Skocz do zawartości

I jak tu być facetem będąc konusem?


Rekomendowane odpowiedzi

On 6/2/2022 at 12:04 PM, bernevek said:

@JoeBlue

Trzonem jest jedno: oni są szczęśliwi a ja nie. Toż to jest niesprawiedliwość! 

A tu ruchać się chce a nią nikt nie jest zainteresowany. Widząc takiego niskiego gościa, z fajną laską, szczęśliwego, taką brzydulę triggeruje to.

Yes.

To co wielokrotnie zaobserwowałem...

Babę rzuca gdy widzi faceta z inną babą a tamta ślini się i liże go publicznie.

Chcesz szybko mieć dupę?

Zrób spacer przez miasto z pivotką.

Ona też na tym wygra a może nawet cię zgwałci.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przynajmniej Agnieszka Woźniak - Starak trzyma poziom. Okazało się, że jej zmarły mąż był niższy od niej i ogóle jej to nie przeszkadzało.

https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,28536370,agnieszka-wozniak-starak-nawiazala-do-piotra-wozniaka-staraka.html

 

Poza tym szacun za takie podejście do kwestii „typu” jaki się lubi. Ja mam z resztą podobnie jeśli chodzi o kobiety.

 

"Nie wiem, jaki jest mój typ. Jak jest chemia, to tyle rzeczy wchodzi w grę, że nie wiem, czy ja lubię brunetów, czy lubię blondynów. Lubię po prostu fajnych facetów - dodała."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konus to rządzi naszym krajem i to z pozycji hidden in the shadow. 

 

Co do tego wzrostu... Ja mam 196cm i nie zauważyłem by to jakoś wpływało na powodzenie. Kobiety z nie mojej ligi się mną nie interesują a w mojej lidze nie mam wielkiego powodzenia. Raczej normalne.

Pewnie to też spowodowane tym, że nie mam sylwetki Adonisa tylko przeciętną. I jaźwa raczej 6- /10.

Więc ten wzrost musi iść z resztą w parze.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając nie za wysoki wzrost, facet ma trochę utrudnione zadanie w poznawaniu panien, gdyż kobiety o wzroście w granicach 170cm-180cm przeważnie nie spojrzą pod kątem pożądania na faceta niższego od niej. Chłopy pod około 180cm wzrostu mają trochę łatwiej pod względem poznania lasek o średnim lub o wysokim wzroście. Tak już jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.