Skocz do zawartości

Kobieta wytatuowała imię ukochanego na twarzy. Brytyjka zakochała się w amerykańskim więźniu skazanym za podwójne zabójstwo


Spokojnie

Rekomendowane odpowiedzi

Miłość wszystko wybaczy, spoko w pl był kiedyś news że nastolatki piszą do więźniów listy, mroczna triada itd, uwielbiają to

 

No i takie arty:

https://kobieta.onet.pl/zakochane-w-seryjnych-mordercach-te-kobiety-laczy-jedno/g55hzh2

 

"Od ponad trzydziestu lat (w 1989 r.) amerykańscy skazańcy w Stanach Zjednoczonych pozwolono więźniom odsiadującym wyroki dożywocia żenić się, w ciągu roku 800 mężczyzn wzięło ślub.

Dziś skazańcy mają konta na Facebooku, Twitterze, a na portalu www.writetaprisoner.com poznają przyszłe żony. Głównie Europejki, bo Amerykanki nimi gardzą.

Z forum laleczek skazańców:

"Najpiękniejszy prezent, jaki dostałam kiedyś od Stevena, to kilka włosków z jego klatki piersiowej".

"Przysięgam: kiedy rozerwałam kopertę i zobaczyłam jego zdjęcie, upadłam na podłogę. Kolana się pode mną dosłownie ugięły. Mój mąż jest dziełem sztuki: ścięgna, bicepsy, ramiona, sześciopak, wszystko…"

"Mój skarb przeszedł piekło, żeby zrobić sobie wielki tatuaż z lewej strony, blisko serca, z moim imieniem i napisem: Ich liebe Dich. Powiedział, że teraz jesteśmy na zawsze razem".

"

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto przeczytać artykuł o żonie.... Trynkiewicza.

Jak usprawiedliwia męża, w jaki sposób się o nim wypowiada.

 

 

https://www.popularne.pl/zona-mariusza-trynkiewicza/

 

Kobieta rozmawia z mężem 5 razy dziennie. Mówią sobie dosłownie o wszystkim, a mąż doradza jej w kwestii wychowania nastoletniej córki z pierwszego małżeństwa. Jej największym marzeniem jest, żeby Trynkiewicz wyszedł w końcu z ośrodka. Chciałaby wziąć z nim ślub kościelny i udać się w podróż poślubną do lasu, gdzie zamordował chłopców. To miejsce kojarzy się jej tylko z dzieciństwem męża.

Jednak na tym jej plany się nie kończą. Jej największym pragnieniem jest kolejne dziecko, które wychowa razem z ukochanym.

  • Dzięki 1
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.