Skocz do zawartości

Podryw, rozmowa, komunikacja - książki, podcasty, video


Rekomendowane odpowiedzi

W wątku Zdobycie a utrzymanie dziewczyny kolega filosofe napisał:

Quote

Właśnie o to chodzi, że istnieje też alternatywna metoda - naturalnej umiejętności zdobywania kobiet. Nie potrafię jej jeszcze w praktyce, ale wiem, że istnieje. Jest to metoda w której to Ty wykazujesz inicjatywę, zagadujesz, a potem rozumiejąc emocjonalną naturę kobiet, potrafisz kierować odpowiednio rozmową, zainteresować sobą i poznać sobie ot tak, z miejsca na swoje życzenie nową kobietę dla siebie. Na swoje życzenie - a nie czekając aż znów jakaś za Tobą podąży.

 

Tak jak pisałem, większość mężczyzn nie ma naturalnych umiejętności rozmowy z kobietami i musieli czekać aż to one postanowią ich zdobyć. Kobieta wtedy sama im to wszystko ułatwia, jest miła, pomocna - wprost im się nadstawia. Przerobione z moimi dwiema byłymi, z czego jedną narzeczoną. Też mi się wydawało, jaki to gieroj jestem, że ona tak za mną lata, a jakoś jak chciałem poznać inne, to było ciężko. Bo właśnie ona była tą, która postanowiła mi sprawę ułatwić i za mną podążyć ALE z innymi nie wychodziło, bo nie miałem naturalnych umiejętności do kobiet.

 

Sztuką jest wyćwiczyć naturalne umiejętności i umiejętność prezencji swojej osoby kobietom, bo jak to masz - możesz maszynowo, automatycznie poznawać sobie nowe kobiety kiedy tylko będziesz chciał. I nie dlatego, że jesteś super przystojny czad, itp. ale dlatego, że po prostu wiesz jak to działa. Gdy grasz w daną grę, póki nie zrozumiesz jak w nią grać, jesteś totalnie na 0. Jak zrozumiesz, nagle prawie 100%. Czyli to jest tak zero-jedynkowo i z kobietami jest to dokładnie tak samo! Jak nie rozumiesz tej gry jak większość facetów, to może uda Ci się ogarnąć sobie swoją Grażynkę, a jak dojdzie do rozstania czy coś - to będzie co najmniej rok bez kobiety, problemy, itd. A jak zrozumiesz tę grę - wszystko działa maszynowo, wiesz jak z nimi rozmawiać, klepiesz do każdej tymi samymi tekstami i algorytmami i spokojnie poznasz nowe laski dla siebie.

 

Wierzę i jestem przekonany, że tak to właśnie działa. Wolę nauczyć się tej gry i móc poznawać sobie kobiety maszynowo kiedy ja chcę dla siebie, a nie czekać aż jakaś ponownie będzie chciała za mną podążyć.

I no właśnie jak to ugryźć od strony teoretycznej, pełno jest oszustów, którzy żenią jakieś kursy i wciskają kit, że w tydzień ogarniesz cały temat. Możecie polecieć jakieś książki, podcasty, video?

Wiadomo, wiadomo praktyka ale w sumie nic o podobnej tematyce nigdy nie czytałem a wartoby chociaż liznąć temat.

 

Od siebie dodam, że zaczynam czytać Mysterego

https://lubimyczytac.pl/ksiazka/187021/zwab-piekna-kobiete-do-lozka-mistrzowska-intryga-metoda-mystery

 

Znalazłem jeszcze te i mają dość dobre opinie, po pobieżnym przeleceniu spisu treści poza kilkoma idiotyzmamii chyba wydają się ok.

https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4826632/mistrz-podrywu-sztuka-uwodzenia-slowami

https://lubimyczytac.pl/ksiazka/132863/tajemnice-najwiekszych-uwodzicieli-poznaj-sprawdzone-sekrety-uwodzenia-i-zostan-zdobywca-kobiecych

 

oraz ta playlista jak i kanał tego Pana

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mystery jest słaby i nie polecam jego nauk, on sam zaliczał głównie pasztety do momentu jak zyskał sławę i zainteresowała się nim jego (chyba jeszcze) obecna żona. Dopiero po uzyskaniu sławy.

 

Nie chcę robić darmowej reklamy, bo mam na tapecie dwóch "kołczów", jeden z nich ujął mnie właśnie niezwykłą trafnością wniosków: tekst o tym, że większość mężczyzn sama została zdobyta przez swoje kobiety, a nie mają umiejętności do kobiet i mieliby problemy ze zdobyciem innych od swojej kobiety/żony mną poruszyła, bo dawno tak trafnego tekstu co do damsko-męskich relacji nie czytałem. Gość trafił w dziesiątkę, tak dokładnie jest!

 

Moim zdaniem trzeba rozumieć język emocji, umieć rozmawiać z kobietą emocjami, empatią, czytaniem między wierszami, itd. To nie jest prosta sprawa dla większości mężczyzn, bo większość jest raczej intelektualna, kierująca się logiką, z mniej funkcjonującą na co dzień empatią, wczuwaniem się, ale można to wyćwiczyć, bo z czasem to się powtarza. Najlepszy jest internet, jak zrobisz dobrą profilówkę (ciekawą, dobre jakościowo zdjęcia w pewnym klimacie i ekspresji mowy ciała - nie musisz być superprzystojniakiem) i umiesz rozmawiać, to możesz mieć zajebiste wyniki. Ja sam złapałem się na tym, że gdyby nie mój trudny charakter, to przez neta wiele kobiet miałem już na poziomie rozmowy gdzie same chciały proponować spotkanie - tylko zwykle coś potem zepsułem. Tylko, że gdybym nie psuł, to miałbym już wiele randek i możliwe, że wiele relacji. To tylko pokazuje potęgę internetu, kiedyś to nie było takie łatwe. 

 

I tu nie chodzi moim zdaniem najbardziej o pewność siebie, co empatię, język emocji. Niektórzy mają to naturalnie bo są emocjonalni jak kobiety, większość z nas niestety musi się tego uczyć i to mozolna robota dla nas.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, filosofe said:

Moim zdaniem trzeba rozumieć język emocji, umieć rozmawiać z kobietą emocjami, empatią, czytaniem między wierszami, itd. To nie jest prosta sprawa dla większości mężczyzn, bo większość jest raczej intelektualna, kierująca się logiką, z mniej funkcjonującą na co dzień empatią, wczuwaniem się, ale można to wyćwiczyć, bo z czasem to się powtarza. Najlepszy jest internet, jak zrobisz dobrą profilówkę (ciekawą, dobre jakościowo zdjęcia w pewnym klimacie i ekspresji mowy ciała - nie musisz być superprzystojniakiem) i umiesz rozmawiać, to możesz mieć zajebiste wyniki. Ja sam złapałem się na tym, że gdyby nie mój trudny charakter, to przez neta wiele kobiet miałem już na poziomie rozmowy gdzie same chciały proponować spotkanie - tylko zwykle coś potem zepsułem. Tylko, że gdybym nie psuł, to miałbym już wiele randek i możliwe, że wiele relacji. To tylko pokazuje potęgę internetu, kiedyś to nie było takie łatwe. 

 

I tu nie chodzi moim zdaniem najbardziej o pewność siebie, co empatię, język emocji. Niektórzy mają to naturalnie bo są emocjonalni jak kobiety, większość z nas niestety musi się tego uczyć i to mozolna robota dla nas.

No i właśnie o to chodzi. Jestem przekonany, że dużą część  schematów i algorytmów, które wpływają na powodzenie w gadce można się nauczyć. Po prostu chodzi o konkretne źródła. Podrzuć coś.

 

Jednak dużo osób poleca Mysterego.

 

10 hours ago, Boromir said:

Adepta nie mogło zabraknąć ADEPT mistrz, swoją droga polecam to:

 

https://www.zlotemysli.pl/prod/6471/prawdziwy-mezczyzna-malwina-gartner.html

Wyczuwam ironię? Adept jaki jest każdy widzi, taki pajac trochę ale można chyba coś wyciągnąć z tej książki. Ogólnie gdzieś czytałem, że zarówno on jak i reszta polskich puasów to kopia amerykańskiej sceny tylko, że jakieś 15 lat temu. Nic odkrywczego.

 

Dawno temu tu na forum, użytkownik długowłosy bodajże bardzo polecał tę książkę:

The Juggler Method Seduction Manual

 

Co do Mysterego znalazłem jeszcze coś takiego:

The Mystery Method - How To Put Beatiful Woman Under Your Spell (The Venusian Arts Handboo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Książek o tematyce PUA przeczytałem wiele i według mnie najlepsza pozycja to właśnie "Zwab piękną kobietę do łóżka". Świetny język przypominający wręcz matematyczną logikę, same konkrety i co najważniejsze jego rady działają. Alpha Male Grzesiaka, Gra Neila Straussa, Natural Game Richarda La Ruiny i reszta to już tylko szminkowanie bazy, którą stworzył Mystery. Jeszcze długo przed Mysterym tematem podrywania zajął się Eric Weber w książce "Jak poderwać dziewczynę" i jest to pozycja godna polecenia na początek przygody z PUA.


Możecie krytykować PUA, ale ja przed zagłębieniem się w tę wiedzę byłem jako dziecko we mgle podczas kontaktów z kobietami, natomiast teraz relacje damsko-męskie są dla mnie klarowne i zrozumiałe, jestem świadom potrzeb obu stron i konfliktów interesów. Poza tym dodam, że dzięki PUA po przyjściu na forum nie doznałem szoku, a nawet nie przeczytałem tutaj za wiele nowego, a na sporą ilość tematów od początku miałem bardziej wnikliwe spojrzenie i tematy które były poruszane przez doświadczonych braci samców już wcześniej dawno przerobiłem studiując książki takich autorów jak Mystery.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.