Skocz do zawartości

Wsi spokojna, wsi wesoła, czyli kukold na wiosce


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.09.2022 o 10:07, Iceman84PL napisał:

@nowy00 Tylko, że wykształcenie nie świadczy o człowieku i jego świadomości bo dzisiaj większość magistrów to klony systemowe jako trybiki w tej grze.

Później nie dziw, że taki jeden z drugim nie zna natury kobiet, kim jest kobieta, jak działa i czego chce. 

Dają się szmacić w imię świętego spokoju co było popularne w pokoleniach naszych rodziców i dziadków. Męska świadomość rodzi się w bólu, cierpieniu, które zmusza cie do działania szukania rozwiązań, odpowiedzi na nurtujące nas pytania. 

I dopiero gdy ten mężczyzna upadnie na samo dno lub znajdzie się w sytuacji bez wyjścia wtedy dopiero do jego głowy dotrze w jakim koszmarze żyje. 

Nie dotrze. Ci którzy uzyskają świadomość po rozstaniu to może 10% . Znam ziomeczków, którzy po zakończeniu związku weszli w jeszcze większe bagno. Ogólnie ludzie kochają cierpienie i ból, dzięki temu mają się czym pochwalić i czują swoją wyjątkowość. Nie ruszą z miejsca i chuj.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.09.2022 o 13:10, Obliteraror napisał:

No lubię nerdów i lubić nie przestanę ;) Sam nim jestem.

Zakumpluj się z nimi, zaproś na grilla, małżeństwu zaproponuj wspólne słuchanie radio samiec oraz ksiąski w postaci kobietopedii, na pewno ciebie polubią, w szczególności  tego gościa żona.

W dniu 1.09.2022 o 16:22, MarkoBe napisał:

psycholog z Krakowa

Chciałbym przeczytać jego pracę doktorską, wiesz może , gdzie szukać tego arcydzieła ?

Lubię czytać i słuchać wybitnych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Druid napisał:

Chciałbym przeczytać jego pracę doktorską, wiesz może , gdzie szukać tego arcydzieła ?

Niestety, nie wiem. Dla takiego plebsa jak ja, jest to wiedza tajemna i tylko nieliczni zostaną dopuszczeni do całego księgozbioru arcymistrza marketingu xD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.