Skocz do zawartości

Czy to wyrachowanie...


Mmario

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, KOmento napisał:

No to jak dla Ciebie to nie jest reguła to ja Ci współczuję.

Ty wiesz co ja myślałem pisząc posta... WTF ....

Dzieli nas przepaść jezeli chodzi o poziom dyskusji, więc kończę ją, kompletnie nie umiesz tego robić. Nara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KOmento napisał:

Ja wolę jak jedna trzepie drugiej do buzi dwoma rękoma. Zajebista sprawa ;) 

No to zrób to! Znajdź dwie panny i jedziesz z tematem :) A jak nie wiesz to sobie poszukaj szkoleń z tego tematu na necie. 

Bracia Samcy fajna sprawa wiadomo itp itd, ale gała się sama nie zrobi, tym bardziej przez dwie panienki ;)

Mi myszka robi, ale taka serio inna niż wszystkie. Wiadomo z 2 myszkami na raz to by pewnie dopiero był odlot lecz wiem że by się nie zgodziła na 100% by była obrażona po takiej propozycji :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Adrianoob napisał:

Mi myszka robi, ale taka serio inna niż wszystkie. Wiadomo z 2 myszkami na raz to by pewnie dopiero był odlot lecz wiem że by się nie zgodziła na 100% by była obrażona po takiej propozycji :)

Jak to obrażona...przecież ona Cie kocha, a Ty ją... a to tylko seks :D więc wiesz ... skoro Cię kocha to powinno jej zależeć na Twoim szczęściu :D Nie ? :D:D:D:D

Masz tu dobrą nutę, ja sobie jej słucham jak idę na dupy 


Jak sobie tak posłuchasz to zawsze poruchasz!

 

Skala uległości kobiety wobec faceta:
- normalny seks - 40%
- lodzik z połykiem - 50%
- z dupy do buzi z połykiem - 75% 

- gdy przyprowadza Ci inne panny do ruchania - 100%

 

 

Edytowane przez KOmento
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, KOmento napisał:

Jak to obrażona...przecież ona Cie kocha, a Ty ją... a to tylko seks :D więc wiesz ... skoro Cię kocha to powinno jej zależeć na Twoim szczęściu :D Nie ? :D:D:D:D

Masz tu dobrą nutę, ja sobie jej słucham jak idę na dupy 


Jak sobie tak posłuchasz to zawsze poruchasz!

 

Skala uległości kobiety wobec faceta:
- normalny seks - 40%
- lodzik z połykiem - 50%
- z dupy do buzi z połykiem - 75% 

- gdy przyprowadza Ci inne panny do ruchania - 100%

 

 

Trochę nie rozumiem tej skali uległości kobiet :) czyli gdy przyprowadza koleżankę do Ciebie to znaczy że jest w 100% oddana tobie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adrianoob napisał:

Kurde lodzik z połykiem od 2 kochanek na raz... coś pięknego, aż się rozmarzyłem kurde no :) albo z wytryskiem na cyce, jedna mniejsze takie do ręki  a druga ogromne balony. Nieźle by to było. 

 

3 godziny temu, Adrianoob napisał:

Kurde w sumie też bym tak chciał  :) trójkąt z 2 fajnymi laskami marzenie.

 

Ręce i nogi opadają. Weź się nie zachowuj jak niewyżyty ordynus.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Adrianoob napisał:

Trochę nie rozumiem tej skali uległości kobiet :) czyli gdy przyprowadza koleżankę do Ciebie to znaczy że jest w 100% oddana tobie?

Dokładnie, bo wyzbyła się egoizmu i kochać Cię najwyższą formą miłości :)

4 minuty temu, Kpt. Skok napisał:

 

 

Ręce i nogi opadają. Weź się nie zachowuj jak niewyżyty ordynus.

A co Cię to obchodzi kto jakie ma fantazje? Zajmij się sobą. 
Znam takich oburzonych jak Ty. Piewców moralności, strażników konwenansów - potem piszczycie u dziwek zapinani straponem.

Edytowane przez KOmento
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KOmento napisał:

Dlatego jak czytam te farmazony pisane przez leszczy, że nie trzymałeś ramy.... gówno wiecie. Prawo, społeczeństwo, religia - wszyscy są po stronie kobiety. Nawet Twoja rodzina będzie!!! Tak, tak... Możesz trzymać ramę, być samcem alfa, ale 1 telefon (nawet fałszywy donos ) na policję i Cię leszczu nie ma.

 

 Mówisz że inni to leszcze a ty kim jesteś jeszcze?

 

Widzisz znam związki gdzie nie ma takich akcji a jeśli są to panie są szybko rozgrywane bo facet dominuje od początku związku i jest w stanie pierdolnąć pięcią w stół i odejść w każdym momencie. Masz na co się godzisz. Obudziłeś się ale troche za pozno i teraz bijesz nienawiscia do kobiet a to ty zjebałeś bo dałeś sobie wejść na głowe i oddałeś jej władze. Pomijając fakt iż ta pani mogłą się nie nadawać do stałęgo związku ale to w twoim interesie jest to zwerifikować. Trzymanie ramy nie ma być dla ciebie gwarancją zatrzymania kobiety czy super udanego związku lecz posiadaniem kontroli nad tym co się w nim dzieje.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, KOmento napisał:

Znam takich oburzonych jak Ty. Piewców moralności, strażników konwenansów - potem piszczycie u dziwek zapinani straponem.

Kolego miły. Wytłumaczę Ci to grzecznie i bez szyderstwa.

To nie chodzi o to, co kto lubi. Bo nawet jeśli piszę ten tekst z ogromnym buttplugiem w tyłku mając obrabianą pałę przez karlicę - to nie jest powód, by wielkrotnie pisać na forum w sposób prostacki, wulgarny, knajacki. O moralności nic tu nie ma, tylko chodzi o trzymanie fasonu. O erotyce i seksie można pisać też tak, żeby nie wyjść na prostaka. 

Ot, odi profanum vulgus et arceo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.