Jump to content

gman98

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

11 Dobra

About gman98

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dwa filmy przejrzałem, z czego jeden do 10min bo już mi się nie chciało tego ogladać.. w filmie jak zrobić żeby on zatęsknił niektóre komentarze kobiet/dziewczyn co tak postąpiły a chłopak mający szacunek do siebie olał je zaczeły histeryzować https://www.youtube.com/channel/UCFliQ-c_8yhjhoVyu_im5SA
 2. Miałem na myśli iż to był wzrok jak kobiecie się podoba facet. Brakowało mi słowa wtedy jak pisałem dlatego użyłem "specyficzny".
 3. A taki Chad-beciak (np. całe życie matka go wychowywała) dostanie pogardę mimo dobrego wyglądu od myszki "innej niż wszystkie"?
 4. Z racji tego że pewnie masz więcej "doświadczenia w tych sprawach" i starszy jesteś zapewnienie ode mnie mam do ciebie pytanie - obok w klatce mieszka małżeństwo; ona, mąż i córka. Jak nie było nakazu chodzenia w maseczkach na dworzu to cały czas na mnie spoglądała specyficznym wzrokiem i to nie była jednorazowa sytuacja. Możliwe że mąż się znudził (albo nie pociąga bo ktoś pewnie nazwał by go nerd-incelem bo nosi okulary) i szuka "na boku kogoś"? Nigdy nie odwzajemniłem tego spojrzenia bo nie interesują mnie babki 10 lat starsze około (z twarzy wygląda na starszą, jedynie szczupła jest).
 5. Gdyby wynaleźli crack na kobietę jak na programy to każdy by miał własną Himalajkę.
 6. Na zdjęciach wychodzę młodziej niż mam (23 lata mam), będe musiał wymienić zdjęcia na jakieś lepsze, na dodatek mam lekko po matce kobiecą urodę (usta, policzki, zarys szczęki) - raz od jakieś 26+ dostałem komplement że jestem śliczny, pewnie liczyła że momentalnie zacznę ją adorować itp albo inna "czemu taki ładny chłopak się nie uśmiecha" (40+) (akurat to było jak pracowałem na stacji paliw a tam nie ma czasu na odpoczynek bo trzeba coś co chwilę zrobić i jakoś banana na twarzy się nie ma często).
 7. Wydarzyło się to, kiedy miałem jeszcze problemy z trądzikiem - rózne defekty skórne i lekka nadwaga, ale udało mi się zwalczyć problem z twarzą i wagą (zbicie do 85kg). Może w obecnej sytuacji coś innego by powiedziała, ale było-mineło.
 8. Ja usłyszałem od jednej, że jestem za wysoki (190), pewnie nie miała argumentu lepszego zamiast wprost powiedzieć "sorry, nie podobasz mi się".
 9. Trochę przerażony jestem, jak nie księżniczka to desperatka. https://zapodaj.net/5a0e5ef6b9d74.png.html
 10. No najlepiej wspólne hobby/zainteresowanie (wspólne tematy itd) - tak miałem przez 2-3 lata koleżankę taką bliższą co lubiałem z nią gadać/pisać.
 11. Akurat ta pracownica już odchowała dzieci prawie (jedna córka 2 lata starsza ode mnie, dwie pozostałe córki 3 lata mlodsze ode mnie). No nie bardzo się opłaca żeby zmieniła się w "mamuśkę" typowa. Ona tam od 3 lat pracuje więc może jeszcze nie przesiąkła "urzędniczym myśleniem".
 12. O tym, że większość nadaje się do gównopracy bądź takiej by się nie narobić to już wiem od dawna - byłem ponad 8mcy na stażu w urzędzie pracy i tam to zaobserwowałem. Tam jedna pracownica była w miarę normalna tzn taka na "ty", pogadała o wszystkim i jakieś hobby miała. Reszta jakby za karę siedziały (większość z wyglądu jak to nazwałem "nerd girl"). Jedną do tej pory zapamiętałem bo jako jedyna rzadko mówiła stażystom dzień dobry, taka paniunia co się mocno malowała ale bardziej komicznie w tym wyglądała niż dobrze, była raz sytuacja że jej miś zadzwonił iż nie może znaleźć coś dla jej dzieck
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.