Skocz do zawartości

Kobieta prosi o radę - standard problem (uwaga długie!)


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Pokorna napisał:

To po co pytasz. Jak Ci nie zależy, to my za Ciebie tego nie zrobimy. Weź się lepiej do roboty za siebie. No już się nie dziwię że nie ma wokół Ciebie mężczyzn. Do roboty  bierz się za siebie. Każda kobieta ma szanse na udany związek tylko od jej podejścia zależy czy będzie w takim. Wiek nie ma znaczenia, bo 60 latki też  za mąż wychodzą.  

 

A 2 miesiące to jest bardzo dużo czasu. Kwestia podejścia do tematu.

Czyli postwall woman też ma szanse na związek ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, TakaOna napisał:

mam 2 miesiące żeby go rozkochać, nierealne..

 

Spróbuj wziąć go na szczerość.

Powiedz czemu chcesz go w sobie rozkochać.

Jakiego faceta naprawdę byś chciała.

Ale dlaczego jego wybrałaś.

Jakie masz plany z nim związane.

Może wtedy trochę zmięknie....mu pała.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, TakaOna napisał:

Czyli postwall woman też ma szanse na związek ....

 

Każdy ma szansę na związek.

 

Ale nie o tym chciałem napisać.

 

1. @TakaOna: istnieje w ekonomii taka koncepcja jak "Prawo malejącej użyteczności krańcowej". Przenosząc ten koncept na analizowany wątek, mam prawo przypuszczać, że kolejne nasze odpowiedzi coraz mniej wnoszą do tematu, a wypowiedzi w ramach wątku jest (na razie) 605. Daj mi jakiś argument za tym, że 7 setka komentarzy Ci pomoże gdy wiadomo, że 600 komentarzy nie pomogło.

 

2. @TakaOna: mam nawet teorię co do możliwej przyczyny dla której 600 komentarzy nie pomogło. Otóż wg. mnie przyczyną dla której 600 komentarzy nie rozwiązało Twojego problemu są przeżywane przez Ciebie emocje. Jeśli przypuszczasz, że postawiona przeze mnie hipoteza jest prawdziwa to najpierw uspokój emocje, a dopiero potem wróć do nas. Jak nie masz pomysłu jak uspokoić emocje to podpowiem. Udzielane porady mają sens dla osoby kierującej się rozumem, a nie emocjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie  cała dyskusja zmierza do tego aby ktoś z was TakaOna przyznał rację chociażby w jednym aspekcie , a wy dajecie się wciągać w tę dyskusję albo jak wy jej nie przyznacie racji to ona wam napiszę że przeczycie sami sobie do tego prowadzi ta gierka , wystarczy poczytać że piszę ona raz tak a raz tak .... Po co dalej ciągnąć ten temat ? I dlaczego nie ma na niego działu niedojrzałe narcyzki ?

 

" Po prostu znam wiele przykładów przeczących teoriom redpill. Wyjątki na drodze ewolucji??? "

" Próbuję po prostu zrozumieć co ma zrobić kobieta która jest postwall, czy jest dla niej jakiś ratunek czy też każdy facet o w miarę niebeznadziejnym SMV będzie ją tylko wykorzystywał................ "

"Nie seksizm..Jak już mówiłam wiele jest wyjątków od filozofii RedPill,nie róbmy z siebie zwierząt... "

"Mam 30 lat, za 3 miesiące kończę 31 i zgodnie z teorią będę kobietą „postwall” (bo ścianę zaliczam już od dobrych 2 lat). "

"

Tydzień temu poznałam bogatego betę, pewnie nie mam szans już na reprodukcję bo on ma wyższe SMV. Mam 3 miesiące na zmianę swojego darwinowskiego przeznaczenia.

Przysięgam, że to nie brednie, ja to widzę wszystko i próbuję się uszczypnąć że to tylko film

Jak rozkochać faceta w tak krótkim czasie?

"

" Nie nie robiłam za maszynkę do lodów. Spada mi płodność i robię się niewidzialna:( "

"to co mam zrobić , nie chcę być sama na starośc, chce mieć dzieci, a za chwilę będę już POSTWALL "

" mam 2 miesiące żeby go rozkochać, nierealne.. "

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.