Skocz do zawartości

Jak się kończy przejmowanie zadań typowo kobiecych w związku......


Rekomendowane odpowiedzi

http://mamadu.pl/122187,zrobilam-kariere-maz-zostal-w-domu-i-przestal-byc-dla-mnie-atrakcyjny-brakuje-mi-faceta

 

Bardzo ciekawy artykulik, wysmażony przez panią, która ma swego oswojonego misia i przestał być dla niej atrakcyjny seksualnie (cóż za niespodzianka).

Edytowane przez red
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie można by zrobić oddzielny dział gdzie wklejano by tylko artykuły wyszperane w sieci (pisane przez niewiasty) dotyczące zagadnień forum.

 

Takie potwierdzenie tez przez druga stronę barykady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"


Nie rozmawiamy z mężem o tym, jak jest. To jest najgorsze. Boję się, że powie, że ma dość. Nie chcę oddawać synka jakiejś obcej kobiecie pod opiekę, a z polecenia nie mam nikogo. Już podpytywałam. Psuje się między nami. Rozmawiamy coraz rzadziej, seks jest coraz rzadziej. On chyba czuje się niedowartościowany, ja nie robię nic, żeby czuł się inaczej. Musimy porozmawiać. Wiem o tym. Teraz to wiem."

Cieżko pizde otworzyć i powiedziec co jest nie tak" zjebałam"

no...musimy porozmawiac bo jest muł.pokazmy sie światu.śmignijmy na terapie.wkońcu to teraz takie modne
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko bosko kochano :)

 

Żona się boi bardziej rozwodu w takim układzie od męża. Moim zdaniem nie odejdzie od niego. Zbyt użyteczny.

 

Moim zdaniem mają szansę na szczęśliwe życie jeszcze.

 

Kobieta z męską psychiką. Mężczyzna z kobiecą psychiką. Wyrównują się na wielu poziomach. Może nawet dobrali się idealnie :D

 

Na jego miejscu bym zaczął hardkorowy trening, schudł, trochę z domu dorobił wieczorami. Do tego przystojny mężczyzna z wózkiem załatwiający różne sprawy na mieście? Normalnie szał wśród mamusiek. Wzbudziłbym zazdrość u żony na poziomie 100%.

 

Mogliby przeplatać się rolami (energiami) i to by ich moim zdaniem uratowało.

 

A zapierdalająca w pracy żonka to poduszka bezpieczeństwa. Na nic nie ma czasu :D

 

Dziwna historia, ale dostrzegam nadzieję. Skoro kobieta ma męską psychikę może trzeba ją na forum zaprosić do rezerwatu na dzień próby :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A zapierdalająca w pracy żonka to poduszka bezpieczeństwa. Na nic nie ma czasu

 

- ach te wyjazdy służbowe w korpo... szczególnie integracyjne, tam jest czas na różne rzeczy :P

 

 

Dziwna historia, ale dostrzegam nadzieję. Skoro kobieta ma męską psychikę może trzeba ją na forum zaprosić do rezerwatu na dzień próby

 

- kobieta nie ma męskiej psychiki mogła zostać wychowana na samodzielną (wtedy jest ok), albo mogła zostać zatruta jakąś lewacką ideologią że musi robić karierę (bycie samodzielnym/ samowystarczalnym nie równa się robieniu kariery)

 

Edit: podesłałem ten artykuł prezesowi właśnie dostałem odpowiedź: "jak ktoś się zachowuje jak pizda zostanie wydymany" :lol:

Edytowane przez red
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt ciekawy artykuł ale jak ona ma męską psychę to ja jestem "Mobuttu Se Seko Ku Waza Banga" qurwa ;) .

Jak juz jesteśmy za zamianą ról, czyli czysty feminizm, to zastanawia mnie dlaczego takie lale proponują zostanie mężom w domu,

tylko wtedy gdy są jaimiś "pracownikami biurowymi" - ogólne pojecie.

Jak juz jestesmy przy równouprawnieniu, to niech np. taka lala zaproponuje pozostanie facetowi w domu , bo ona ma zajebiście płatną robotę i szkoda byłoby jej stracić - czyli "spawa nadbudówki na statkach na stoczniach w całej Europie" Jest kurewsko dobra spawaczką, spawa nawet aluminium + drewno :D .

Jakoś w Polsce jeszcze tego nie widziałem ;) .

Zawsze jak słyszę o karierzę  - to jest to biurokratyczna "szmata".

Mamy w końcu równość - czy nie :angry: .

Houk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i oczywistą oczywistością jest iż w takim związku gdzie facet zajmuje się dzieckiem, to on w razie rozwodu powinien otrzymać prawa do opieki + alimenty sute od pracującej żony i oczywiście zatrzymać dom :lol:  Jak ma być odwrócenie ról to na całego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie do tego zmierzam cały czas, qurwa. ;)

Tak jak jest na zachodzie, gdzie qurwa lala jak nawet naduzywa alko - to już jej konkubent nawet, może miec dzieciaki zasądzone do opieki.

A lala płaci alimenty ( i zapierdala jako spawacz okrętów :D  i nawet nie może płakać :D  ,chyba że w kwadracie. Sam się z tym spotkałem.

A u nas w Polsce ????????

Jakieś stronnicze to równouprawnienie :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale bym się nie zdziwił, jakby dalsza część tej historii kiedyś wyglądała tak:

 

Ja go nie zdradziłam! Po prostu... Potrzebowałam bliskości i czułości ( :D) a on ciągle z tym dzieckiem, jak jakaś niańka... TO JEGO WINA! Nie zajął się mną tak jak powinien. Mógł się domyślić, czego mi brakuje.

 

 

;)

Edytowane przez Vercetti
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taki portal do wykopywania tylko takich perełek jest :) http://newsy.braciasamcy.pl/

 

Marek, a propo Polek w Irlandii. To qrwa "onet" jest dla mnie tak wiarygodny, jak dziwka w sprawie o gwałt :P .

Mam tam kolesia od około 10 lat, to jak czytają te bzdety o Irlandii i Anglii w polskich serwisach to kładą się ze śmiechu

Czysta jebana propaganda - jak mówią, "aby więcej polaków nie spierdoliło i samic toże" :D .

 

A jesli chodzi o "misssskę", to nieźle sobie wymyśliła. Zakłada fundację - a money się przyda, jak "make-up" zacznie spływać po zrytej gębię.

A fundacja to niezłe źródełko długo płynącej waluty :D . Patrz Owsik i jego przekręt :ph34r: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.