Skocz do zawartości

hę - gwoli wstępu -


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowym użytkownikiem zarejestrowanym ale przeglądam forum od jakiegoś czasu i włączam się aktywnie.

Dopełniam formalności i nieco o mnie bliżej i relacjach z kobietami.

Chyba mam szczęście bo jakiś dram nie miałam, ani dzieciaka ani nawet ślubu - broń boże zbiorcze combo.

Od czasu pandemii jestem sam i w sumie dobrze mi z tym.

Z ostatnią partnerką nastąpił jakiś rozkład pożycia - ja chciałem zmian ale innych niż ona więc lepiej się rozstać.

Mieszkam w stolicy, pracuję jako programista i nie narzekam ani na zarobki ani na własne życie.

Uprawiam różnorakie sporty w zależności od pory roku, inwestuję w swój rozwój nie tylko zawodowy.

Do tej pory wiązałem się z laskami z branży więc zawodowo jakoś się rozumieliśmy i nie było konfliktów w tej sferze ale jak to babki z IT - specyficzne pasjonatki.

Ostatnio zmieniłem pracę i wróciłem do spotkań towarzyskich.

I szok Panowie serio - nigdy nie zabiegałem o kobiety. Jestem facetem zadbanym, mającym swoje pasje i z poczuciem humoru więc jakieś zawsze się kreciły wokoło.

A przez pandemię odpuściłem bo są ważniejsze sprawy.

Ale samo clue - co młodsze laseczki to zero zainteresowań, sport sporadycznie. Wyjście owszem ale z reguły do fancy lokali i za odpowiednie $$$. Nie jestem frajerem więc każdy płaci za siebie, zwłaszcza używki :)

W robocie też - same kobitki z IT co młodsze to zaniedbane, nawet zapuszczone bym rzekł. Aż się odechciewa do biura przyjeżdżać. 

Chętnie czytam Wasze historie i rady. Chyba red pill łyknąłem na długo zanim nazwano to po imieniu :)

Po kilku latach związku i otwarciu się na jakieś randkowanie to chyba wolę aby pandemia trwała dłużej. A zamiast narzekających kobiet, które zamiast coś zrobić w życiu - chyba już bym wolał pieprzenie papugi całą dobę lub słuchać audycje radia maryja.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym głębiej siedzisz i masz wyższe poczucie własnej wartości tym gorzej. Kwalifikujesz tylko same kobiety z TOP ligi, która może jeszcze nie być dla ciebie.

Pytanie co szukasz czy LTR czy przelotny sex. Jak to drugie to małolata spoko, ale fancy lokalne bez sensu, lepiej od razu na chatę :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzmy przykład z pań, one są wybredne i mają duże wymagania, więc dlaczego mielibyśmy nie robić tego samego? Szanujmy się i stawiajmy siebie na pierwszym miejscu, sto razy lepsza WOLNOŚĆ i bycie samemu niż życie z byle karyną której jedyne zaintesowania to netflix, paznokcie i ploty z psiapsi. Jeśli jesteś ogarniętym gościem to normalne, że celujesz wyżej.

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Chcni napisał:

Bierzmy przykład z pań, one są wybredne i mają duże wymagania, więc dlaczego mielibyśmy nie robić tego samego? Szanujmy się i stawiajmy siebie na pierwszym miejscu, sto razy lepsza WOLNOŚĆ i bycie samemu niż życie z byle karyną której jedyne zaintesowania to netflix, paznokcie i ploty z psiapsi. Jeśli jesteś ogarniętym gościem to normalne, że celujesz wyżej.

Oj nigdy z laską bez zainteresowań. Tym bardziej leniwą dupą. Nigdy z takimi nie byłem bo się bym zanudził jak na operze tybetańskiej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, sleepy_hollow napisał:

Oj nigdy z laską bez zainteresowań. Tym bardziej leniwą dupą. Nigdy z takimi nie byłem bo się bym zanudził jak na operze tybetańskiej.

Ale Zobacz co się teraz dzieje , szczególnie na instagramie - mnie to wkręciło siedzę tam

ogladam dupy i se ryje beret ze każdy je rucha 😅

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, sleepy_hollow napisał:

Ale samo clue - co młodsze laseczki to zero zainteresowań, sport sporadycznie.

 

Ha! Podobne doświadczenie - na fali przeglądania profili w portalach randkowych skądś mi się wzięło, że skoro laski same o sobie napiszą: inteligentna, ambitna, interesująca, to faktycznie musi tak być. Bynajmniej. Wiele kobiet jest tak nużąca, że już po pierwszym spotkaniu mam wrażenie jakbym spędził dwadzieścia lat w małżeństwie. Na ogół zainteresowania ograniczają się do: taniec i podróże, czytanie (kryminałów i romansów). Dla mnie to żadne zainteresowania. W którymś momencie pomyślałem sobie, że o kant dupy z tymi zainteresowaniami byleby można było złapać jakiś kontakt. Czasami zainteresowania nie są do tego potrzebne. Z moją byłą niewiele mnie łączyło zainteresowań. Najbardziej dołujący jest ten brak energii i entuzjazmu w życiu u laski w połączeniu z brakiem zainteresowań. Choćbym chciał coś wykrzesać nie uda mi się. Ostatni przez chwilę spotykałem się z taką dziewczyną: w zasadzie uśmiechnięta i miła, ale myślałem że jestem w domu starców.

Edytowane przez I1ariusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, powerade napisał:

Ale Zobacz co się teraz dzieje , szczególnie na instagramie - mnie to wkręciło siedzę tam

ogladam dupy i se ryje beret ze każdy je rucha 😅

To nie oglądaj. :)

Dokładnie. Młodego ciała nie ma się wiecznie. A jeszcze aby coś umiała ugotować, posprzątać - cuda jak nad wisłą by miały miejsce.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, sleepy_hollow napisał:

To nie oglądaj. :)

Dokładnie. Młodego ciała nie ma się wiecznie. A jeszcze aby coś umiała ugotować, posprzątać - cuda jak nad wisłą by miały miejsce.

 

Ryje sobie tym beret i myśle se ludzie korzystają a ja siędzie i marszcze Freda , z jednej strony chciałbym pobzykać ale z drugiej strony nie chce im podbijać atencji i im słodzić pisać itp , a same nie napiszą - za dużo maja atencjuszy i maja w czym wybierać . 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Panowie, my też wiecznie nie będziemy młodzi.  Lata lecą, a bzykać trzeba.  Czasami warto coś poświęcić aby zdobyć.

W moim wieku (48 lat), żałuję tego, że w latach młodości (czyli mniej więcej 16-24) zabierałem się niezbyt fachowo do podbojów.  Typowy biały rycerz...  Niemniej, później umiejętności przyszły same z praktyką, a z tym efekty.  I przez ostatnie dwadzieścia pare lat, nie mogłem sobie wyobrazić jak można żyć bez kobiet.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, powerade napisał:

Ryje sobie tym beret i myśle se ludzie korzystają a ja siędzie i marszcze Freda , z jednej strony chciałbym pobzykać ale z drugiej strony nie chce im podbijać atencji i im słodzić pisać itp , a same nie napiszą - za dużo maja atencjuszy i maja w czym wybierać . 

IMO tu nie chodzi o to, że nie chcesz podbijać im atencji, po prostu pewnie się boisz odrzucenia ze strony kobiet.

Nie wiem ile masz lat i jaki stopień zaawansowania, ale ja wole działać, dużo działać i nawet jak dostaje zlewki, których jest cała masa to lepsze to niż nic nie robienie. Zresztą zlewek się nie pamięta, a najlepsze akcje już tak :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, calltoaction napisał:

IMO tu nie chodzi o to, że nie chcesz podbijać im atencji, po prostu pewnie się boisz odrzucenia ze strony kobiet.

Nie wiem ile masz lat i jaki stopień zaawansowania, ale ja wole działać, dużo działać i nawet jak dostaje zlewki, których jest cała masa to lepsze to niż nic nie robienie. Zresztą zlewek się nie pamięta, a najlepsze akcje już tak :)

 32 lata i powiem Ci szczerze ze masz racje trafiles W samo sedno , wkurwiaja mnie te zlewki i od pół roku odpuściłem i ruchania jest mało , a  około 2 lat temu gdy napierdalalem do każdej fakt ze zlewek było dużo ale tez ruchania bylo

wiecej zawsze na 10 zlewek ze 2 się Znajdowały ruchania 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.