Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po kolei:)

 

Korwina oceniasz nisko-dowodem ma być sen na posiedzeniu PE-tymczasem PE to ciało bez większych mocy decyzyjnych, socjalistyczne do bólu, więc świadomie olewał lewacki bełkot na sali, poza tym +10 do autentyczności za to, że przyznał się, ze jest tam dla kasy i kolejne +10 do patriotyzmu za to, że chętnie zrezygnowałby z pensji brukselskiej na rzecz posłowania w Sejmie.

 

Ostentacyjny sen na sali obrad, jest tym samym, czym sen studenta na wykładzie. Świadczy o niskiej kulturze osobistej.

 

"samobójstwo Sawickiej Blidy to drobna wtopa-stało się i tyle" Czyli co, śmierć człowieka to drobna wtopa( !?)

 

Samobójstwo Blidy a zabójstwo Przemyka-niebo a ziemia, nikt jej nie kazał się zabijać. Ale front III RP lubuje się w sztucznym biciu na alarm i hagiografii elit, ukazywania rzekomego ''męczeństwa''.

 

''A tu cytat z J. Kaczyńskiego- sądząc po jego zachowniu, faceta, który nigdy nie miał kobiety''-możesz wyjaśnić, co masz na myśli?

Facet ma obsesje i frustracje jakby całe życie jechał na ręcznym.

Przykłady ze Stocznią i doktorem bardzo trafne, masz rację, PIS ma swoje wady( te "swoje wady PiS-u" kosztowały życie około 60 ludzi, a mnie robotę! TO CHOLERNI MORDERCY i niekompetentni gamonie! )i też dorwało się do władzy, ale na tle innych partii, układu, to prawdziwi patrioci ogółem i dla mnie mogą-niczym Władysław IV-nawet trochę zaszaleć, pod warunkiem, że działają na rzecz Polski-uznaję to za koszty wliczone w zawód polityka-chyba że ktoś wskaże mi cnotliwych dobrodziejów, co to nie tylko nam nieba przychylą, ale i skromnie żyć będą-na tle poprzednich ekip wolę PIS choćby dla zmiany twarzy, poza tym wniosek z faktu, że w Sejmie jest de facto od lat nieformalna koalicja obrony IIIRP-od po do zsl po sld-media też-przeciw PIS, daje do myślenia.

PiS to taki rodzaj religii,  racjonalne argumenty nie mają dla jego wyznawców żadnego znaczenia. To kwestia wiary, a nie rozumu. Jakim cudem, po sukcesach w Stoczni Gdańskiej, można etnologa Andrzeja Jaworskiego, jej byłego prezesa o legendarnej niekompetencji wystawić jako kandydata w wyborach na Prezydenta Gdańska? Gdyby Jaworski wygrał, to pewnie by Gdańsk wyglądał dzisiaj tak, jak Stocznia . Ja nie znoszę PiS-u za te jak to nazwałeś " swoje wady". Jedno jest pewne, Jaworski to "prawdziwy" patriota, a upadek stoczni  to wina Tuska i układu, ale na pewno nie prawdziwego patrioty Jaworskiego- jednego z filarów PiS-u. Stocznia Gdańska, to taka Polska w miniaturze. Przerażające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''te "swoje wady PiS-u" kosztowały życie około 60 ludzi''-co masz na myśli?

 

Obsesje i frustracje Jarosława Kaczyńskiego? No nie wiem.

 

A ilu ludzi ginęło w III RP?

 

Rząd Olszewskiego itd. Powtórzę-ugrupowanie antyestablishmentowe, wściekle atakowane przez układ III RP, zasługuje na moją przychylność. Dziwne-z jednej strony podajecie przykłady, że to nie jest ugrupowanie antysystemowe, z drugiej-nienawiść III RP aż rzuca się w oczy. Czyżby aż taka maskarada?

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vincent-trzeba to zestawić ze statystyka corocznych zgonow spowodowanych przez powiklnia po grypie,na grype się nie umiera

w norge zakupiono szczepionki  dla wszystkich obywateli,a później je wyjebano

ale ktoś na tym zarobil,pozatym nie testowane i nie sprawdzone szczepionki,często sa gorsze od samej choroby.

mój syn zablokowal się z mowa po szczepieniu......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.