Skocz do zawartości

Festiwal hipokryzji


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry tydzień nie zaglądałem na fejsa. Wchodzę i patrzę, a tam wysryw powalentynkowego szczęścia w wykonaniu pań i prezentacje co to one od swoich beciaczków nie dostały.

 

Najbardziej ubawiły mnie prezenty z dedykacjami "dla najukochańszej wiernej żonki", o której wiem, że regularnie rogi doprawia, dla "cud maliny dziewczyny tylko mojej i niczyjej", co wiem, że często przygody ma, "dla dobrego i kochanego serduszka, co tylko dla mnie bije", dla pani co byłego męża brutalnie w kiblu spuściła. itd. 

 

Oczywiście pod każdym takim postem pierdylion lajków-serduszek i słeet komciów. 

 

Dramat. 

 

Qvo vadis ludzkości? 

  • Like 3
  • Dzięki 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FB mam tylko, żeby korzystać z messengera, coś tam pobieżnie przejrzę czasem, ale nic nie wrzucam i nie wypowiadam się publicznie. 

 

Podobnym ciekawym wątkiem jest wrzucanie memów z "ambitnymi tekstami" o wysokich uczuciach, zasadach życiowych, moralności. 

Znając trochę lepiej życiorys wrzucających, nie raz się przyłapałem, widząc takie rzeczy, na odczuwaniu mieszaniny śmiechu i zażenowania.

 

Jakbym założył fanpejdż fackt-checingowy z weryfikacją takich wysrywów, to by mnie chyba wynieśli na widłach.

☺️

Ale w sumie większość osób ze znajomych jakoś mocno nie odpierdala.

Pojebanych nie jest większość mimo wszystko, po prostu najbardziej rzucają się w oczy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w ogóle dziwi cały narcystyczny wysryw tych czasów. Na FB od początku istnienia niczego nie opublikowałem i niczego nie skomentowałem poza zamkniętymi grupami biznesowymi. Dla mnie to świat narcystycznych pojebów.

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mac napisał:

Mnie w ogóle dziwi cały narcystyczny wysryw tych czasów.

Racja to jest w sumie niesamowite, każdy chce być podziwiany chwalony i cieszy się jak debil z atencji anonimowych ludków z netu. Swoją drogą jakiś czas temu krótko spotykałem się z pewną babką co właśnie bez umiaru wrzuca na fb swoje relacje i zdjęcia i gdy już mi się znudziła to po pewnym czasie odezwała się do mnie z pretensjami. Sam nie mogłem uwierzyć że nie ma pretensji że przestałem się spotykać i odzywać ale oto że nie daję jej już serduszek na fb 😎

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie FB to tylko i wyłącznie jako promowanie biznesu, szukanie klientów czy miejsce, żeby klienci znaleźli mnie. 

Messenger to wiadomo, łatwość komunikacji, chociaż zauważyłem po sobie, że coraz częściej sms napiszę jak trzeba, niż od razu ms używać :P Może jakiś mechanizm obronny się załącza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo Pany... jak widzę te myszki wrzucające bukiety róż na relacje "od miłości mojego życia" itp pierdolety, a gdyby tylko ten kochany miś się dowiedział co one odpierdalały/ją...

 

Z moją fwb nawet słowa o walentynkach nie zamieniłem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.