Skocz do zawartości

Nielojalność kobiety - jak załatwić temat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Tak sobie dzisiaj siedzę i spędzam spokojnie wieczór, wszedłem na forum i zobaczyłem temat o zdradzie partnerki..... i przypomniała mi się historia

 

Otóż spotykałem się z jedną kobietą, wiecie sami, fajnie było, w łóżku ok. Ale jak byliśmy na spacerku kiedyś wieczorkiem i tak sobie idziemy a tu jej telefon zaczął pikac wiadomości jedna za drugą.

Zapytałem co to za amant tak wypisuje i się jej twarz czerwona zrobiła a uszy buraczkowe.  O i to był sygnał że coś się dzieje.

 

Ona poszła do siebie ja do siebie i tak usiadłem do kompa i myślę poszukam na portalach randkowych czy jej czasem nie ma....... była na portalu na S.

 

Nie namyślając się długo założyłem fake profil z fotką jakiegoś nie rzucającego się w oczy modela - co ja tam nawypisywałem, sam byłem zdziwiony.

 

No ale dobra, zagadałem do niej, odpisała, ze jest sama nie spotyka się z nikim itd sami wiecie jakie kity opowiadała.

 

chyba z tydzień trwało zanim udalo mi się ją namówić na randkę - no ale w końcu się udało, umówiliśmy miejsce i czas.

 

No się udałem tam z torbą z zakupami i obserwuję okolicę, patrzę ..... idzie przyszła na umówione miejsce stoi i czeka.

 

Na to ja tak niby przypadkiem z tymi zakupami, wcześniej włączyłem dyktafon, i podchodzę i pytam co ona tu robi udając że przypadkiem sie spotkaliśmy.

 

Próbowałem dać buzi to się odsuwała i udawała że tu z koleżanką się umówiła - to powiedziałem że poczekam z nią i potem pójdę do domu. Ale miałem ubaw.

 

Po prostu jaja nieprzeciętne. No i zaczęła się tłuamaczyć, że czeka na kolegę idą na spacer itd.

 

Potem poszła za mną i całą drogę sie tłumaczyła.  Niestety na takie numery to ja już za stary, to była nie lojalność a to się = dyskwalifikacja.

 

Porzegnałem panią chłodno.

 

Ot taka historia zabawna - na szczęście nie byłem w żaden sposób z nią uczuciowo zaangażowany więc rostanie było natychmiastowe i nieodwołalne.

 

 

 

  • Like 10
  • Haha 4
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laski takie som.Jak dobija do sciany rozum im wraca do normy ?, ale bez alko ciezko sie im zyje. Tez mialem kilka takich akcji w swoim zyciu , teraz sie z nich smieje .Takie egzemplaze karma przeciaga po glebie , kwestia czasu .Wazne aby byc fair w stosunku do samego siebie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwka i tyle :)

2 minuty temu, partner napisał:

@rarek2

 

Troszkę słabe jest to, że jesteście tak krótkowzroczni. Tak, dobrze, tylko ile z nią byłeś? Przygodna, kilkumiesięczna znajomość? Nie można przykładać tych samych ram do kilkuletniego związku z narzeczeństwem w tle jaki ma @Adrianoob, a przez swoją krótkowzroczność i brak logicznego myślenia powodujecie, że tacy jak on czy inni im podobni zastosują się do głupich sugestii, jak to Panie zdradzają. Zupełnie inaczej wygląda to u Pani jakiejś rozwódki, 30-parolatki poznanej na Sympatii, a u kobiety poznanej np. na studiach, kilkuletni związek, potem narzeczeństwo. Zupełnie inaczej i te kobiety też nie są tak łatwo zdradzające, zakładające od razu konta na portalach, itp.

 

Robicie kurewsko chujową robotę takimi tematami, a właśnie tutaj jest ich tutaj dużo - z nich bije jasny przekaz, żeby z przymrużeniem oka traktować każdy swój związek, bo jak to łatwo Panie doprawiają rogi. 

 

Powtarzam: nie przystawiaj ramki 30-paroletniej rozwódki czy tego typu Pani z Sympatii, do typowego kilkuletniego związku ludzi którzy poznali się za młodu, którzy byli dla siebie pierwszymi czy drugimi partnerami.

Może moja syrena to też ukryta dziwka ;) kto wie muszę zaczekać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, partner napisał:

@rarek2

 

Troszkę słabe jest to, że jesteście tak krótkowzroczni. Tak, dobrze, tylko ile z nią byłeś? Przygodna, kilkumiesięczna znajomość? Nie można przykładać tych samych ram do kilkuletniego związku z narzeczeństwem w tle jaki ma @Adrianoob, a przez swoją krótkowzroczność i brak logicznego myślenia powodujecie, że tacy jak on czy inni im podobni zastosują się do głupich sugestii, jak to Panie zdradzają. Zupełnie inaczej wygląda to u Pani jakiejś rozwódki, 30-parolatki poznanej na Sympatii, a u kobiety poznanej np. na studiach, kilkuletni związek, potem narzeczeństwo. Zupełnie inaczej i te kobiety też nie są tak łatwo zdradzające, zakładające od razu konta na portalach, itp.

 

Robicie kurewsko chujową robotę takimi tematami, a właśnie tutaj jest ich tutaj dużo - z nich bije jasny przekaz, żeby z przymrużeniem oka traktować każdy swój związek, bo jak to łatwo Panie doprawiają rogi. 

 

Powtarzam: nie przystawiaj ramki 30-paroletniej rozwódki czy tego typu Pani z Sympatii, do typowego kilkuletniego związku ludzi którzy poznali się za młodu, którzy byli dla siebie pierwszymi czy drugimi partnerami.

Czyżby Arch?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jedna z byłych też za moimi plecami kombinowała, ale coś mi nie grało. Mam taką intuicję, że zaczynam wyczuwać, że coś się dzieję, że laska zachowuje się inaczej i drążę temat.
 

Wtedy mi sie chcialo bawić w takie rzeczy. Założyłem nowego instagrama, fotki ściągnięte z jakiegoś przystojnego gościa zza granicy (inne konto). Napisałem do niej. Łyknęła haczyk bardzo łatwo. Troche pisaliśmy, wymiana fotek, była chętna na spotkanie. Podała nawet miejscowość i adres gdzie wyjeżdża na wakacje, że tam się mogą spotkać. Regularnie kasowała wiadomości. Wszystkiemu zaprzeczyła, a ja żeby jej udowodnić - z tego fake konta wyslalem do siebie rozmowy z nią. Stwierdziła, że to fotomontaż i jakaś zazdrosna laska chce ją pogrążyć - takie z niej było kurwisko. Fakt, że przynajmniej w łóżku było zajebiście - ale ile razy mi przyprawiła rogi to nawet nie chce wnikać.
 

Dzisiaj gdybym czegoś takiego się dowiedział, to zwyczajnie urwał kontakt z dnia na dzień, bez żadnego wytłumaczenia czy pożegnania. Szkoda mi czasu na takie lampucery.

 

Co do odpowiedzi na pytanie  @rarek2, olać. Zwyczajnie nie robić nic, zablokować, usunąć,upierdolić kontakt na amen. Obojętność to broń, która najbardziej ich rani. Broń Boże żadne wyrzuty, pretensje wyzwiska i dopiero blokowanie. 

Edytowane przez Szczery Człowiek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.