Jump to content

gman98

Użytkownik
 • Posts

  836
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4,028 profile views

gman98's Achievements

Młodszy chorąży

Młodszy chorąży (9/23)

936

Reputation

 1. Tak jak poprzedni pisali, popraw co się da w wyglądzie, ćwicz rozmowę z kobietami, nawet z kasjerkami.
 2. @Morfeusz Nie mam tam już konta, napisałem tylko jak to wyglądało.
 3. Ten portal to "raj" dla homo facetów. Pamiętam ile miałem propozycji, jeszcze za kasę.
 4. 35 lvl i sponsoring? Nie ma sensu takiej sponsorować, lepiej "studentkę".
 5. gman98

  Sex i rozstanie

  @Aral Będąc na twoim miejscu, to bym ją olał, gdy się odezwała. Nie warto było, patrząc jaki ma charakter. Ona odezwie, jak coś będzie potrzebować, ale raczej wiesz, co masz robić.
 6. Najpierw zrób 90 dni detoks i dopiero idź.
 7. Rozpisywać się nie będę, bo też problem/y początkowe miałem, niektórzy typu - za pierwszym razem nie doszedłem, bo przyzwyczajenie do ręki, albo mi nie stanął itp Z "pozytywnych" wizyt, to miałem wywalenie mnie z mieszkania dwa razy, bo "niepełnoletni jestem". Miałem wtedy 24 lata, rok temu to było. Na to wychodzi, że młodo wyglądam, mimo że mówiłem datę urodzenia, ile lat mam im. Też jestem za by pójść na pare masaży by przyzwyczaić się do kobiecego ciała. Jeden użytkownik polecił kiedyś, by raz na miesiąc pójść do takiej na nofapie. Będziesz wypuszczony i szybko może skonczysz, ale mózg "zapamięta" uścisk pochwy, który jest o wiele słabszy, niż od ręki. Po jakimś czasie nie powinien być tzw. deathgrip.
 8. To zależy od człowieka, od jego mocnego uzależnienia.
 9. Oj oglądało się za dzieciaka, podobny do tego też był bodajże Czynnik PSI. Zawsze jak przeglądałem artykuły nt. możliwości życia pozaziemskiego, to owi "kosmici", to głównie wysoko rozwinięte cywilizacje vel Predatorzy. Mało kto pisał o tym, że bakterie żyjące na odległej planecie, to też może być życie pozaziemskie.
 10. Samego naparu nie piłem, bo nigdzie nie dostałem suszonego chmielu wtedy, więc kupiłem w aptece tabletki chmielowe. Chmiel, a raczej jego ekstrakt wycisza, uspakaja. Efekt uboczny, że libido zmniejsza.
 11. Tutaj kiedyś pisałem. By wspomóc ten nofap można pić napar z chmielu.
 12. @Bezsenny_Idealista Mi jeszcze czasem mówiły, czemu się nie uśmiecham, że jestem wyciszony.
 13. @Bezsenny_Idealista Nieswojo też czułem się, jak szedłem do nowej divy. Jedną znajoma (po 40) właśnie powiedziała, że problemem u mnie jest, go że "sztywny" jestem w gadce, za dużo analizuje.
 14. @Bezsenny_Idealista Na weselu nigdy też nie byłem, nawet lepiej, bo jako abstynent nieswój czułbym się tam. Plus przyciągnąłbym uwagę, bo sam jestem, bez osoby towarzyszącej. Na studia dzienne nie poszedłem, parę powodów na to szło. Ktoś powie, że owe życie studenckie przeleciało mi, ale dzięki pójściu do pracy wtedy, to zarobiłem na prawo jazdy i samochód potem. Odłożyłem też, bo od roku za granicą jestem. Pójście do divy wymiarze Ci z głowy, że seks to magiczna rzecz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.