Skocz do zawartości

Czy moglibyście być z kobietą, która średnio Was podnieca?


jankowalski1727

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, ManBehindTheSun napisał:

No to średnio. Chociaż nie odpisałeś jak względem niej masz sie ty. Znajomi ci mówia że brzydka i jesteś dla niej za przystojny?🤔

Tylko tu mamy chyba chęć na długi związek a nie tylko bara bara🤔 a wiadomo jak to się kończy z czadami. Tak samo się kończy jak zwykły chłop jakimś cudem poderwie topową laskę.

Tak, jej siostra twierdzi, że jej "trafiło sie", jestem wysoki, mam dużo lepsza sylwetkę i lepsza pozycje życiowo finansową, ona taka typowa mycha z kilkoma kg nadwagi ale z twarzy ok. Pierwsze parę miesięcy miałem to na luzie, ale dziewucha ostatnio zdobyła się na wyznanie miłości do mnie i zaczyna się robić poważnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę autor swoje a psychologia ewolucyjna swoje.

 

Niby jak mam poczuć pożądanie seksualne do brzydkiej kobiety?

Charakter zazwyczaj u brzydkich kobiet jest fatalny do tego jak można z takimi się dobrze dogadywać skoro mają pełno kompleksów, chorób czy jazd emocjonalnych.

Dalej chłopie nie pojmujesz jak działa  gra na tej planecie w relacjach damsko-męskich. 

Jak masz niskie poczucie własnej wartości, samooceny to przygarniaj wieloryby ja nie zamierzam. 

 

 

 

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Chcni napisał:

Nie. Raz spróbowałem, laska niby ok, ale nie jarała mnie zbytnio, nie czułem tego zwierzęcego pożądania i myślałem o innych.

Laska Cię po tym olała? 

Ona podświadomie czują, czy facet na nie leci i chce ją. Mi raz laska napisała że chyba za nią nie przepadam i wszystko na to wskazuje. Bo mimo że nadstawiała prawie dupe. Nie wyruchalem jej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nawet nie chodzi o urodę, bo miałem sytuację że spotykałem się z laską która była ładna i dla większości moich znajomych z którymi ją zapoznałem była atrakcyjna, ale ja czułem w głębi duszy że to nie to. 

Natomiast było też tak oszalałem na punkcie takiej przeciętnej z urody laski, a żaden znajomy nic nie mówił że jest ładna czy coś, więc raczej nikomu jakoś mocno się nie podobała 😃

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wolverine1993 napisał:

Tu nawet nie chodzi o urodę, bo miałem sytuację że spotykałem się z laską która była ładna i dla większości moich znajomych z którymi ją zapoznałem była atrakcyjna, ale ja czułem w głębi duszy że to nie to. 

Natomiast było też tak oszalałem na punkcie takiej przeciętnej z urody laski, a żaden znajomy nic nie mówił że jest ładna czy coś, więc raczej nikomu jakoś mocno się nie podobała 😃

Sranie w banie. Po prostu tamta laska na Ciebie zbytnio nie leciała. I dlatego to nie było to. Gdyby leciała to obudził byś w niej demona. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Montella26 napisał:

Laska Cię po tym olała? 

Ona podświadomie czują, czy facet na nie leci i chce ją. Mi raz laska napisała że chyba za nią nie przepadam i wszystko na to wskazuje. Bo mimo że nadstawiała prawie dupe. Nie wyruchalem jej

Wręcz przeciwnie, biegała za mną, nie dawała spokoju i nie mogła się pogodzić z tym, że ją zostawiłem. Tylko ona mi popuszczała szpary i korzystałem, chyba uznała, że skoro jest seks, to musi być z tego wielkie love.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Montella26 napisał:

Sranie w banie. Po prostu tamta laska na Ciebie zbytnio nie leciała. I dlatego to nie było to. Gdyby leciała to obudził byś w niej demona. 

Weź gościu się nie udzielaj i nie pierdol głupot jak nie masz pojęcia, mam ci pokazać zdjęcia obu ?

 

Kurwa specjaliści forumowi, wiedzą wszystko lepiej niż ty sam

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Weź gościu się nie udzielaj i nie pierdol głupot jak nie masz pojęcia, mam ci pokazać zdjęcia obu ?

 

Kurwa specjaliści forumowi, wiedzą wszystko lepiej niż ty sam

Bo co? Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. Masz prawo mieć je w dupie. A ja mam prawo mieć twoje również. 

 

Chcesz mi powiedzieć, że super hot laska Cię nie kręciła. I wolałeś przeciętnego Bazyla który opowiadał kawały i można się było z nią pośmiać? Spoko rzecz gustu. 

 

Osobiście bym się pozygal ale co ja tam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Wolverine1993 napisał:

Tu nawet nie chodzi o urodę, bo miałem sytuację że spotykałem się z laską która była ładna i dla większości moich znajomych z którymi ją zapoznałem była atrakcyjna, ale ja czułem w głębi duszy że to nie to. 

Natomiast było też tak oszalałem na punkcie takiej przeciętnej z urody laski, a żaden znajomy nic nie mówił że jest ładna czy coś, więc raczej nikomu jakoś mocno się nie podobała 😃

Musi być to coś. Ten pstryk że chcesz się rzucić. Jak tego nie ma, to niestety trochę się zmuszasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, yrl napisał:

Może jak będę starszy to mi się zmieni. 

Raczej nie. Ja jestem już starszy (stary) i nic się w temacie nie zmieniło. Nadal lubię szczupłe i inne kompletnie mnie nie ruszają :D Oczywiście z racji wieku musiałem przesunąć granicę ich wieku. Co oczywiście sporo zmniejsza pulę która może mi się podobać, bo wiadomo że p0lki grażynieją mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Old Soul napisał:

Krótka odpowiedź tak, ponieważ już wiem, że ten "śledź" wszędzie jest taki sam i w moim przypadku do spokoju w LTR nie jest najważniejszy.

Jeżeli nadrabia pracowitością i małą ilością znaków ostrzegawczych to jak najbardziej. 

W najgorszym wypadku wydmie coś innego a na obiadek wrócę do domu....

 

Widziałem kiedyś taki wzór, który z mojego doświadczenia się sprawdza w przypadku kobiet:

uroda x inteligencja = constans 

Od wtedy staram się zmaksymalizować ten constans na jak najwyższym, możliwym dla mnie poziomie. 

Jeżeli natomiast jest i brzydka i wredna to jaki jest sens skoro ogólny rozrachunek bilans jest ujemny. 

Defekty ciała na które mój mózg nie reaguje odrazą, czyli nadal mieści się w kategorii "zdrowa" akceptuje ale w zamian schabowy ma być jak u mamusi 😎

Tak jak mówi stara zasada: uroda przeminie głód pozostanie.

Nie bardzo rozumiem to równanie..... Jeśli uroda większą to inteligencja mniejsza by iloczyn był stały? Nie zgodzę się, znam ładnie i inteligentne a znam mało rozgarnięte i brzydkie znam też brzydkie inteligentne i i ładne mało rozgarnięte. Bardziej bym tam zamiast inteligencji dał łatwość w obsłudze związkowej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, gaźnik napisał:

Raczej nie. Ja jestem już starszy (stary) i nic się w temacie nie zmieniło. Nadal lubię szczupłe i inne kompletnie mnie nie ruszają :D Oczywiście z racji wieku musiałem przesunąć granicę ich wieku. Co oczywiście sporo zmniejsza pulę która może mi się podobać, bo wiadomo że p0lki grażynieją mocno.

Ja mam tak samo. Uwielbiam szczupłe i takie mnie podniecają A tu mi się trafiła Pani z nadwaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, jankowalski1727 napisał:

Czy dla Was Bracie charakter i dogadywanie się jest ważniejsze od tej chemii i pożądania?

Dwa elementy są potrzebne: mindset (nie będę pisał charakter i sposób dogadania bo mindset to obejmuje) oraz uroda...itp

I to po dwóch stronach musi trybić. Wtedy masz szansę na fajną relację z pożądaniem i flow, z potencjałem na sensowny kontakt czy związek.

 

Relacja damsko męska bez flow, odpowiedniego pożądania i emocji to strata czasu.

Ruchanie laski myśląc o innej to słabość - zatruwanie własnego mindsetu na mniej zauważalnym poziomie - tak to widzę. 

To samo dotyczy sytuacji, gdy ruchasz ją i wyobrażasz sobie, że nie ma defektów, jakie Ci przeszkadzają.

 

Najlepszy target (którym warto się kierować) to: Idziesz do łóżka z laską, którą w pełni akceptujesz i vice versa.

Każda inna wersja to kompromis. A @absolutarianin wspominał, że nie zawieraj kompromisów :)

 

 

6 godzin temu, jankowalski1727 napisał:

podoba Wam się jej np. twarz, stopy, ręcę, ale już figura, tyłek, biodra nie bardzo

Mam wrażenie, że większe defekty rzucają się w oczy i przeszkadzają.

Gadzi interpretuje na swój sposób i stopuje działanie jak jakiś element nie pasuje. Zresztą skoro laski mogą sobie wybierać i stawiać wymagania, nie widzę powodu, aby zaniżać własne wymagania i nie zaspokajać w pełni swoich potrzeb (także wizualnych). Wszędzie trąbią, że kobiety zasługują na więcej, więc tym bardziej faceci zasługują na jeszcze więcej - aby wyrównać te nierówności za te grzechy wybujałego feminizmu :D

 

Dobra, śmieszkowanie się zrobiło, ale logicznie patrząc -jeśli wybierzesz osobę, która nie pasuje Ci na tym minimalnym optymalnym poziomie dopasowania - tracisz czas obydwojga osób. Owszem coś tam się o sobie uczycie i rozwijacie, ale ten sam czas mógłbyś przeznaczyć na sprawienie sobie większej radości, rozwój osobisty/duchowy (praca nad mindsetem) czy czas na poznanie dziewczyny, która bardziej przypasuje. O ile nie masz przesadnie wygórowanych wymagań (typu spokojna wierna modelka domatorka 10/10 lat max. 25 na związek :D ). 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Montella26 napisał:

Bo co? Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. Masz prawo mieć je w dupie. A ja mam prawo mieć twoje również. 

 

Chcesz mi powiedzieć, że super hot laska Cię nie kręciła. I wolałeś przeciętnego Bazyla który opowiadał kawały i można się było z nią pośmiać? Spoko rzecz gustu. 

 

Osobiście bym się pozygal ale co ja tam. 

Nic nie wspominałem że to była super hot laska, czytaj trochę ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, jankowalski1727 napisał:

Tak, jej siostra twierdzi, że jej "trafiło sie", jestem wysoki, mam dużo lepsza sylwetkę i lepsza pozycje życiowo finansową, ona taka typowa mycha z kilkoma kg nadwagi ale z twarzy ok. Pierwsze parę miesięcy miałem to na luzie, ale dziewucha ostatnio zdobyła się na wyznanie miłości do mnie i zaczyna się robić poważnie. 

Tzn przez pierwsze parę miesięcy było okej a potem jej się przytyło i w tym problem? Czy wagowo to samo tyle, że wystartowałeś do niej z braku laku mimo, że pociąg zerowy? Bo jeśli z twarzy jest okej a za dużo waży to zawsze możesz jej zasugerować jakąś siłownię jeśli wszystko pozostałe pasuje😉 

Trzeba pamiętać, że ideałów nie ma i nawet jak będziesz się spotykał z zajebistą to gdy obok będzie przechodzić druga zajebista też się za nią obejrzysz boś facet.

Wszystko rozgrywa się o to czy jeśli schudnie spełni twoje wymagania czy nie.

Podejrzewam, że jeśli szukasz kogoś do związku to nie z myślą za 2 lata poznam inną. A w takim wypadku różnie bywa. Dziś się zwiażesz z modelką co za 2 lata będzie miała wypadek i bliznę na twarzy. Rzucisz ją za to?🤔 Oczywiście możesz słuchać pierdolenia w stylu " gdyby teraz do niej napisał Brad Pitt " to by poszła z nim w tango. Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem😉

I na koniec bierz przez sito wypowiedzi forum bo tu co drugi czad jebaka 2 metry wzrostu i twarz z okładki mens health😁 A założe się, że jak już każdy z nich będzie w LTR to takich panienek 10/10 ze świecą poszukasz😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, ManBehindTheSun napisał:

Tzn przez pierwsze parę miesięcy było okej a potem jej się przytyło i w tym problem? Czy wagowo to samo tyle, że wystartowałeś do niej z braku laku mimo, że pociąg zerowy? Bo jeśli z twarzy jest okej a za dużo waży to zawsze możesz jej zasugerować jakąś siłownię jeśli wszystko pozostałe pasuje😉 

Trzeba pamiętać, że ideałów nie ma i nawet jak będziesz się spotykał z zajebistą to gdy obok będzie przechodzić druga zajebista też się za nią obejrzysz boś facet.

Wszystko rozgrywa się o to czy jeśli schudnie spełni twoje wymagania czy nie.

Podejrzewam, że jeśli szukasz kogoś do związku to nie z myślą za 2 lata poznam inną. A w takim wypadku różnie bywa. Dziś się zwiażesz z modelką co za 2 lata będzie miała wypadek i bliznę na twarzy. Rzucisz ją za to?🤔 Oczywiście możesz słuchać pierdolenia w stylu " gdyby teraz do niej napisał Brad Pitt " to by poszła z nim w tango. Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem😉

I na koniec bierz przez sito wypowiedzi forum bo tu co drugi czad jebaka 2 metry wzrostu i twarz z okładki mens health😁 A założe się, że jak już każdy z nich będzie w LTR to takich panienek 10/10 ze świecą poszukasz😉

Związalem się z nią z braku laku, bo nie było innych, chociaż ciagle myślę o innych. Na początku mi się nie podobała, teraz mi się trochę podoba, ale tak w 40 %. Raczej nie schudnie i to mało możliwe, rozmawialiśmy o tym. Dodatkowo ma rozstępy, blizny które temperuja moje podniecenie plus waleczki ale to dobra dziewczyna wiec z nia jestem. Nie wiem co robic.... szczerze? Ciagle mam przeswiafczenia ze jestem z kims z nizszej ligi, ze moglbym miec taks ktora mnie realnie podnieca. Obnizylem standardy po to zeby kogos miec.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, jankowalski1727 napisał:

Związalem się z nią z braku laku, bo nie było innych, chociaż ciagle myślę o innych. Na początku mi się nie podobała, teraz mi się trochę podoba, ale tak w 40 %. Raczej nie schudnie i to mało możliwe, rozmawialiśmy o tym. Dodatkowo ma rozstępy, blizny które temperuja moje podniecenie plus waleczki ale to dobra dziewczyna wiec z nia jestem. Nie wiem co robic.... szczerze? Ciagle mam przeswiafczenia ze jestem z kims z nizszej ligi, ze moglbym miec taks ktora mnie realnie podnieca. Obnizylem standardy po to zeby kogos miec.....

Teraz się zastanawiam czy to co mówimy że kobiety takie są, że potrafią być w związku z kimś kogo nie kochają i czekać na lepszy model, nie jest przypadkiem cechą ludzką po prostu 🙂 robisz teraz to co większość kobiet... Nie oceniam czy to dobre czy źle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mmario napisał:

Teraz się zastanawiam czy to co mówimy że kobiety takie są, że potrafią być w związku z kimś kogo nie kochają i czekać na lepszy model, nie jest przypadkiem cechą ludzką po prostu 🙂 robisz teraz to co większość kobiet... Nie oceniam czy to dobre czy źle. 

Tak ja wiem o tym... cecha ludzką... i nie wiem co robic 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, jankowalski1727 napisał:

Związalem się z nią z braku laku, bo nie było innych, chociaż ciagle myślę o innych. Na początku mi się nie podobała, teraz mi się trochę podoba, ale tak w 40 %. Raczej nie schudnie i to mało możliwe, rozmawialiśmy o tym. Dodatkowo ma rozstępy, blizny które temperuja moje podniecenie plus waleczki ale to dobra dziewczyna wiec z nia jestem. Nie wiem co robic.... szczerze? Ciagle mam przeswiafczenia ze jestem z kims z nizszej ligi, ze moglbym miec taks ktora mnie realnie podnieca. Obnizylem standardy po to zeby kogos miec.....

No to w takim wypadku cytując klasyka "next".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.