Skocz do zawartości

Islamizacja Europy


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Nowoczesna, wyzwolona, praworządna Europa. Kompletne przeciwieństwo buraczanej, cebulastej, nazistowskiej Polski.

Więc weźmy się za ręce i idźmy razem, w kierunku nowoczesności oraz postępu.

:D

 

Cytat

 

Journalists report that members of the Chechen diaspora came to Dijon in order to confront a group of North African drug dealers from the city’s Les Grésilles district, after they assaulted a 16-year-old Chechen boy in the city on June 10. During the beating, they reportedly told him “We are leaving you alive to pass on to your [people] that this will [happen] with everyone.” The teenager in question is said to be in critical condition. 

According to the French authorities, the Chechen diaspora began calling for revenge for the injured teenager on social networks. One Chechen claimed that immigrants from Chechnya living in France, Belgium, and Germany, had arrived in the city.

 

 

 

 

7 godzin temu, wrotycz napisał:

że Aniela jest tak krótkowzroczna.

Przecież ona liczyła na tanich robotników.

Jak niemiaszki płakały, bo: "Polska zamknęła granice, w ramach kwarantanny koronawirusowej, i nie ma kto szparagów zbierać". Aż sobie zaczęli samolotami Rumunów sprowadzać.

Tylko, że nawet jakby oni tam zaczęli pracować to i tak, w perspektywie kilkunastu lat, się sypnie.

 

edit:

Ten drugi film jest dobry, bo kręcony przez uczestnika.

 

 

Edytowane przez BumTrarara
usupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BumTrarara napisał:

Przecież ona liczyła na tanich robotników.

Jak niemiaszki płakały, bo: "Polska zamknęła granice, w ramach kwarantanny koronawirusowej, i nie ma kto szparagów zbierać". Aż sobie zaczęli samolotami Rumunów sprowadzać.

Tylko, że nawet jakby oni tam zaczęli pracować to i tak, w perspektywie kilkunastu lat, się sypnie.

Jak już zaczną się tworzyć kalifaty i emiraty w zachodniej europie, to my powinniśmy sobie wziąć całe Połabie hehe.

 

12 godzin temu, wrotycz napisał:

Nie do wiary, że Aniela jest tak krótkowzroczna. Czy ona liczy na to, że oni będą honorowi jak przyjdzie czas konfrontacji? A wcześniej niż później przyjdzie.

Wielokulturowe państwa, to słabe państwa. Łatwo z zewnątrz podsycać spory między poszczególnymi narodami. Poza tym uważam, że głównym celem jest zniszczenie białej rasy, a islamizacja to jedna z kilku wdrażanych w życie opcji. Nie zauważyłem, by narzucano państwom pokroju Japonii przyjmowanie imigrantów lub oskarżano je o bycie zbyt jednolitymi etnicznie/kulturowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cst9191 napisał:

 Nie zauważyłem, by narzucano państwom pokroju Japonii przyjmowanie imigrantów lub oskarżano je o bycie zbyt jednolitymi etnicznie/kulturowo.

To jest ciekawe dlaczego ?

 

Ewidentnie coś się kroi na zachodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, BumTrarara said:

Przecież ona liczyła na tanich robotników.

Nie chodzi mi o gastarbeiterów. Ich można się pozbyć z dnia na dzień, nieomal.

Chodzi mi o udział Kataru w Deutsche Banku. To jest już totalna głupota. Nawet dla takiej faszystki jak Aniela.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2020 o 17:52, wrotycz napisał:

 To jest już totalna głupota.

Będziemy mieli w niedalekiej przyszłości na zachodzie Kalifat, albo drugą Jugosławię.

Tylko najgorsze jest w tym, że Francja mam bombę atomową, kto będzie zarządzał ich arsenałem  za 40, 50 lat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Boromir napisał:

ylko najgorsze jest w tym, że Francja mam bombę atomową, kto będzie zarządzał ich arsenałem  za 40, 50 lat ?

Pakistan ma oficjalnie 140-150 bomb atomowych. I jest republiką islamską z 200+ mln ludzi, gdzie w końcu jacyś oszołomieni imami dorwą się do władzy prędzej niż we Francji.

Indie, które nie lubią się z Pakistanem, tez mają ze 150 bomb.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://fakty.interia.pl/swiat/news-brutalne-morderstwo-w-szwecji-23-letni-irakijczyk-skazany,nId,4634866

 

"Według świadków chłopak stosował wobec dziewczyny "honorowo-kulturową" przemoc, uważając, że powinna mu się podporządkować. Na tym tle dochodziło między nimi do ciągłych kłótni oraz rozstań."
 

Łobuz kocha najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, BumTrarara napisał:

Pakistan ma oficjalnie 140-150 bomb atomowych. I jest republiką islamską z 200+ mln ludzi, gdzie w końcu jacyś oszołomieni imami dorwą się do władzy prędzej niż we Francji.

Indie, które nie lubią się z Pakistanem, tez mają ze 150 bomb.

Tak, tylko tam jest można powiedzieć władza uporządkowana jako tako, a we Francji jak jest kilkadziesiąt mniejszości etnicznych, które leją się po mordzie. Za niedługo będą większością. To mnie przeraża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.