Skocz do zawartości

Cześć


urwis_z_doliny_mlynow

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Bracia, czytam Was od około roku a zarejestrowałem się, bo Marek zmotywował mnie swoim wpisem i postanowiłem dołozyć cegiełkę do przetrwania forum. Swoje perypetie opiszę pewnie za jakiś czas w Świeżakowni, ku przestrodze. tak więc witam jeszcze raz wszytskich serdecznie już jako zarejestrowany czytelnik :) pozdro!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko! :)

 

22 godziny temu, urwis_z_doliny_mlynow napisał:

, czytam Was od około roku a zarejestrowałem się,

Fajnie, że "wyszedłeś z cienia". :) 

 

 

22 godziny temu, urwis_z_doliny_mlynow napisał:

Swoje perypetie opiszę pewnie za jakiś czas w Świeżakowni, ku przestrodze.

 

Zakładając nowy temat nie zapomnij podać tam informacji, ile masz wzrostu. Wbrew pozorom to bardzo istotne. ;) Ale to już chyba wiesz, skoro od roku czytasz forum. ;) 

Najlepiej gdybyś w załączniku dodał zdjęcie RTG szczęki.🤣 Pomogło by to  Braciom niektórym w rozwikłaniu Twojej sytuacji i udzieleniu cennych rad. ;) 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Dzięki za wsparcie Marka👊👍

 

Nie ma problemu. To forum, Wasze historie, przemyślenia, i książki dały mi bardzo dużo (choć taką wiedzę powinien uzyskać każdy facet jak najczesniej)  więc pomyślałem że się choć trochę zrewanżuję.

 

8 godzin temu, Kiroviets napisał:

Fajnie, że "wyszedłeś z cienia". :) 

Miałem w sobie coś z Redpilla od dawna i myślałem (głupio) że może coś jednak ze mną nie tak bo mam "niepopularne" poglądy a przecież świat "idzie do przodu". U Was potwierdziłem sobie, że jednak niekoniecznie i oczywiście jeszcze mocno poszerzyłem wiedzę, bo jest tego więcej niż sądziłem. Niektóre historie wyrywają z butów i szczerze współczułem autorom mimo że w zasadzie nie znamy się osobiście.  No cóż, wyjście z Matrixa trochę boli, tym bardziej, że sam sporo głupot po drodze narobiłem myśląc po białorycersku.  Ale to temat na osobny post...

 

8 godzin temu, Kiroviets napisał:

Zakładając nowy temat nie zapomnij podać tam informacji, ile masz wzrostu. Wbrew pozorom to bardzo istotne. ;) Ale to już chyba wiesz, skoro od roku czytasz forum. ;) 

Najlepiej gdybyś w załączniku dodał zdjęcie RTG szczęki.🤣 Pomogło by to  Braciom niektórym w rozwikłaniu Twojej sytuacji i udzieleniu cennych rad. ;) 

 

Myślę ze bede przykladem tego ze nawet majac w miare wyglad, to ze zjebanym mindsetem i bez tej cennej wiedzy mozna ładnie sie załadować w kanał. Mam 185 cm wzostu, szczęka i forma w miarę jest :) ale nie w wygladzie leży moim zdaniem problem.

Edytowane przez urwis_z_doliny_mlynow
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.