Skocz do zawartości

Przemoc wobec kobiety- eksperyment


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Pewnie czesc z Was juz widziala ten filmik ale wstawie go dla tych ktorzy nie widzieli  

 

Ja nie wiem jak sie do tego odniesc. Pomoglibyscie czy nie? Wiem ze gdyby sytuacja zostala odwrocona i kobieta bylaby agresorem  nie byloby zadnej reakcji a niektorzy mieli by pewnie "radoche" na widok bijacej kobietki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie reagowałbym. Nie moja sprawa. Znam różnych kozaków skorych do bicia, ale żaden by ZA DARMO laski nie poniewierał. Widocznie zasłużyła, trzeba się było liczyć z konsekwencjami i zachowywać jak cywilizowany człowiek, a nie robić cyrki w czyimś życiu licząc na przywilej w postaci ,,ja mam dziurę między nogami to mi wszystko wolno''. 

 

Oczywiście mówię o realnej sytuacji a nie ustawionej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest lajtowy lewacki eksperyment.

 

Czemu ludzie mają wyjebane?

 

Objaśniam, kilka lat temu byłem w pewnym miasteczku gdzie załatwiałem sprawy służbowy i przy okazji odwiedziłem kumpla , zasiedzieliśmy się wracałem później do hotelu piechotą. Idąc przez park około godziny 22 zobaczyłem jak koleś bije niewiastę, a raczej napierdala, dostała z plaskacza w twarz na tyle silnego że ją ze szpilek wyrwało. Koleś na tym nie skończył jak leżała zaczął ją kopać.

 

Podbiegłem, kopnąłem za kolanko, ułożyłam na ziemi, założyłem dźwignię na nóżkę. Wyjąłem telefon wolną ręką i zadzwoniłem na policję. 

 

Jakież było moje zdziwienie gdy lala się pozbierała i zaczęła napierdalać mnie torebką i robić wrzask na całą dzielnicę bo cyt. "pomocy, bandyta, napad, pomocy, bije mojego chłopaka".

 

Dojechała dzielna policja. Efekt był taki, że zabrano wszystkich na komendę. Szanownych państwa wypuszczono do domu po około 50 minutach. Ja wylądowałem na dołku na około 17 godzin, byłem 3x przesłuchiwany w tym czasie ........

 

Ja niekarany, praworządny obywatel, trzeźwy.

 

Koleś, który bił laskę 2 wyroki, w tym jeden za przestępstwa z użyciem przemocy. Koleś i lala na alkomacie obydwoje powyżej promila.

 

Dodam iż w parku były kamery monitoringu, centrala znajdowała się w tym samym budynku komendy na parterze. Mimo moich próśb nikt nie pofatygował się żeby zweryfikować moją wersję wydarzeń na podstawie nagrania, chciano na siłę ukręcić mi sprawę.

 

Dopiero po jakichś kilkunastu godzinach gdy informację o zajściu trafiły do mojej rodziny i na komendę zadzwonił adwokat, panowie łaskawie sprawdzili monitoring.

 

Przyznam że usłyszałem słowo przepraszam od panów policjantów tyle że poza wątpliwą satysfakcją niewiele mi to dało.

 

Drugą podobną akcje miałem w rodzinnym mieście, reakcja bitej pani była podobna. Tutaj szybko się wyjaśniło i było bez większych ekscesów po przybyciu panów w mundurach.

 

Wniosek wyciągnąłem jeden, następnym razem jak zobaczę że koleś napierdala lalkę, maks co mogę zrobić to zadzwonić na 112.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już.Więcej takich eksperymentów.kochanie jakis koles leje babe.słońce pomachaj do okoła i idziemy potem sie znajdziemy na jutjubku%-)

opcja numer 2.jak głupia i z nim jest to niech leje
opcja numer 3 biedny facet doprowadziła go do takiego stanu az musi ja młucić na ulicy a nie w domu

Edytowane przez Pikaczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam ludzi, którzy się wpierdalają w sprawy i życie innych, tak jakby mieli się za jedynych, wyrokujących arbitrów posiadających moc roztrzygania sporu którego przez przypadek są świadkiem.

 

Zaraz, zaraz... czy to nie przypadkiem płeć piękna jest ekspertem od układania innym od a do z szczegółowego planu funkcjonowania na tym świecie, szczególnie koleżankom?  ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Pewnie czesc z Was juz widziala ten filmik ale wstawie go dla tych ktorzy nie widzieli  

 

Ja nie wiem jak sie do tego odniesc. Pomoglibyscie czy nie? Wiem ze gdyby sytuacja zostala odwrocona i kobieta bylaby agresorem  nie byloby zadnej reakcji a niektorzy mieli by pewnie "radoche" na widok bijacej kobietki

2:23 Wybaczcie, nie mogłem się powstrzymać-typowy ubiór murzyna z getta, flejtuchowaty, jak pół dupy zza krzaka, koszula pełni rolę wieszaka na chudziutkie ciałko-ale po co masa, skoro rączki są do wymachiwania hehehe:)

 

Red-dźwigni na nogę uczą na karate? Bo z tego, co wiem-to na przykład na kolano chyba nie uczą nawet  bjj tego, tylko na sambo?

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.