Skocz do zawartości

Jest dobrze ale matrix ciągle działa


Rekomendowane odpowiedzi

On 2/15/2020 at 9:08 AM, dzikichad said:

Wyznaję zasadę "naturalność przez sztuczność", czyli na początku wprowadzam nowe nawyki, i doprowadzam je do perfekcji po czym wchodzą mi krew, i są moją częścią naturalności.

To jest bardzo niegłupie! Fake it till you make it.

On 2/15/2020 at 9:33 AM, Chadeusz said:

Processor skontaktuj się z @tamelodia ostatnio zerwała z chłopakiem i aktualnie szuka programisty na męża.

No dobra, teraz zacząłem się bać.

10 minutes ago, Taboo said:

Z tym się niestety ale nie zgodzę. Prezentujesz tutaj postawę zbyt wychyloną w jedną stronę i za bardzo uogólniasz wszystko. 

To so napisał @SSydney jest bardzo bliskie prawdy, bo chodzi tu o sytuacje, gdzie mężczyzna na gwałt szuka kobiety i bierze pierwszą z brzegu. Widziałem sporo takich związków, wszystkie miały poważne defekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Taboo napisał:

Z tym się niestety ale nie zgodzę. Prezentujesz tutaj postawę zbyt wychyloną w jedną stronę i za bardzo uogólniasz wszystko. 

Nie uogólniam a pisze o konkretnym przypadku. Ja się odnosiłem tylko do kolegi dawajacego rady odnośnie ustatkowania się "bo tak wypada, bo wiek, rodzina szkalanka wody" a sam skończył z otyłą, marudną babą. 

 

Czy każdy związek się tak kończy? 

No nie. Ja niestety widzę prawie same złe przypadki np. koledzy w pracy i ich koledzy. No ale widuję też te lepsze, więc nie będę mówił, że tak jest zawsze.

 

Czy można zbudować zdrowy związek? Można jak najbardziej ale trzeba samemu chcieć, być gotowym i znaleźć odpowiednią osobę. Tutaj łapanie byle kogo, oby szybciej się nie sprawdzi. Nadmierny pośpiech nie jest wskazany o czym wspomniał @leto.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@processor mam dokładnie takie same rozkminy jak Ty,z jednej strony jestem bombardowany znajomymi i ich związkami,a z drugiej rodzina. Od tego idzie zwariować. Podobnie jak Ty przyszedłem tutaj zasięgnąć porady,bo już mam plan na siebie, no i jak mówicie już nie raz brałem laski, bo nudno tak samemu,no i ze względu na presję. Krótko mówiąc masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.