Skocz do zawartości

Styczeń i nagła chcica kobiet, też tak macie?


Zgredek

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Zgredek napisał:

Mam kilka teorii:

1. Samice nadal szukają naganiacza po samotnych świętach Bożego Narodzenia. 

2. Nowy rok, nowa ja - fajnie byłoby kogoś znaleźć 

3. W te walentynki nie będę sama

Te teorie wyglądają na możliwe. Przy rozmowach w gronie rodzinnym na święta Bożego Narodzenia takie samotne dziewczyny mogły zacząć dostawać pytania:

- wnusiu, pewno każdy kawaler się za Tobą ogląda itp

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wam się ubzdurało, że niby kobiety są bardziej zainteresowane mężczyznami w okresie nowego roku?

Zima to nie jest pora roku sprawiająca by relacje damsko-męskie były bardziej zacieśnione.

Wręcz odwrotnie w tym okresie ludzie są bardziej drażliwi, mają zły humor, emocje przez brak słońca i ubytek D3.

Kolejna sprawa dalej jest ta śmieszna plandemia, obostrzenia co nie wpływa pozytywnie na humory pań.

Osobiście nie zauważyłem jakiś znaczących zmian, fakt zawsze były kobiety mną zainteresowane bez względu na porę roku,

ale są takie, z którymi dalej nic się nie zadziało.

Owszem początek nowego roku, stawiane sobie cele, wyzwania do tego zbliżające się walentynki mogą zachęcić kobiety do działania tylko,

że pomyślcie skoro kobiety w dobie wolności seksualnej mają mężczyzn, seks na pstrykniecie palców to jak ma im się zachcieć😁?

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Nie wiem co wam się ubzdurało, że niby kobiety są bardziej zainteresowane mężczyznami w okresie nowego roku?

Zima to nie jest pora roku sprawiająca by relacje damsko-męskie były bardziej zacieśnione.

Wręcz odwrotnie w tym okresie ludzie są bardziej drażliwi, mają zły humor, emocje przez brak słońca i ubytek D3.

Kolejna sprawa dalej jest ta śmieszna plandemia, obostrzenia co nie wpływa pozytywnie na humory pań.

Osobiście nie zauważyłem jakiś znaczących zmian, fakt zawsze były kobiety mną zainteresowane bez względu na porę roku,

ale są takie, z którymi dalej nic się nie zadziało.

Owszem początek nowego roku, stawiane sobie cele, wyzwania do tego zbliżające się walentynki mogą zachęcić kobiety do działania tylko,

że pomyślcie skoro kobiety w dobie wolności seksualnej mają mężczyzn, seks na pstrykniecie palców to jak ma im się zachcieć😁?

 

Ta teoria to były przypuszczenia, pytania do wspólnej dywagacji, nie bez powodu jest kilka założeń - gdybym uważał jedną za pewnik, nie wymieniłbym kilka. 

 

Zima to tryb jesieniara, z drugiej strony duże obłożenie klubów (zimno to i chętnie się idzie potanczyc w zamknięciu, nie jest tak gorąco w środku) więc jakiś tam to popyt rodzi. 

 

Ja nie zakładam już w życiu nic, być może mam jakąś swoją wewnętrzna hossę? Może wreszcie moje założenia i konsekwencja w nich przynoszą rezultaty? Zobaczymy, nie mniej jednak początek stycznia zaczął się z grubej rury. Zobaczymy, czy to dobra zapowiedz czy tylko chwilowe zachwianie, które skończy się spokojem przez resztę 2022.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2022 o 12:35, Zgredek napisał:

1. Samice nadal szukają naganiacza po samotnych świętach Bożego Narodzenia. 

2. Nowy rok, nowa ja - fajnie byłoby kogoś znaleźć 

3. W te walentynki nie będę sama. 

4. Ewentualnie może to jak z winem, im starszy tym lepiej smakuje i gdzieś moje rysy twarzy nabrały szlachetności 🤷🏻‍♂️

5. Na sylwestrze był CHAD, który nie wyruchał. Panie od czasu sylwestra skumulowały potężne zasoby energii seksualnej, którą chcą wyzwolić. Im więcej dni mija, tym bardziej obniżają wymagania i finalnie już dzwonią po znajomych, byle wyruchali

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.