Skocz do zawartości

Ofensywa Banasia


Rekomendowane odpowiedzi

Banaś zapowiada ofensywę wobec PiS i nawalanie kontrolami do upadłego. 

 

Pomijam czy z tego cokolwiwk wynika, bo gawiedź najwyraźniej wywlekanymi brudami się nie przejmuje, ale zastanawiają mnie motywy. 

 

Ma w tym jakiś głębszy cel? 

Jest to pod spodem ustawka? 

Czy po prostu zwykłe wkurwienie, że mu się do rodziny dobrali? 

 

Może Banaś byłby dobrym Batiuszką dla Polszy? 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet walczy o wszystko. Jest w takim wieku, że nie może odejść i czekać jednej kadencji, że wiatr się zmieni. Ma sporo za uszami, ale nie na tyle dużo, żeby nie przymknąć oka, jeśli pomoże rozwalić obecny układ. Moim zdaniem trzeźwo ocenia sytuację i szykuje się do zmiany ekipy rządzącej. 

 

Wkurw to też niezły motyw, tak jak zawiedzione oczekiwania. Zeznania "skruszonego" SOPisty to właśnie  jęki rozczarowanego aparatczyka. Myślał, że za fałszywe zeznania będą awanse i medale. Apanaże zgarnęli jednak znajomi królika, a jemu kazali siedzieć cicho. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba!

Koleś ukończył nie byle co a mianowicie Uniwersytet Papieski Jana Diabła Długiego w Krakowie, można więc powiedzieć, że został odpowiednio namaszczony do swojej roli nowego Mesjasza Narodu.

Edytowane przez Ace of Spades
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierki cwaniaków. Pogrywają głównie z nami, ale między sobą też. 

Ja to robię taki eksperyment myślowy - biorę sobie takiego pierwszego z brzegu polityka, przyrównuję do wyobrażenia "męża stanu" i ogarnia mnie zwykle pusty śmiech i żałość. 

Niestety - mamy kakistokrację, czyli rządy najgorszych miernot, pozbawionych wszelkich, szlachetnych cech. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.