Skocz do zawartości

Dotyczy tematu "Zbyt wielki indywidulista?"


Rekomendowane odpowiedzi

Pozwólcie, że kobieta też się wypowie w tym temacie.

 

 

Po przeczytaniu tego wątku nasuwa się kilka wniosków.

Większość kobiet kieruje się jedna zasada - "ma być tak jak ja chce. Po trupach do tego celu. Reszta się nie liczy włączając normy moralne, obietnice, uczucia innych i wszelkie zasady". Jakkolwiek to jest egoistyczne czy bezwzgledne wciąż ma to swoją logikę i ma cel.Nie jest to jednak zachowanie skierowane przeciwko komuś. Ofiary (czyli rogacze) to odpryski po przepłynięciu lodołamacza dazacego bezwzględnie do swego celu. Kobiety to drapieżniki. A drapieżniki zachowują się w ten sposób czy tego chcemy czy nie.
Po drugiej stronie barykady mamy Vincenta z jego starannie zaplanowaną krucjada. Ma on swój system wartości. Jest on podzielany przez innych forumowiczów. Czuje się on upoważniony do karania innych, którzy nie stosują się do holdowanego przez niego systemu wartości i zasad.

Tylko czy jest sens oduczać drapieznika polowania?

Co/kto nam daje upowaznienie do karania innych dlatego bo uważamy ze naszym zdaniem postępują źle? Czy to tez nie jest egoizm i narzucanie swojej woli/systemu wartosci?

Myślę, że to, że za kobieta czai się ryzyko, intryga, kurestwo cźy relatywizm moralny czyni je dla nas wyzwaniem, wzbudzaja zadze zeby ja okielznac.

Kiedy to zniszczymy dostaniemy psa w ludzkiej skorze. Bedzie sie lasil, merdal ogonem. Ale nikomu nie przyjdzie do glowy go zdobywać. Nie mówiąc o ruchaniu.

Życie a także relacje damsko - męskie to pole walki. Każdy walczy na swój sposób tak jak potrafi. A jak nie potrafi to pada ofiarą lub idzie w niewolę (rogacze?). Zwyciezcy swietuja.

 

 

Myślę, że @Vincentowi nie chodziło o walkę z drapieżnictwem kobiet, które jest im przypisane biologicznie tylko z zachowaniem patologicznym, wynaturzonym.

 

Dziewczyna miała wybór, tak jak każdy człowiek go ma. Znamy kulisy tej całej akcji, zdradzała już wcześniej swojego chłopaka i robiłaby to dalej. Zrobiła źle ŚWIADOMIE za co została ukarana. Nie tylko @Vincent uważa, że zrobiła ŹLE. Pierwsza lepsza osoba z ulicy na pytanie jak ocenia postępowanie tej dziewczyny odpowie to samo. Tu nie ma szarości jest czarne i białe.

 

I ciekawe podejście do relacji damsko męskich. Kobiety są interesujące bo za nimi "czai się ryzyko"?

 

W takim razie jak "okiełznać" kurewstwo i relatywizm moralny??? :blink: :blink: :blink:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MiJa Nie da się go okiełznać w drugiej osobie o ile sama tego nie chce, a człowiek najlepiej uczy się przez doświadczenie - pozytywne, lub negatywne. Nic tak nie otwiera oczu, jak doświadczenie prawdy. np. o byciu robionym za plecami na szaro przez wydawać by się mogło najbliższą osobę. Dlatego każde cierpienie w życiu ma niezwykłą wartość terapeutyczną, o ile zostanie przyjęte, zrozumiane i zostaną z niego wyciągnięte wnioski na przyszłość, by więcej przez daną sytuację nie cierpieć. Prawda boli, ale nic tak jak ten ból nie uczy. Jak prawda nie zostanie przyjęta i nie zostaną wyciągnięte wnioski, "los" postara się, byśmy znów zderzyli się z tą samą ściana i albo ją przeskoczymy, ale znów czeka nas zderzenie. Często wielokrotnie bardziej traumatyczne.

Relatywizm moralny nie uczy niczego, bo to najczęściej zwykła, podła wymówka, by nie przyznać się przed sobą samym lub innymi, że postąpiło się jak ostatni chuj/kurwa. Ale to wraca, ciągle i ciągle, aż do momentu w którym prawda o sobie lub o kimś innym wyzwoli.

@red niezwykle piękny obrazek :D

Edytowane przez JimmyB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RED to przedstawił zwięźle, luźno i Obrazkowo ;)

 

Niemniej ta Pani powinna być naga i mieć w ustach "to CO najcenniejsze ma meżczyzna". :)

Kawe też powinna trzymać i nie rozlać ani kropelki :lol:

@MiJa - jakie retoryczne :wacko: ?

 

inspirujące...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nawet by przeszło. Gdyby jakaś pinda się żaliła, że seksistowskie, zjebał bym jak burą sukę, że nie zna się na sztuce.

 

Że to zdjęcie jakiegoś znanego figo fago fotografa, kupione na aukcji w New Yorku za 20k $.

 

15 minut później wszystkie samice w firmie robiły by pielgrzymki żeby obejrzeć i się zachwycać jaka zajebista sztuka :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednej przed drugą było by wstyd się przyznać, że nie zrozumiały tej sztuki, przesłania autora, który zawarł głębię a one nie zakumały. :) Tak jest ze sztuka nowoczesną. Wszyscy się zachwycają ale nikt kompletnie nie wie o co chodzi.

Edytowane przez Eryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie seksistowskie? To uwłacza godności kobiet, które usługują jako sekretarki! To sens ich życia! Jak pani może lekceważyć wysiłki kobiety? Żadnej u was bab nie ma solidarności!

 

Proszę spojrzeć na oczy tej kobiety-wyrażają takie oddanie swojej pracy i szacunek do przełożonego, jaki chcę widzieć u pani! A nie pasuje-to w kolejce jest 10 innych, w tym na pewno takie, co lepiej obrabiają gałę.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ona ma galaretowate chude nóżki%-)

 

Łeee tam, mi to nie przeszkadza, nawet mi sie podoba ;) .

Rucha......bym ją tak, ze sperma wylewałaby się jej uszami. :)

UUUppsss wymsknelo mi się  - toż to marzenie wielu samic, zaraz na privat będę miał skrzynke zawaloną :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pozycje też uskutecznialiśmy, z tym że zaraz jak skończyła robić swoje i przełknąć, dostała po pysku i poleciała na bok. ;)

 

Hehehe. :D

 

To mi się podoba najbardziej. :)  Przełknąć !!!!!

 

A tyle słyszałem, od samic że tego nie lubią ;) , moja obecna na boku też tak mówiła dopuki nie postawiłem jej ultimatum.

Jakoś pierwszy raz sie udał, drugi już lepiej  itd. Taraz to nie uroni nawet kropelki :lol: .

No i patrzy mi się w oczy :).

Czyli można ? - można. Myślę, że nawet jej sie spodobało.

P.S. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że po legalizacji takie zabawy by sie skończyły :lol:

      I mam jedna wadę - nie biję kobiet bez powodu, musi zasłużyć na cios :lol: , czyli wkur..........ć mnie niesamowicie.

      Jestem dobrze wychowany - " Ciągle we mnie jest troche tego białego rycerza i już tak pozostanie, trochę"

Edytowane przez SledgeHammer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doświadczenia o których piszecie chętnie powymieniam w dziale o seksie :)

To może inaczej.

Na początku zacytowałam post jednego z forumowiczów, z którego wynika, że forum jest nie potrzebne. Wg jego autora kurewstwo i relatywizm moralny kobiet jest tym, co najbardziej pociąga mężczyzn i nie trzeba a nawet nie wolno z nim walczyć, piętnować go i obnażać, bo to jest cały smaczek relacji damsko męskich.

Tylko dlaczego na forum jest tylu samców, którzy z tego "szczęścia" rezygnują albo nie mogą się odnaleźć po zakończonym związku?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może inaczej.

Na początku zacytowałam post jednego z forumowiczów, z którego wynika, że forum jest nie potrzebne. Wg jego autora kurewstwo i relatywizm moralny kobiet jest tym, co najbardziej pociąga mężczyzn i nie trzeba a nawet nie wolno z nim walczyć, piętnować go i obnażać, bo to jest cały smaczek relacji damsko męskich.

 

Myślę, że to nadinterpretacja. To nie "kurewstwo i relatywizm moralny kobiet" jest tym co najbardziej pociąga a sam seks. Seksualność kobiety jest głównym i chyba jedynym powodem który "zmusza" i powoduje, że mężczyzna chce nawiązywać jakiekolwiek relacje damsko-męskie.

Według mnie jak najbardziej trzeba walczyć i piętnować, tylko takie podejście, bez wsparcia społeczeństwa kończy się tym że się zostaje sam na polu boju. I tutaj dochodzimy do:

 

Tylko dlaczego na forum jest tylu samców, którzy z tego "szczęścia" rezygnują albo nie mogą się odnaleźć po zakończonym związku?

 

Dlaczego rezygnują? Powody opisane są w przytoczony przez Ciebie cytacie. Cała reszta się zgadza. Ma być tak jak kobieta sobie wymyśliła. To kobieta decyduje czy się potoczy i jak się potoczy związek. Alternatywa jest taka albo się bierze w tym udział albo się rezygnuje.

Też uważam, że próby "okiełznania" niczego nie rozwiązują.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vasco

 

Jesteś wielki Brachu.

Prosto, zwieźle i skutecznie. ;)

Cios zadany w krtań po którym Aftorka :P , nie powinna sie już podnieść.

Jednak to @MiJa  - a ona tak łatwo sie nie poddaje. To zobaczymy czy cdn. B)

 

P.S. Szkoda, że jak tak ładnie jak wy pisać nie potrafię :) , bo Ja taki bardzo techniczny jestem, jak to piszę @Pikacz, potrafię się złożyć i na noc schować pod łózko lub do szafy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vasco, dziękuję za wytłumaczenie. Widzę gdzie popełniłam błąd w interpretacji. Pominęłam fragment: "Ofiary (czyli rogacze) to odpryski po przepłynięciu lodołamacza dazacego bezwzględnie do swego celu" i od razu przeszłam do drapieżnictwa :rolleyes: 
Czytanie ze zrozumieniem u MiJi leży :(

 

@Vasco

 

Jesteś wielki Brachu.

Prosto, zwieźle i skutecznie. ;)

Cios zadany w krtań po którym Aftorka :P , nie powinna sie już podnieść.

Jednak to @MiJa  - a ona tak łatwo sie nie poddaje. To zobaczymy czy cdn. B)

 

P.S. Szkoda, że jak tak ładnie jak wy pisać nie potrafię :) , bo Ja taki bardzo techniczny jestem, jak to piszę @Pikacz, potrafię się złożyć i na noc schować pod łózko lub do szafy :lol:

 

Aftorka lubi takie ciosy. Terapia szokowa jest najskuteczniejsza - @Vincent udowodnił to swoim wiekopomnym czynem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.