Skocz do zawartości

A może Khmerka z Kambodży?


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

Już nie gloryfikujcie tych mokebe, bo pewnie większość widziała murzyna (a bardziej murzynkę), tylko w Seksmisji.

 

Pracowałem z kilkoma i tylko 1 (jeden) był w jakiś sposób rozchwytywany. Gościu koło 180-182. Szerokie barki, regularna siłka i w miarę ogarnięty mindset, chociaż był to dzieciak, który nie wiedział czego chce w życiu. Typ poruszał każdą laskę z pracy, nawet ta najbardziej pretensjonalna i wymagająca, aż zaniemówiła, gdy ich sobie przedstawiłem. Pracowałem z nią wtedy kilka miesięcy i pierwszy raz widziałem ją taką promienną. Poza tym większość klientek próbowała go wyciągnąć z pracy na drinki czy imprezy.

 

Gościu miał ten temperament typowy dla czarnoskórych z amerykańskich utworów - nie latał za babami, ale te, które mu się podobały traktował wyjątkowo, że czuły się bardziej kobieco niż zwykle. Pomyślcie o tych utworach Outkast - i to był właśnie ten Andre3000 - czarujący uśmiechem i mową ciała. Pomimo całej otoczki i popularności - był on lojalny swojej pańci.

 

Pozostali to kurduple, którzy mogliby co najwyżej grać na trąbce w jazz-bandzie. W porównaniu, to tego czekoladowego czada - 2 ligi niżej. Inna budowa ciała, inne geny i mentalność (100% Afryka). Dla kontrastu - tego pierwszego każdy z klientów szanował i chciał z nim rozmawiać. Tymi pozostałymi każdy gardzi i traktuję jak chłopców na posyłki. 0 pewności siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.