Skocz do zawartości

Szukam baku paliwa do chevroleta evandy rok produkcji 2005


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Tomeczku dziękuję, ale poproszę do południa - w środę święto, jak coś zamówię żeby było do piątku, bo już się przedłuża to wszystko strasznie. Dlatego do południa chcę wszystko co mi potrzebne zamówić. Jeśli masz kogo zapytać - to poprosiłbym o pytanie czy nie działający wskaźnik paliwa to pompa paliwa do wymiany? Też chyba kupię. Szaleństwo z tym wszystkim. Dopiero dziś wysechł samochód po praniu, ale ładnie zrobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tomek. 

 

Lukulus - dałem furkę o 8 rano, odebrałem o 17 troszkę mokrą - suszyli czymś u siebie i włączonym autem z ogrzewaniem, później ja z półtorej godziny tak u siebie suszyłem, a rano wilgotna jeszcze była więc z pół godzinki - z przodu sucho już, z tyłu siedzenie jeszcze wilgotne. Niestety, ta pora roku robi swoje, ale aż miło teraz spojrzeć na czyste.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje pranie?

 

Też bym dał do prania jakbym jeździł sam, ale że często różni członkowie rodziny itp. ze mną jeżdżą to nie ma sensu. Co tydzień sprzątam, ostatnio dziecko trzyletnie jeździło i tyle sprzątania jeszcze nie miałem.

 

Panowie pamiętajcie, gdy staniecie się dojrzałymi i odpowiedzialnymi mężczyznami - tylko skóra w samochodzie.  :lol:

Edytowane przez Vercetti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanik podkleił bak, ale nadal są małe plamki i capi benzyną. Od rana wydzwaniam po warsztatach - nowy bak kosztuje 1520 złotych, używki możliwe że w gorszym stanie niż mój. Pozostaje jedna opcja - napisali mi, że zbiornik od chevroleta epica jest wymiarowo podobny - ale nigdzie nie mogę się dowiedzieć, czy będzie pasował. A gra jest warta świeczki bo jest dużo tych baków i są w miarę młode i tanie.

 

Jakby ktoś mógł się gdzieś podpytać, dowiedzieć, byłbym bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.