miedzy innymi:

 

Drogie Panie zalogowane i nie, utajnione albo i nie do garów. Na prawdę nie ma nic upokarzającego w codziennym gotowaniu, tym bardziej że mamy mnóstwo dogodności w postaci różnorakiego sprzętu. Produkty też dostępne bez większego wysiłku, przepisów, porad multum. Gotowanie to nie katorga. Katorga to była kiedyś jak nic na półkach w sklepach nie było.

 

Posiadanie igły i nitki w domu to nie obraza. Cerowanie to nie neurochirurgia i można opanować.

 

Uczcie się i zdobywajcie jak najwięcej umiejętności radzenia sobie w codziennym życiu.

 

Kobiety bądźcie dumne z tego co potraficie. A kobieta potrafi wiele tyle, że musi tego chcieć.

 

MiJa ten post na pewno nie jest taki jaki byś chciała, ale one mnie na prawdę dobiły.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widoczne umiejętności:

 

1. Dyrygowanie misiem

2. Życie na koszt misia

3. Gnojenie misia

4. Dorabianie rogów nawet na oczach misia

5. Awantury o nic

 

Niewidoczne umiejętności:

 

1. Yyyyyy... Chyba miałem aż jedną dziewczynę która jako tako umiała gotować.

2. Pastwienie psychiczne.

3. nie mam pomysłu...

 

Cała reszta, którą wspomniałaś to listach moich pobożnych życzeń.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@Arox, argument w stylu: " facet trzyma młotek lepiej niż kobieta", przerabiane tysiąc razy na forum.

 

Nie, to jest po prostu nazywanie rzeczy po imieniu a je patrzenie przez pluszowe różowe okulary.

 

Smutna prawda ma to do siebie, że jest smutna. I jej nie przeskoczy się.

 

Mija, ja rozumiem, że szukasz jakiś pozytywów. Też będąc na feministycznym forum starałbym się to zrobić. Ale jak sama widzisz, nawet Pogodna stwierdza, że moje rówieśniczki gówno potrafią. To, że robi to w taki ostentacyjny sposób to inna kwestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pogodna chodzi mi o przykłady poglądów młodych kobiet i ich wąskich horyzontów myślowych.

 

@Arox, nie szukam pozytywów tylko próbuję zrozumieć , dlaczego kobiety utraciły poczucie kobiecości?. Sama reprezentuję postawę uległą wobec mężczyzn, dlatego Twój argument uważam za bicie piany. To co wymieniłeś to oczywiste prawdy, o których nie musisz mi przypominać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.