Skocz do zawartości

Sztuczki


adi1231-91

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy bracia, w tym temacie chciałbym abyście się wypowiedzieli o jakiś sztuczkach seksualnych.

Te, o których ja słyszałem ale nie testowałem 

-podczas robienia pannie dobrze czyli robienie minety, pusi czy jak zwał tak zwał to po wstępnych oględzinach języka w środku można wspomóc się bitą śmietaną lub

syropem spożywczym ( dajmy na to.. malinowym z herbapolu ) Testował ktoś ? ; )

Co do minety jeszcze słyszałem, że można na chwile zwilżyć swoje usta kostką lodu i kontynuować " szturm ". Ciekaw jestem efektu ; )

- pomijam te wibratory bo jakoś mi nie podchodzą

- Świeczka zapachowa o zapachu waniliowym, w czeluściach internetu wyczytałem, że przed aktem taki zapach działa na ich zmysły Prawda czy Fałsz ?

Znacie jakieś wysublimowane sztuczki ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, adi1231-91 napisał:

Drodzy bracia, w tym temacie chciałbym abyście się wypowiedzieli o jakiś sztuczkach seksualnych.

Napisz sobie na redtube, xhmaster Helicopter man ;)

Albo na ostro, zasadź znienacka w dupę, powiedz później, ze za szybko poleciałeś z tematem i dziurki się tobie pomyliły.

Albo to co wyrabia Bruno ze swoim chłopakiem temat bardzo poważny a zarazem śmieszny :)

 

 

 

 

 

 

A tak szczerze, sama śmietana, to już jest niezłe. :)

5 godzin temu, adi1231-91 napisał:

Znacie jakieś wysublimowane sztuczki ?

Np. próbowałeś kiedyś robić to na drzewie ze swoją partnerką, albo lesie ?

 

Kolejny numer, załóż sobie jakiś wianek, gokardkę na pento, kiedy dziewczyna zacznie się z tobą kochać, zobaczy, że o nią dbasz i dostanie prezent.

Albo załóż jeszcze okulary, dorysuj dwie kropki i będziesz miał Pinokia, możesz wtedy zawołać dziewczynę, czy chciałaby pinokia zobaczyć.

 

 

 

Polecam:

 

https://stylzycia.radiozet.pl/Zwiazki/Zwiazki-i-seks/Najczestsze-fantazje-seksualne-kobiet-i-mezczyzn-11569

 

 

 

https://drmax.pl/blog-porady/eksperymenty-w-lozku-jak-przelamac-nude-i-rutyne-w-sypialni/

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BlacKnight napisał:

@adi1231-91 Dobrze tam u ciebie wszystko?

A zobacz tutaj, jakie chłopaki mają za sztuczki, zobacz ten numer z paletką na gumkę i z piłeczką w dupie.  Z dziewczyną takie numery nie wiem czy by przeszły, tylko wobec chłopaka.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, adi1231-91 napisał:

Co do minety jeszcze słyszałem, że można na chwile zwilżyć swoje usta kostką lodu i kontynuować " szturm "

Żarty żartami, czytałeś może sztukę kochania Wisłockiej, Tantrę ? Albo jakieś inne książki dotyczące tego, aj pieścić, robić minetę etc.... Tam jest też dużo fajnej wiedzy, jednak najważniejsza jest praktyka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ogłaszam kapitulacje tego posta

3 minuty temu, Boromir napisał:

Żarty żartami, czytałeś może sztukę kochania Wisłockiej, Tantrę ? Albo jakieś inne książki dotyczące tego, aj pieścić, robić minetę etc.... Tam jest też dużo fajnej wiedzy, jednak najważniejsza jest praktyka :)

No przyznam, że nie czytałem muszę nadrobić ; )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.