Skocz do zawartości

11 lat młodsza kobieta, jak to udźwignąć psychicznie?


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Leniwiec napisał:

My to wiemy, One nie.... Moja była bratowa wskoczyła na karuzelę będąc-a jakże przed 40. Znalazła sobie bolca 25l. Rozwiodła się z bratem próbując mu przypisać winę o rozpad małżeństwa ( 20 lat). Póki haj trwał, to jeździł ruchać, no ale już go nie ma, a ona ma następnego. Jest dość atrakcyjna, więc podbija sobie ego, czuje się atrakcyjna i pożądana... Jak długo to potrwa ? Pewnie do ściany. A później zostanie sama, bo jakkolwiek jest atrakcyjna, to jest zjebana i zawsze będzie. Więc żaden facet przy zdrowych zmysłach nie będzie z nią i tyle nakozaczy,

Na stałe może nie, ale na sex będzie mieć wzięcie. Z tym, że raczej u starszych panów, a nie młodszych. Zapotrzebowanie na "chętne w kroku" zawsze jest.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam że kobieta powinna być dużo młodsza od Faceta gdyż się szybciej starzeje.

U mnie w rodzinie ojciec jest dużo starszy od matki, to samo jeden ze szwagrów też jest starszy od siostry.

Ja też wolałbym kobietę młodszą o te 11 czy 14 lat, ale puki co nie chce mi się uganiać za kobietami bo te młode mają sieczkę w głowie.

Zaś te starsze też niektóre są sfiksowane bo spieprzyły swoje życie i teraz szukają na siłę byle kogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Brat Jan napisał:

Z tym, że raczej u starszych panów, a nie młodszych.

A tu już może być różnie. "Na starej piczy młody uj się ćwiczy" sam kiedyś miałem epizod z dużo starszą. Teraz ona ma 48 i ma gościa 35. No ale jak piszesz, to raczej na krótko.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.