Skocz do zawartości

Bardzo sensownie nt. teorii spiskowych by trader21


Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze dbajmy o kulturę w tym temacie jeśli, ktoś chce się wypowiedzieć, płaską ziemię, iluminatów włóżmy między bajki, natomiast to że rządy mieszają masami chyba każdy wie. Polecam związany z tym wykładzik tradera21.

 

Wiem że zaraz się zacznie z jakimiś bzdurami, więc szanujmy się, bez pierdół typu kosmici i inne bzdety, temat dość fajnie trader opracował.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

{powtórzony link usunięty}

 

Wrzucam bo chciałbym poznać Waszą opinię na temat tego, na ile rozsądnie mówi ten człowiek, ostatnio był temat gdzie parę osób po nim trochę pojechało.

 

Odnośnie poruszonego w tym filmie tematu dyskretytowania ludzi którzy nie idą z prądem:

https://businessinsider.com.pl/finanse/inwestowanie/wielki-reset-analizujemy-teorie-spiskowa-komentarz/mkpmclj

 

Miłego oglądania

 

PS. Ja go bardzo szanuję i uważam że wyciąga bardzo trafne wnioski i nie daje się zwariować jak to niektórzy "foliarze"

 

Połączone.

Przed publikacją proszę sprawdzać czy temat już nie jest założony.

Rx

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam oglądać i już widzę bardzo trafne wnioski:

Sam zauważyłem, że dyskredytuje się ludzi często zrównując ich z jakimiś oszołomami płaskoziemskimi.

Nawet tu na forum jeden gość pisał blogi, o Smoleńsku i zamachu oraz o płaskiej ziemi.

Odnośnie smoleńska to zrobili z tego taki cyrk i totalną dezinformację, jaką mamy teraz w dobie fałszywej pandemii.

 

Jedni mówią: szczepić się albo wszyscy umrzemy.

Inni: żyć normalnie z zachwianiem rozwagi.

 

Zanim stało się jasne co do wirusa, sam nie wiedziałem co o tym myśleć.

 

I własnej Smoleńsk - napluł bym w mordę każdemu, kto by mnie nazwał pisowcem, ale nie wierzę ani w "samobójstwa", "przypadki" czy "wypadek", ale będę zrównany z jakimś szarlatanem. 

 

To samo pan jkm: mówi dużo dobrze, ale w to wplątuje szkodliwe treści. 

Ponadto, kiedy jego partia ma szansę coś zmienić, pada hasło "Hitler" i wszystko spada na łeb.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak istnieją małe spiski, na niskich szczeblach, to czemu nie miałyby istnieć duże ? Światem rządzi pieniądz i seks. Nic się nie zmieniło od setek lat. 

1*O4-RBXrhZsP2bTVmo97LAQ.jpeg

Edytowane przez Sky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat jest pełen tajnych działań w porozumieniu. Jest przesiąknięty ukrywaniem, maskowaniem intencji, dezinformacją co do właściwych celów działań. Popatrzmy choćby na skalę oręża "medialnych sił zbrojnych". To się dzieje w polityce, na wojnie w biznesie a nawet w stosunkach towarzyskich i pracowniczych. Nie ma w tym nic szokującego, poza wesołą negacją tych mechanizmów przez co niektórych. Nawet tych, którzy sami spiskują wobec kontrahentów czy zespołu.

 

Spójrzcie jakim spiskiem są chocby giełdy towarowe, gdzie uczestnicy są nierówni pod względem dostępu do informacji i jeden drugiego chce przechytrzyć i ograć, próbując poznać prawdę wnioskując po działaniach np. insiderów. Nawet prawodawstwo narzuca konieczność spisku, bo insiderzy pod groźbą karną muszą siedzieć cicho i nie ujawniać swojej wiedzy.

A wszystkie biznesy na styku państwowo-prywatnym to nie spisek? Najlepszym dowodem na spiskowanie elit są choćby lobbyści. Myślicie, że numery Szumowskiego typu maseczki czy respiratory obyły się bez spisku?

Po owocach ich poznacie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rnext napisał:

Nawet prawodawstwo narzuca konieczność spisku, bo insiderzy pod groźbą karną muszą siedzieć cicho i nie ujawniać swojej wiedzy.

Transakcje insiderów, w tym robione na GPW to jeszcze inny zupełnie temat : ) Powiem tak - mimo najbardziej nawet restrykcyjnych regulacji w zakresie kontroli tzw. informacji poufnych (takich, jak obecnie) nierówny dostęp do pewnych informacji oraz uprzywilejowanie w tym zakresie jest z mojego doświadczenia nie do załatwienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.