Skocz do zawartości

Zmiana zdania w trakcie gry wstępnej


Cypher

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.02.2022 o 16:26, Cypher napisał:

Zapytałem ją więc, czy na pewno jest w stanie podjąć decyzje czy tego chce, ale stwierdziła że już wytrzeźwiała i chce. 

 

Moim zdaniem tym pytaniem zjebałeś i to przełamało szalę. Skoro przyjechała do Ciebie na kwadrat to nie po to żebyś pytał, tylko żebyś brał, konkretnie i zdecydowanie. A Ty zamiast tego pytałeś:  - mogeeeee? więc w jej odczuciu słabo się zabierałeś do rzeczy, w konsekwencji w gadzim mózgu opadł entuzjazm i do seksu nie doszło.

 

W momencie gdy zadzwoniła i wyszło że przyjedzie zastosowałeś błędny schemat postępowania, tj. zamiast wejść w tryb ONS zostałeś w trybie "będziemy żyć długo i szczęśliwie", no i wyszło jak wyszło.

 

 

 

 

W dniu 26.02.2022 o 16:48, Miszka napisał:

1. Podpite panny są łatwiejsze w obsłudze i w naturalny sposób chętne. Alkohol zwykle tak na nie działa.

2. Jak trzezwieją, często zmieniają zdanie. (znam z autopsji, nie cierpię takich akcji po alkoholu)

 

Jak trzeźwieją to uciekają bo im głupio z tym, co robiły na bani :P

 

 

W dniu 27.02.2022 o 13:48, Zgredek napisał:

Nie wiem co piszą inni, bo każdy ma swoje wizję. Z jednej strony 2/3 randki i łóżko to na pewno znak, że się jej podobasz a z drugiej, że szon. 

 

Wszystko zależy od sytuacji. Jeśli okoliczności interakcji to melanż albo tinder to dokładnie tak, tj. jeśli na 2/3 randce nie pójdzie to zwykle znaczy, że nic z tego nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie / bez alko / o dziennej porze, to budziłoby trochę więcej moich podejrzeń niż w sytuacji, jaką opisałeś

Ja o 2 w nocy po całym dniu i imprezie z alko i zmęczeniu to też na jej miejscu bym chyba olał ruchanko i poszedł spać xd 

zależnie od samopoczucia. Chociaż wtedy bym nic nie zaczynał, nie inicjował.

 

Jak się zachowywała wcześniej, zanim weszliście do łóżka?

Edytowane przez krzy_siek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.