Jump to content

gman98

Użytkownik
 • Content Count

  687
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

771 Świetna

About gman98

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,255 profile views
 1. @Libertyn najlepiej gdyby @xander99 zaczął ćwiczyć smalltalk na kasjerkach w podobnym wieku do niego - w żabkach, HM itd przeważnie tam są. Sam tak zacząłem robić dwa la temu, dużo mi dało, jako introwertykowi.
 2. Dobrze, że wiedza z forum pozwoli mi nie zrobić tego błędu, by dać się poznać/zapoznać takiej zużytej 30/30+, co wcześniej miała mnie gdzieś. Lepiej w takiej sytuacji studentki poznawać, lub chodzić na divy-studentki, jak nie miało się nigdy zainteresowania od płci przeciwnej. Już matka straszy mnie, że sam zostanę. 🤡 @xander99 co do pustki w głowie. Mam to samo, dość często nawet z facetami. Po prostu spróbuj zacząć temat od neutralnych rzeczy, nawiąż do czegoś.
 3. Czyli traktować jak koleżankę, bez podtekstów itd. Wymusić tym, by pierwsza zaczęła mnie pożądać do niezobowiązującego seksu?
 4. @Patton W trybie offline? Nie rozumiem. @goorky Najlepsze, że oni konkret. Jeden był z mojego miasta i od razu taki tekst: "Za dwie godziny u mnie, czy u ciebie?" XD
 5. Zanim trafiłem na forum to naturalnie mnie odpychało od takich kobiet, szczególnie dziewczyn w moim wieku co same wychowują. Mam nadzieję, że żadna się mną nie zainteresuje.
 6. @Anna Da się nabyć, wyuczyć cech ekstrawertycznych będąc introwertykiem. Może wtedy bardziej jest się ambiwertykiem.
 7. @bassfreak Kobiety w rodzinie zawsze powiedzą, że z Tobą wszystko ok 🤣. Nigdy mi nie mówiły pardon kłamały, że kolejki do mnie ustawiają się.
 8. Grupy na facebooku to pokazują. Jak na jakiejś grupie jakiś facet coś się wyżali, że ma jakiś problem to przeważnie "rady" kobiet to - będzie dobrze itp. Faceci jakoś się głowią, jak rozwiązać problem, doradzają. Pamiętam sytuację na grupie Tinderawka. Jakiś gościu, 26 lat; prawiczek napisał posta, że nie może znaleść dziewczyny itd. Rozpisał się, że poszedł do fryzjera, zrzucił trochę kilogramów, zmienił ubiór. Ogólnie coś tam zrobił by poprawić swój wizerunek. Właśnie padła ww. rada "będzie dobrze". Odpisałem wtedy tej pannie "jakbyś mu w twarz napluła". Jak zaczeła się gówno-burza. Dużo
 9. Cipka to koszt 150-200 zł. Tyle przeważnie płaciłem u divy 7/10. Rzadko ona bywa u mnie w mieście, a szkoda.
 10. Nie zawsze były tam divy. Trafiały się też, co szukały nietypowych zagrań np. nasikanie na twarz po seksie.
 11. Mało która odpisała, dlatego usunąłem konto.🙂 W sumie od tamtego momentu przestałem coś pierwszy pisać i się odzywać do kobiet np. w pracy. Lepiej strona Escort, wybierasz numer i już.
 12. @Morfeusz Coś w tym jest. Nie używam żadnej aplikacji randkowej już, ale pamiętam że czasem trafiały mi się te same profile. Sam miałem konto kiedyś na datezone. Dużo tam widziałem div. Pamiętam, że napisało do mnie 31 gejów. Nie wiem, czy się cieszyć z tego. 🤣
 13. Te strony typu photofeeler nie bierz na poważnie. Tu zależy dużo od jakość zdjęcia - oświetlenie, kolory zdjęcia itd. Po co dajesz zdjęcie z dowodu tam do oceny, zamiast jakiegoś z codziennego życia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.