Skocz do zawartości

Mistrz Szarpanki z Życiem vs habibi


Rekomendowane odpowiedzi

7 minutes ago, SpecimenSix said:

Nic, w ogóle mnie to nie ruszyło, zero użalania się nad sobą, wziąłem się do roboty, oszczędności się odbudowują, a dług się spłaca, a ja czuję się świetnie. 

Psy szczekają, karawana idzie dalej taki dystans dobry dla psychiki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest ten gościu co był jakimś tam PUA a potem nażarł się redpilla i wywleka na światło dzienne prawdziwe oblicze kobiet i ogólnie brutalność relacji damsko-meskich? :D 

Nie mogę edytować; co do tematu; właśnie piszę z laską na tinderze (a w zasadzie pisałem, bo jak po jej opowieściach zaproponowałem, że nasza znajomość może być czysto fizyczna to się chyba obraziła :D) ogólnie 20 lat, wyzwolona i jak ją podpuściłem, to opowiedziała jak to poszalały z koleżankami gdzieś na wycieczce z ciemnymi przyjaciółmi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Znacie jakieś takie formy upokorzenia, jak CI ludzie co kupowali tą wodę, tylko od strony kobiet?

Kojarzę tylko aferę z tzw. modelkami gównojadami.

Wizja, $$$ i szejka w burnusie, spowodowała, że panny nie miały nic przed koprofilskimi orgiami w emiratach. A to wszystko provo było i się wydało, że panny brylujące na insta, i nie tylko, to tylko.... no właśnie.

Faceci upadlają się żeby zaruchać/zbliżyć się do obiektu swoich seksualnych marzeń, a kobiety żeby zarobić $$$.

 

Cytat

 

https://www.polishexpress.co.uk/orgie-z-koprofilia-jak-polki-pracuja-w-dubaju

szejkowie-ar-15310.jpg

Orie z koprofilią z polskimi modelkami? Owszem, to tylko kwestia ceny. Grupa blogerów za pomocą prowokacji ujawniła szokujące praktyki. Polskie modelki za ogromne pieniądze sprzedają swoje usługi arabskim milionerom.

 

 

Cytat

Jak nie kojarzycie to możecie sobie doczytać w linkach.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, heavy27 said:

To nie jest ten gościu co był jakimś tam PUA a potem nażarł się redpilla i wywleka na światło dzienne prawdziwe oblicze kobiet i ogólnie brutalność relacji damsko-meskich?

Mówi że bawił się w PUA, musiał się znudzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szarpanki chyba pracuje, jako tłumacz, tyrał za granicą, bardzo dobrze mówi po angielsku, naprawdę inteligenty mężczyzna, świadomy człowiek. Chwała mu za to, że chce się bawić z tematem. Informuje przecież, że to materiały humorystyczne, satyra dla odreagowania spierdolenia. Zgadzam się z tym, bo już zostało tylko poczucie humoru dla przeciętnego gościa. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Orybazy napisał:

Mieszkał jakieś 30 mil ode mnie w UK, teraz jakieś 50km w Polandii, mały świat.

Zrób relację. Brat Samiec dociera do Szarpanek ? Jak przybijecie piątkę to wszystkie szony znikną, załamie się struktura rzeczywistości. 

Edytowane przez mac
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.09.2020 o 16:38, Zdzichu_Wawa napisał:

Ameryka Środkowa i Południowa. Czyli Latynoski od Mulatek po te o karnacji europejskiej. Blondyn z niebieskimi oczami to coś mocno egzotycznego tam (sam mając tutaj w Polsce "pszenno-buraczaną urodę" tam nagle wzbudzałem zainteresowanie).

A jak jesteś gościem z kruczo czarnymi włosami i piwnymi oczami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.