Skocz do zawartości

Czy moglibyście być z kobietą, która średnio Was podnieca?


jankowalski1727

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, ManBehindTheSun napisał:

No to w takim wypadku cytując klasyka "next".

Raczej tak..  kuzwa, szkoda mi jej, bo się przywiązala, ja trochę też, wspólne weekendy etc, po cholerę w to brnalem? Idiota jestem.

Ładna ma buzię, dłonie, stopy, ale brzuch, plecy tyłek nie podnieca mnie, nie ma tej wewnętrznej petardy która powinna być na początku zwiazku.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, jankowalski1727 napisał:

Raczej tak..  kuzwa, szkoda mi jej, bo się przywiązala, ja trochę też, wspólne weekendy etc, po cholerę w to brnalem? Idiota jestem.

Ładna ma buzię, dłonie, stopy, ale brzuch, plecy tyłek nie podnieca mnie, nie ma tej wewnętrznej petardy która powinna być na początku zwiazku.

No właśnie bez sensu iść w coś takiego. Nie chodzi o to aby skreślać pannę za to, że ma duży palec u nogi nie w naszym guście ale to co ty napisałeś to już przegięcie. A przywiązać się miała prawo bo jeśli z nią spędzasz czas to może uważać, że ci się podoba. Teraz musisz to jakoś odkręcić. Pytanie czy w delikatniejszy sposób czy prosto z mostu🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ManBehindTheSun napisał:

No właśnie bez sensu iść w coś takiego. Nie chodzi o to aby skreślać pannę za to, że ma duży palec u nogi nie w naszym guście ale to co ty napisałeś to już przegięcie. A przywiązać się miała prawo bo jeśli z nią spędzasz czas to może uważać, że ci się podoba. Teraz musisz to jakoś odkręcić. Pytanie czy w delikatniejszy sposób czy prosto z mostu🤔

Zgadza się Brachu, tylko ja też się trochę zaangażowałem. Z jednej strony pal licho bo laske sobie ogarne, z drugiej szkoda mi tych wspólnych chwil. Trudno. 

Ale sam widzisz że na poziomie fizycznym jest średnio. Lubie jej twarz, całować się z nią, jej stopy, dłonie, ale jak stoi czy leży przede mną nago to.. no właśnie... nie podnieca mnie. Ma blizny, walki, rozstępy gnieniegdzie i ciężko mi się poświęcić choć myślałem że to nie jest ważne, liczy się osobowość przede wszystkim.

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, Leniwiec said:

W powyższych wypowiedziach macie lustrzane odbicie pytania: Czy kobiety lecą na czadów i dlaczego.

Serio :D 

To natura, ale czasem wydaje mi się, że faceci widzę to tylko w kobietach, a są dokładnie tacy sami.

A w temacie.

Nie znajdziesz ideału. Jeśli zastanawiasz się nad takimi rzeczami, to znaczy że Ci się ona nie podoba. A jeśli oczekujesz, że po 2-3 latach z laską 10/10 dalej będzie chuć 100%, to zrewiduj swoje oczekiwania, bo się możesz zdziwić.

Jak chcesz seksu i podniecenia i to jest najważniejsze, zmieniaj partnerki, mózg zrobi resztę.

@jankowalski1727

"Ma blizny, walki, rozstępy gnieniegdzie i ciężko mi się poświęcić "

Zrób jej dobrze i zostaw ją w spokoju. Brzmi to, jak gadanie i rozkminy pustych lasek. 

"Bo mi się on nie podoba, ale ma Mercedesa..."

Edytowane przez Samename
Za szybko wysłane
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Samename napisał:

Serio :D 

To natura, ale czasem wydaje mi się, że faceci widzę to tylko w kobietach, a są dokładnie tacy sami.

A w temacie.

Nie znajdziesz ideału. Jeśli zastanawiasz się nad takimi rzeczami, to znaczy że Ci się ona nie podoba. A jeśli oczekujesz, że po 2-3 latach z laską 10/10 dalej będzie chuć 100%, to zrewiduj swoje oczekiwania, bo się możesz zdziwić.

Jak chcesz seksu i podniecenia i to jest najważniejsze, zmieniaj partnerki, mózg zrobi resztę.

@jankowalski1727

"Ma blizny, walki, rozstępy gnieniegdzie i ciężko mi się poświęcić "

Zrób jej dobrze i zostaw ją w spokoju. Brzmi to, jak gadanie i rozkminy pustych lasek. 

"Bo mi się on nie podoba, ale ma Mercedesa..."

Dzięki za opinie. Tu od początku chuc jest średnia, więc o czym mowa. Do byłej się nie umywa fizycznie choć człowiekiem jest bardzo spoko ,(pewnie na razie przynajmniej) i to takie pół na pół właśnie.

4 minuty temu, Libertyn napisał:

To zależy czy miałbym 20 lat czy lat 70

34.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jankowalski1727 napisał:

W sensie zerwać?

Wiązać się, wówczas wtedy, jak nie znajdę kobiety, takiej jakbym chciał bym mieć i spełniała by chociaż wymagania, ale jak bym miał tak postąpić musiałbym być zdesperowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Boromir napisał:

Wiązać się, wówczas wtedy, jak nie znajdę kobiety, takiej jakbym chciał bym mieć i spełniała by chociaż wymagania, ale jak bym miał tak postąpić musiałbym być zdesperowany.

No i byłem i się związalem. Efekty widoczne. Desperacja nie jest nigdy dobra.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jankowalski1727 napisał:

Zgadza się Brachu, tylko ja też się trochę zaangażowałem. Z jednej strony pal licho bo laske sobie ogarne, z drugiej szkoda mi tych wspólnych chwil. Trudno. 

Ale sam widzisz że na poziomie fizycznym jest średnio. Lubie jej twarz, całować się z nią, jej stopy, dłonie, ale jak stoi czy leży przede mną nago to.. no właśnie... nie podnieca mnie. Ma blizny, walki, rozstępy gnieniegdzie i ciężko mi się poświęcić choć myślałem że to nie jest ważne, liczy się osobowość przede wszystkim.

 

Wspólnych chwil szkoda ale zostając z dziewczyną, która cie praktycznie nie kręci tracisz tylko czas swój i jej. Dlatego poznając niezbyt urodziwą panią najlepiej trzymać ją na dystans i ewentualnie kierować wszystko w stronę koleżeństwa (jeśli jakoś ci sie nudzi i szukasz towarzystwa).

Zrobiłeś inaczej i teraz masz problem. A, że sądząc po twoich rozkminach nie jesteś bed bojem co powie jej nara to teraz masz ciężki orzech do zgryzienia🤔

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ManBehindTheSun napisał:

Wspólnych chwil szkoda ale zostając z dziewczyną, która cie praktycznie nie kręci tracisz tylko czas swój i jej. Dlatego poznając niezbyt urodziwą panią najlepiej trzymać ją na dystans i ewentualnie kierować wszystko w stronę koleżeństwa (jeśli jakoś ci sie nudzi i szukasz towarzystwa).

Zrobiłeś inaczej i teraz masz problem. A, że sądząc po twoich rozkminach nie jesteś bed bojem co powie jej nara to teraz masz ciężki orzech do zgryzienia🤔

Ani badboyem ani simpem. Normalnym gosciem. Moze naturalnie wygasnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, icman napisał:

„Pokaż mi najseksowniejszą kobietę na świecie a ja pokażę ci mężczyznę znudzonego sexem z nią”.

 

Spoko, ale tu nie mam do czynienia z seksowna kobieta więc o czym mowa. Miła, nawet ładna tylko nie ma zapalnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że nie mógłbym być z kobietą, która mnie nie kręci.

Jak spotykałem kobiety, które były poniżej moich oczekiwań to od razu wpadały do friendzone. 

Nie było kompromisu pomimo faktu, że laska się do mnie kleiła.

Trzeba sobie stawiać granice oraz tak jak kobiety trzymać się swoich oczekiwań.

 

Jeśli się zjedzie poniżej to potem występują takie cyrki jak u autora wątku. 

Lepiej być samemu i skupić się na swoich celach, a laska sama jakoś się znajdzie.

Taką wyznaję zasadę.

Autor wątku powinien podjąć męską decyzję jak najszybciej i nie dawać jej nadziei, bo jak najdzie ją ochota na ślub to wtedy będzie szambo.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tajski Wojownik napisał:

Przyznam szczerze, że nie mógłbym być z kobietą, która mnie nie kręci.

Jak spotykałem kobiety, które były poniżej moich oczekiwań to od razu wpadały do friendzone. 

Nie było kompromisu pomimo faktu, że laska się do mnie kleiła.

Trzeba sobie stawiać granice oraz tak jak kobiety trzymać się swoich oczekiwań.

 

Jeśli się zjedzie poniżej to potem występują takie cyrki jak u autora wątku. 

Lepiej być samemu i skupić się na swoich celach, a laska sama jakoś się znajdzie.

Taką wyznaję zasadę.

Autor wątku powinien podjąć męską decyzję jak najszybciej i nie dawać jej nadziei, bo jak najdzie ją ochota na ślub to wtedy będzie szambo.

Masz rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kotek napisał:

Nie ma takiej możliwości. Spełnionemu facetowi kobieta może dać 3 rzeczy, towarzystwo, seks i potomstwo, mało atrakcyjna kobieta da tylko towarzystwo co jest do ogarnięcia po prostu z koleżankami.

Zgadzam sie. Uwielbiam jej towarzystwo w weekendy ale na seks mam srednia ochote...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, jankowalski1727 napisał:

Spoko, ale tu nie mam do czynienia z seksowna kobieta więc o czym mowa. Miła, nawet ładna tylko nie ma zapalnika.

Pisałem to w szerszym kontekście.

Ten zapalnik przeminie nieważne jak będzie mocny, warto to po prostu brać pod uwagę przy decyzjach.

Nic nie zastąpi samoświadomości własnych intencji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, icman napisał:

Pisałem to w szerszym kontekście.

Ten zapalnik przeminie nieważne jak będzie mocny, warto to po prostu brać pod uwagę przy decyzjach.

Nic nie zastąpi samoświadomości własnych intencji.

 

Ne no jasne, tylko bez zapalnika to co najwyżej dobra kolezanka do przytulania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jankowalski1727 napisał:

Ne no jasne, tylko bez zapalnika to co najwyżej dobra kolezanka do przytulania.

Jeżeli tak uważasz to ok.

 

Moje doświadczenie jest inne, koleżeństwo z sexem ma dla mnie większą wartość niż bardzo intensywne pożądanie ale musiałem przerobić oba warianty by sobie to uświadomić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, Old Soul said:

Krótka odpowiedź tak, ponieważ już wiem, że ten "śledź" wszędzie jest taki sam i w moim przypadku do spokoju w LTR nie jest najważniejszy.

W każdym LTR atrakcyjność spada liniowo ze stażem. Nawet najładniejsza kobieta, się facetowi opatrzy. 

Moje podejście jest podobne, musi być ładna ale do LTR nie będzie to najpiękniejsza kobieta, z którą byłeś w życiu.  

18 hours ago, yrl said:

Nawet młode 18 letnie z nadwagą mnie nie kręcą.

Stare ludowe przysłowie, okrągłości po 20, gruba po 30, wieloryb po 40.

Na krótkie relacje młoda z okrągłościami (nie otyła) nigdy mi nie przeszkadzało. Do LTR szukałem szczupłej "genetycznie", czyli ze szczupłą matką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Orybazy napisał:

W każdym LTR atrakcyjność spada liniowo ze stażem. Nawet najładniejsza kobieta, się facetowi opatrzy. 

Moje podejście jest podobne, musi być ładna ale do LTR nie będzie to najpiękniejsza kobieta, z którą byłeś w życiu.  

Stare ludowe przysłowie, okrągłości po 20, gruba po 30, wieloryb po 40.

Na krótkie relacje młoda z okrągłościami (nie otyła) nigdy mi nie przeszkadzało. Do LTR szukałem szczupłej "genetycznie", czyli ze szczupłą matką. 

No to ja mam 30stke z nadwaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, HumanINC said:

Myślałbym o innych, raniąc siebie i ją, co niechybnie doprowadziłoby do rozpadu tego "związku" ;)

LTR miał na celu założenie rodziny, połączenie majątków rodzin itd. Myślicie o tym w kategoriach romantycznych. 

4 minutes ago, jankowalski1727 said:

No to ja mam 30stke z nadwaga.

To ćwicz ostro wyciskanie na ławeczce jak chcesz ją nosić w przyszłości na rękach :). 

4 hours ago, jankowalski1727 said:

Raczej tak..  kuzwa, szkoda mi jej, bo się przywiązala, ja trochę też, wspólne weekendy etc, po cholerę w to brnalem? Idiota jestem.

Ładna ma buzię, dłonie, stopy, ale brzuch, plecy tyłek nie podnieca mnie, nie ma tej wewnętrznej petardy która powinna być na początku zwiazku.

Lepiej nie będzie. Pomyśl jak możesz wynagrodzić jej to że brnąłeś w coś co nie miało dłuższej perspektywy. Sugerowałeś że szukasz dłuższej relacji, czy "samo tak wyszło"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.