Jump to content

gman98

Użytkownik
 • Content Count

  415
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

466 Świetna

About gman98

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

964 profile views
 1. Jak w temacie się wypowiedzieli - nie kręcisz pannę. Możesz wyglądać dobrze/bardzo dobrze, ale jak nie jesteś w jej typie urody, co lubi to nic nie wskórasz.
 2. @SamiecGamma Dlatego 2-3 lata temu przestałem pierwszy robić krok. Nie będe inwestować czas w coś nie pewnego. Próbowałem szukać introwertyczek, ale takie trudno znaleść to raz, dwa one wymagają by to facet inicjować.
 3. Jako introwertyk zauważyłem, że nie odczuwam tego negatywnie. Trochę samotnikiem jestem, kontakt z ludźmi mam "na ile potrzebuje".
 4. Znajomy mówi, że moge szukać sobie w robocie, gdzie 90% to kobiety. Tylko jest takasa "zasada" - nie bierz dupy, ze swej grupy. Niby są inne działy, ale też to obowiązuje.
 5. @nowy00 Po pewnym czasie traktujesz to ciepłym moczem, tak samo fochy jakiejś panny. W robocie miałem ostatnio sytuację, że czegoś nie wykonałem i wdałem się z jedną 30+ w monolog o charakterze sprzeczki. Ona powiedziała, "co z ciebie za facet", a ja pamiętając z forum odpowiedzi odpowiedziałem "dla ciebie nie osiągalny". Panna momentalnie ucichła. Za godzinę przyszła i zaczęła podpytywać, czy wykonałem zadanie, czy nie potrzebuję pomocy 🤣. Co do Tindera, ten algorytm jest "udany". Raz miałem 80 par, a drugim razem 20-30 z tego co pamiętam (mieszkam na lekkim "zadupiu")
 6. Nie mam tak, nigdy nie miałem, nigdy nie będę miał.
 7. Jak zobaczyłem dużą liczbę zdjęć w temacie od razu pomyślałem o temacie Analcondy, gdzie fotografował Polki jak spotykają się z Ahmedami, Mokebe itd...
 8. @Casus Secundus Być może źle trafiłem, próbując dać metaforę. Po prostu "zamknę się w sobie" wiedząc, że tylko bankomatem będę. Wolę do końca życia korzystać z div w takim razie.
 9. W takim razie zaczynam budować wokół siebie grube mury, jakie posiadał Konstantynopol. Tylko, że jego mury zostały zdobyte dwa razy. Postaram się, by moje zostały nie ruszone.
 10. @szybki_jak_blyskawica Jest jeszcze Adobe Lightroom, gdzie dodaje się "filtry" na zdjęcia.
 11. Dobrze, że trafiłem na to forum "czysto z przypadku", uratowało mi to życie. Jak teraz żadna nie chce mnie, to prawdopodobnie jestem idealnym jeleniem, jak się "wybawią" i około 30 lat zwrócą na mnie uwagę, ale będzie za późno.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.