Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Zmeczonyzyciem

Odwrócone wzorce, zmiana systemu myślenia, mizoandria

Recommended Posts

1. Wzorzec męski, odwrócona rola ojca - matka zajmowała się wszystkim, waleczna. Przejęcie jej cech(bardzo przydatnych w życiu), brak więzi z ojcem z jego winy

2. Wszelkie problemy w życiu - głównie praca,  tylko przez mężczyzn, niestabilni, niedbali, mściwi 

3. Związki - małe zgrzyty, trochę doświadczenia, kończone gdy kobiety nie spełniały pewnych kryteriów 

4. Podsumowanie - wszelka nienawiść skierowana do mężczyzn

Rozumiem, że jesteś zbyt zmęczony życiem aby rozpisać się w sposób zrozumiały dla wszystkich naokoło?

• Haha 1

Archie, jak za długo klepiesz kotleta, to się rozlatuje i nic z niego nie wychodzi. W skrócie przynudzasz. 

12 minut temu, maroon napisał:

Archie, jak za długo klepiesz kotleta, to się rozlatuje i nic z niego nie wychodzi. W skrócie przynudzasz. 

Czekalem na ten komentarz, ale nie jestem tym mistycznym gosciem

Trzeba wrócić do pierwotnego modelu rodziny i człowieka aby się unormowało to o czym piszesz. Kultura zbyt mocno ingeruje w naturę, stąd takie kwiatki. Uczysz się nowych wzorców?

Swoją drogą ciekawe obserwacje, ale mógłbyś to napisać bardziej zrozumiale, ponieważ, aby skumać o co Ci chodzi musiałem to przeczytać kilka razy.

Edited by Lucjusz

Mam podobnie.. Ale nienawiść to złe słowo

Edited by Libertyn

25 minut temu, Zmeczonyzyciem napisał:

Chociażby patrząc na odpowiedzi tutaj zamieszczone można (...) że część gości leczy kompleksy na swoim forum.

Wnioskować? Pomyśleć? Uznać? Zgodzić się? Nie zgodzić się? Zaproponować? Oponować? Być w opozycji do zdania że? 

Rozumiem, że jesteś zmęczony już tym życiem, ale nie sprawiaj że reszta się przez Ciebie męczy. Myśli można wyrazić w miarę bezboleśnie, nawet jak się jest zmęczonym.

1 godzinę temu, Zmeczonyzyciem napisał:

Chociażby patrząc na odpowiedzi tutaj zamieszczone można że część gości leczy kompleksy na swoim forum.

Stwierdzenie "nienawidzę mężczyzn" to swego rodzaju projekcja. Mam bardzo niskie poczucie własnej wartości, ale nienawidzę ich, bo siebie nienawidzić nie będę.

Ergo: nienawidzę mężczyzn = jestem(dla siebie samego) śmieciem.

Z małego szacunku do was wyrażam je jak chce.

49 minut temu, Owar napisał:

Stwierdzenie "nienawidzę mężczyzn" to swego rodzaju projekcja. Mam bardzo niskie poczucie własnej wartości, ale nienawidzę ich, bo siebie nienawidzić nie będę.

Ergo: nienawidzę mężczyzn = jestem(dla siebie samego) śmieciem.

Przemyślenia godne zamieszczenia w CKM.

Godzinę temu, Zmeczonyzyciem napisał:

Przemyślenia godne zamieszczenia w CKM.

Z czasem sam do tego dojdziesz.