Skocz do zawartości

Ilość partnerów seksualnych przed


sarabia

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, sarabia napisał:

Myślę, że praktycznie każdy facet, który ma dziecko ma je z kobietą, która miała w sobie więcej kutasów niż tylko jego. Taki jest teraz świat ;)

 

 

Mnie jak nowo poznana powiedziała, że miała 8-miu(razem ze mną), to jej podziękowałem. Oczywiście spotkałem się z krytyką, bo sam miałem tyle na koncie, ale cóż. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może twoja laska ma po prostu taki fetysz, że lubi połykać. Poznałem kiedyś taką z "polecenia" kumpla miał z nią FWB, który zapewniał że zawsze połyka i namawiała go żeby jadł ananasy, bo nektar jej lepiej smakuje. Spotkałem się z nią i nie chciała się rżnąć, ale gałe z połykiem zrobiła i też mi zaczęła nawijać o tych ananasach :D

Temperament nie zawsze oznacza przebiegu jak Passat b5 z Niemiec. Może faktycznie miała trzech stałych bolców i dużo z nimi trenowała. Nie ma sensu sobie tym zaprzątać głowy, prawdy i tak się nie dowiesz. Korzystaj ile możesz, tylko uważaj żeby oczy nie zarosły cipą, bo można odnieść takie wrażenie po twoich zachwytach nad tą sarenką. To że masz z nią TERAZ świetne relacje i dobrze się dogadujecie może się bardzo szybko zmienić. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, sarabia napisał:

Czy ilość partnerek seksualnych przed Wami ma dla Was znaczenie?

 

Qrfa, znowu spermiarskie rozkminy overthinking.

 

A CO MNIE TO OBCHODZI?!

 

Wbijcie sobie do łbów, że dupa to dupa.

Byli jeźdźcy przed wami, będą jeźdźcy po was. Kropka. Nieuniknione jak śmierć w Wenecji.

 

Ciągnie aż po same bile? Prawidłowo.

Kegiel jak ze stali, aż o mało co nie odgryzie fiuta piczą? Prawidłowo.

Chętna zawsze i wszędzie? No kurła, zajebiście!

 

Po co mi laska-indianka (Nieruchoma Kłoda)?

 

Jasne, trzeba przypilnować prawdomówności myszki, która twierdzi, że jej dziecko to nasza sprawka - czytaj: Test DNA.
Reszta? Biczplis. Ma problem? Niech spierdala. 10 Ukrainek na jej miejsce czeka.

 

Serio, czasem mi się ulewa, jak widzę u panów kurczowe trzymanie się życia w iluzji...

To nieprawda!Moja myszka jest inna!! Inna niż wszystkie!!!

 

JPRDL.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, sarabia napisał:

Tutaj jest też ok, cipeczka ciaśniutka. Natomiast to co mnie zaskoczyło to, że w pierwszym seksie jak zobaczyła, że będę dochodził to powiedziała, żebym dał znać to "spuścisz mi się do buzi". Powtarzam pierwszy seks

No i? Moja LTR, dziewica, miała pierwszy seks w kakaowe oko. A potem grzecznie wylizała pytonga.

 

Dziewica dziewicy nierówna, a przebieg nic nie gwarantuje poza tym, że dużo kutasów w niej się spuszczało.

 

Liczy się PASJA. W drewno stu wejdzie i nadal będzie drewnem. A jak to konkret kocica, to w 10 minut pokuma co i jak.

Edytowane przez Januszek852
  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 6.07.2021 o 23:49, Januszek852 napisał:

Liczy się PASJA. W drewno stu wejdzie i nadal będzie drewnem. A jak to konkret kocica, to w 10 minut pokuma co i jak.

 

I liczy się też to, jak facet pokieruje daną kobietą. Dziewicą można tak pokierować że zrobi wszystko. A jak facet nie ogarnia, to nawet doświadczona będzie kłodą.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.