Skocz do zawartości

Czy moglibyście być z kobietą, która średnio Was podnieca?


jankowalski1727

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Orybazy napisał:

szczupłej "genetycznie", czyli ze szczupłą matką. 

 

Niech ta zasada będzie dobrze i po wielokroć uwypuklana. Zawsze trzeba patrzyć na matkę wybranki! Kobiety się robią bardzo podobne do matek.

Z moich byłych dziewczyn, które mam możliwość obserwować, na przykład na FB, w sumie jest tylko (póki co) jeden wyjątek. Wyjątek ten ma lat obecnie 41, mama miała tendencję do bycia przy kości, a ta ("młoda") trzyma się nadzwyczaj dobrze. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Orybazy napisał:

LTR miał na celu założenie rodziny, połączenie majątków rodzin itd. Myślicie o tym w kategoriach romantycznych. 

To ćwicz ostro wyciskanie na ławeczce jak chcesz ją nosić w przyszłości na rękach :). 

Lepiej nie będzie. Pomyśl jak możesz wynagrodzić jej to że brnąłeś w coś co nie miało dłuższej perspektywy. Sugerowałeś że szukasz dłuższej relacji, czy "samo tak wyszło"?

Samo wyszło. Pierwsze 5 miesięcy podchodziłem do tego na luzie, ona skakał wokół mnie. Potem parę weekendów razem i się przywiązala. Ja trochę też. No lubię ja, jest jakaś częścią życia, ale seksualność jest średnia... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, Casus Secundus said:

Z moich byłych dziewczyn, które mam możliwość obserwować, na przykład na FB, w sumie jest tylko (póki co) jeden wyjątek. Wyjątek ten ma lat obecnie 41, mama miała tendencję do bycia przy kości, a ta ("młoda") trzyma się nadzwyczaj dobrze. 

Kilka ex miałem z gatunku tych które mają czym oddychać, patrzyłem na matki i uzmysławiałem sobie że jeśli założę z taką rodzinę będę miał jak jej ojciec - wieloryba w domu. Do założenia rodziny szukałem szczupłej ze szczupłą matką i nieskapciałym ojcem. 

14 minutes ago, jankowalski1727 said:

Pierwsze 5 miesięcy podchodziłem do tego na luzie, ona skakał wokół mnie. Potem parę weekendów razem i się przywiązala. Ja trochę też. No lubię ja, jest jakaś częścią życia, ale seksualność jest średnia... 

To szybko jej wyjaśniaj jak do tego podchodzisz. Może jej tylko chodzi o FWB (friends with benefits). Raczej wątpię, laski zawsze mają agendę.

Raz mi tak wyszło, stwierdziliśmy że w LTR się pozabijamy ale seks był dobry i pół roku FWB było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Orybazy napisał:

Kilka ex miałem z gatunku tych które mają czym oddychać, patrzyłem na matki i uzmysławiałem sobie że jeśli założę z taką rodzinę będę miał jak jej ojciec - wieloryba w domu. Do założenia rodziny szukałem szczupłej ze szczupłą matką i nieskapciałym ojcem. 

To szybko jej wyjaśniaj jak do tego podchodzisz. Może jej tylko chodzi o FWB (friends with benefits). Raczej wątpię, laski zawsze mają agendę.

Raz mi tak wyszło, stwierdziliśmy że w LTR się pozabijamy ale seks był dobry i pół roku FWB było.

W jej przypadku chodzi o LTR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, jankowalski1727 said:

W jej przypadku chodzi o LTR.

To trudna rozmowa cię czeka ... .

8 minutes ago, jankowalski1727 said:

W jej przypadku chodzi o LTR.

Jak ci wyskoczy z hasłem "że ci tylko o seks chodziło", to przypomnij że A seks jej też daje przyjemność, B spędzaliście razem czas przyjemnie też dla niej.

Taka tylko projekcja z własnych doświadczeń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.