Jump to content

gman98

Użytkownik
 • Posts

  791
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,234 profile views

gman98's Achievements

Starszy Sierżant

Starszy Sierżant (8/23)

886

Reputation

 1. Odpowiedziałbym: "co ty ciekawska. Dowiesz się wszystkiego w odpowiednim czasie". Przyznanie się kobiecie, że jest się prawiczkiem/chodziło się do divy w wieku 25 lat np, to strzelenie sobie w kolano. Na forum było pisane, czemu kobiety nie lubią facetów, co chodzą na divy, co są prawiczkami w wieku 25+ lat. Nie raz czytam na grupach facebookowych posty, że gościu na 20 ileś lat i jest prawiczkiem. Komentarze są tam takie: "to nic złego," "ja to chciałabym prawiczka". Pisać one mogą, ale co do czego, od takiego dają nogę, jak ma np 30 lat. Co mojej rozmowy. Nie zapowiada się by kiedyś doszło do rozmowy z dziewczyną na ten temat.
 2. Jak wyżej, wejdź na forum Garsoniera i znajdź teczkę divy/masażystki. Dzięki temu forum nie wywaliłem w błoto wielu pieniędzy.
 3. @xander99 Może będzie Ci łatwiej tak - ruchanie ma być efektem "ubocznym" spoko spędzonego czasu. One szybko napaleńca/spermiarza wyłapują.
 4. Ja bym od razu nie wyskakiwał z ruchaniem, gdyż nie doświadczony jesteś, to na 99% coś popsujesz. Ty szukasz związku, czy ruchania szybkiego?
 5. @pytamowiec Ja bym na twoim miejscu poprosił jakiegoś znajomego, by Ci zrobił zdjęcia telefonem, najlepiej w trybie Pro na telefonie (jeśli twój telefon obsługuje). Pieniądze, które byś wydał na fotografa lepiej wydać na coś innego.
 6. @adann96 Nie bylem nigdy na masażu z finałem, ale wg. mnie lepiej sam seks.
 7. @adann96 A nie możesz przejść się raz na jakiś czas do divy? To jest 100% lepsze, niż duszenie pajaca.
 8. @Edelgeist Z tego mogą skorzystać osoby, co chcą te 90 dni wytrzymać, wyjść z nałogu. Na pewno to pomoże oprócz innych metod. Ułatwi. @Hubertius @BlacKnight Ja z tym problemu nie mam, bo 2-2,5 lata temu przeszedłem na divy, niż falowanie. Pod koniec roku zaczął u mnie "szwankować" - opadł dwa razy, lub nie mógł być w pełni gotowy. Może to był stres, albo jakieś pozostałości fapowania do filmów w mózgu zostały, dlatego sam rok nofap/nofucks robię (do grudnia tego roku).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.