Skocz do zawartości

Humor, ciągnik, prawo jazdy na ciągnik, smartfon, internet i...


Rekomendowane odpowiedzi

  • deleteduser174 zmienił(a) tytuł na Humor, ciągnik, prawo jazdy na ciągnik, smartfon, internet i...
14 godzin temu, DOHC napisał:

Po pierwsze nie czołg a transporter,

Ajjjjj. No patrz... nie zauważyłem...

 

14 godzin temu, DOHC napisał:

po drugie nie ukradli pod okiem ruskich, a odholowali porzucony (być może niesprawny) pojazd. 

No ale mi teraz zaimponowałeś swoją chłodną oceną sytuacji. Brawo.

 

Ty na ich miejscu po prostu byś naprawił ten transporter pod ogniem nieprzyjaciela i odjechał w blasku glorii i chwały.

Prawda?

Edytowane przez Miszka
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Miszka napisał:

No ale mi teraz zaimponowałeś swoją chłodną oceną sytuacji. Brawo.

Wrzuć na luz przyjacielu, nie idź drogą SSzaraka który chce wyłapywać Polaków jak małpy i na front 😉 Znaleziony karabin na drodze też nie jest skradziony, każdy może oceniać sytuację od swojej strony. Po prostu męczy nie już temat Ukrainy, wysypy węży i nagrań walk w powietrzu z cit scenki z gry, tak jak i tu opis jest przejaskrawiony. Na noc melisa aby się nie denerwować i dobrej nocy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, DOHC napisał:

Wrzuć na luz przyjacielu, nie idź drogą SSzaraka który chce wyłapywać Polaków jak małpy i na front 😉 Znaleziony karabin na drodze też nie jest skradziony, każdy może oceniać sytuację od swojej strony. Po prostu męczy nie już temat Ukrainy, wysypy węży i nagrań walk w powietrzu z cit scenki z gry, tak jak i tu opis jest przejaskrawiony. Na noc melisa aby się nie denerwować i dobrej nocy.

Nie bracie @DOHC. Nie wrzucę na luz. To Ty zacząłeś. Ja nie będę spijał Twojej piany. Wszystko po "wrzuć na luz" wycinam. Cokolwiek tam napisałeś nie ma znaczenia. Zasłona dymna.

To skoro to CIEBIE męczy, to nie męcz swoim zmęczeniem innych. Nie pasuje humor? Zmęczony jesteś? Nie reaguj i się po prostu nie przypierdalaj.

 

Zawsze znajdzie się jakaś pizda, która się przyjebie... "Ojeeeeezu. Znooooowu..." Kurwa Smerf Maruda + Smerf ważniak w jednym. Najpierw Ważniak a potem Maruda.

Myślisz, że ludzie nie rozróżniają czołgu od transportera opancerzonego? Rozróżniają. A w wielu sytuacjach to po prostu nie ma znaczenia.

Chodzi o humor. Humor w pewnej istotnej sytuacji. Humor ponad czymś. Humor pomimo czegoś.

Coś jest przejaskrawione? Coś męczy? Męczy CIEBIE. To TY odbierasz to jako przejaskrawione. Zamknij oczy i udawaj, że nic się nie dzieje. Bo jesteś już tym zmęczony.

Ale jutro... jak otworzysz oczy NIC się nie zmieni. Na Ukrainie nadal będzie trwała wojna, nadal będzie Cię męczyć. Ok?

Więc napij się melisy i dobrej nocy.

 

 

  • Zdziwiony 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Egregor Zeta napisał:

Można link dostać?

A jak pan Jezus powiedział? Tak jak pan Jezus powiedział, można jak najbardziej, jeszcze jak:

https://www.komputerswiat.pl/gamezilla/aktualnosci/powietrzna-walka-nad-ukraina-nagrania-z-gry-mylone-z-prawdziwymi-wydarzeniami/qr13hdy

 

https://www.dw.com/pl/fałszywe-nagrania-z-wojny-na-ukrainie-sprawdzamy-fakty/a-60927279

Dwa pierwsze lepsze linki z przegu. Tak samo "matki z dziećmi" okazali się murzynami którzy wypychają zwykłych ludzi z pociągu, napadają polskie sklepy z nożami i odgryzają medykom palce. 

Brat wyżej się strasznie oburzył, ale jak inaczej analizować te kłamstwa i fejki?

 

Nie, wojna to nie jest żadna inba. 

Są różne źródła, dziś tzn wczoraj czytałem iż jest ok 40 tysięcy ofiar na Ukrainie. To mały promil społeczeństwa, ale... Wojna to brak pracy, to zniszczony dobytek, rany fizyczne i psychiczne.

Wojna to anormalność, to brak zwykłego funkcjonowania. To życie w zagrożeniu oraz późniejsza bieda i brak perspektyw. 

Zobacz Polska vs Niemcy, zwłaszcza zachodnie. Dwa światy, oni mają kulturę, bogactwo, my mamy biedę i zjebany komuną mental. 

 

 

A media pokazują jakieś głupie siksy z karabinami, wymalowane które podbijają atencję na tragedii narodowej. Widziałem nagranie, jak biorą wystraszonych młodych chłopaków 18-20 lat i pakują do autobusu do woja. To jest piekło mężczyzn. 

 

I dla własnego zdrowia psychicznego: wszystko co zobaczycie odnośnie tej wojny dzielcie na 10, niezależnie czy RU czy UKR.

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.