Skocz do zawartości

Co dalej z nią zrobić?


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, jawgienij napisał:

mam słaby uścisk dłoni i trochę ją to zraziło

A więc część alfa fucks jest słaba.

 

2 godziny temu, jawgienij napisał:

zapłaciłem stuzłotówką, powiedziała, że lubi jak facet ma gotówkę przy sobie

Ale potencjał na beta bucks jest.

 

W jej oczach masz teraz proporcje 80/20 czyli 80% potencjału na płatnika netto oraz 20% że będzie z Tobą miała mokro.

 

Kurła jestem genialnym teoretykiem.

  • Like 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Wcześniej już też dostałem rady aby laskę olać, bo nie jest zainteresowana, a jakoś się spotkaliśmy i chciała się spotkać.

Dlatego właśnie chciałem tematu w rezerwacie, bo 90% wypowiedzi męskich mam wrażenie, że prowadzi mnie wprost na maliny - bo jak laska nie skacze, nie pisze pierwsza tryliard wiadomości i nie proponuje pierwsza spotkań to od razu mam ją olać. Kurwa ludzie, jakbym tak podchodził do sprawy to nigdy w swoim życiu bym chyba dziewczyny nie miał, a jakoś się trzy LTR miało.

 

Proszę o rozsądne przemyślane odpowiedzi, a nie taki bełkot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, jawgienij napisał:

Czytałeś w ogóle temat? Ona mi napisała, że jej wrażenia ze spotkania POZYTYWNE. Czytaj dokładnie. Jak na razie to, że nie jest zainteresowana nie jest w żaden sposób potwierdzone. Jedynie potwierdzone może być to, że nie jest super zainteresowana tak, jak laski na gościa z Projekt Klaudiusz, ale to jeszcze nic nie znaczy. Kobiety mają też związki z normalami a nie tylko Czadami.

To już nie biały, to jest złoty rycerz.

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jawgienij napisał:

bo jak laska nie skacze, nie pisze pierwsza tryliard wiadomości i nie proponuje pierwsza spotkań to od razu mam ją olać. Kurwa ludzie, jakbym tak podchodził do sprawy to nigdy w swoim życiu bym chyba dziewczyny nie miał, a jakoś się trzy LTR miało

Dlatego ze skaczesz jak pajac wokół panienek, a nie one wokół Ciebie jesteś zdesperowanym frajerem i kobiety to czują. Dlatego ze skaczesz wokół nich to nie masz stałego związku.

Edytowane przez hogen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hogen napisał:

Dlatego ze skaczesz jak pajac wokół panienek, a nie one wokół Ciebie jesteś zdesperowanym frajerem i kobiety to czują. Dlatego ze skaczesz wokół niech to nie masz stałego związku.

Chłopie, TY się kurwa dobrze czujesz? Napisałem do laski jedno zdanie po spotkaniu, 1 dzień po - jak wrażenia. A Ty, ze skacze wokół nich ;D I wcześniej to ona zaproponowała spotkanie.

Ja pierdolę człowieku pisałem Ci już CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM. Co Ty kurwa po zawodówce jakiejś czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jawgienij napisał:

Chłopie, TY się kurwa dobrze czujesz? Napisałem do laski jedno zdanie po spotkaniu, 1 dzień po - jak wrażenia. A Ty, ze skacze wokół nich ;D I wcześniej to ona zaproponowała spotkanie.

Ja pierdolę człowieku pisałem Ci już CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM. Co Ty kurwa po zawodówce jakiejś czy jak?

Nie marnuj tutaj czasu. Biegnij z kwiatami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jawgienij

Ok. Ok. Już nie krzycz. Wychodzisz z tematem i się buzujesz, bo odpowiedzi nie są takie jak oczekujesz? Panienki nie skaczą wokół Ciebie tak jak tego oczekujesz?

 

Dobra. No to zażartowałem. Tak na serio to kup jej 100 róż i drogie belgijskie czekoladki i zaśpiewaj serenade pod oknem. Aha i nie zapomnij o limuzynie i żeby z kieszeni wystawały banknoty 500zł, a najlepiej weź całą walizkę, wtedy się zsika na Twój widok. Spoko nie dziękuj. Później daj znać kiedy ślub ? przyjdę z wiązanką.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jawgienij napisał:

Chłopie, TY się kurwa dobrze czujesz? Napisałem do laski jedno zdanie po spotkaniu, 1 dzień po - jak wrażenia. A Ty, ze skacze wokół nich ;D I wcześniej to ona zaproponowała spotkanie.

Ja pierdolę człowieku pisałem Ci już CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM. Co Ty kurwa po zawodówce jakiejś czy jak?

Po pierwsze, nie obrażaj, bo to Ty jesteś tu betą.

Po drugie, na tym forum nie dostaniesz rad jak zostać beta orbiterem. Oczywiście, że część facetów z orbity ląduje w związku jeśli nie ma nikogo lepszego na horyzoncie, ale Twoja desperacja w tym nie wydobywa z nas szacunku i nawet nas o to nie proś. Idź stąd jak masz zamiar kogoś jeszcze obrazić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu się właśnie zastanawiam, że za mało inicjuję, bo to ona proponowała spotkanie, a ja po randce nawet nie zaproponowałem drugiego, a zwykle jednak to po stronie mężczyzny.

A tutaj dostaję odpowiedzi, że jestem zdesperowanym frajerem i to laska powinna mnie prosić o spotkanie, seks, itd.

Kurwa, ludzie, Czy Wy w ogóle zastanawiacie się czasem jak odrealnione jest to co piszecie? Co ja Elvis Presley żeby dupy same pisały, prosiły o spotkanie i błagały o atencję? Ludzie, kurwa trochę umiaru, bo już taki debilizm kipi z niektórych wypowiedzi, że mi ręce opadają. Dlatego chciałem poczytać trochę jak to wygląda od strony kobiet w sensie ich związków - jak ich facet został ich facetem - wolę empiryczne realne doświadczenia a nie jakieś głupie opowieści o byciu Czadem i że jak laska nie daje dupy na 1 spotkaniu to mam ją olać. Ile Wy macie lat ? Co to kurwa, gimnazjum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, jawgienij said:

Na końcu płaciliśmy za siebie, ja zapłaciłem stuzłotówką, powiedziała, że lubi jak facet ma gotówkę przy sobie. Pożegnanie z całusem w policzek.

Hehe. Nie lepiej było użyć dwustuzłotówki ? ? Może to ją zraziło :P:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jawgienij po pierwsze uspokój się i przestań bezczelnie szczekać na doświadczonych braci, którzy starają Ci się pomóc i coś uzmysłowić.

 

Twoją emocjonalną i obraźliwą wypow8edź zgłosiłem Moderacji, osobiście nie będę takiego Twojego zachowania tolerował.

 

Po drugie, przeczytaj porady braci raz jeszcze, tym razem nie bierz żartów do siebie, przyjmij postawę ZAMIAST OBRONNEJ WŁASNEGO EGO, to maksymalnego wykorzystania informacji i porad filtrując formę śmieszkowabia czy ironii niektórych postów.

 

Więcej energii poświęcasz na pyskowanie i obronę siebie zamiast wysłuchanie i przetrawienie treści porad.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym się Was słuchał w poprzednim temacie, żeby ją olać, to by nawet do spotkania nie doszło. Tymczasem okazało się, że laska chciała się spotkać. 

A tu dostałem rade, żeby olać temat, bo laska po raz drugi mnie nie prosi o spotkanie :D

 

Oj Panowie, chyba za dużo internetów. 95% normalnych facetów słuchając Waszych rad w ogóle nigdy nie porucha, bo będą oczekiwali, że to laska będzie się za nimi uganiała jak za czadami i prosiła o spotkanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lexmark82 napisał:

Hehe. Nie lepiej było użyć dwustuzłotówki ? ? Może to ją zraziło :P:D

Właśnie tylko jakiś gołodupiec nosi setki przy sobie. Całe szczęście jakiś czas temu rząd wyszedł z inicjatywą dla ludzi zamożnych i wydał banknot pięciusetzłotowy. ?

21 minut temu, jawgienij napisał:

Prosiłem tylko nie bełkot..

Ej ale to ty zacząłeś!   ? 

 

P.S.

Po co się pytasz o rady jak jesteś wszechwiedzący? xD 

Edytowane przez SSydney
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jawgienij napisał:

Oj Panowie, chyba za dużo internetów. 95% normalnych facetów słuchając Waszych rad w ogóle nigdy nie porucha, bo będą oczekiwali, że to laska będzie się za nimi uganiała jak za czadami i prosiła o spotkanie :D

Troll. 

Do widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Imbryk napisał:

Troll. 

Do widzenia.

No no - jak okazało się, że popełniliście błąd, to troll i do widzenia :)

 

Jakbym się wtedy posłuchał Waszych rad, to nawet spotkania by nie było, a okazało się, że chciała się spotkać, tylko nie będzie mnie prosić drugi raz, skoro wcześniej to ona proponowała.

Byście mnie na manowce zepchnęli gdybym się Was posłuchał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, SSydney said:

Właśnie tylko jakiś gołodupiec nosi setki przy sobie. Całe szczęście jakiś czas temu rząd wyszedł z inicjatywą dla ludzi zamożnych i wydał banknot pięciusetzłotowy. ?

Mój wujek po rozwodzie - Mistrz PUA lat 90? - miał wytrych na kobiety w latach 90 jak szedł na dancing, kładł kluczyki z przypiętym breloczkiem od mercedesa na bar gdy płacił ? . Miał też podróbkę Rolexa.

Jak chciał się pozbyć kobiety z kwadratu zostawiał swój pasek z wypłaty gdzieś na wierzchu ?

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.