Skocz do zawartości

RTX 3050 - czy warto


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Druid napisał:

Z doświadczenia tobie radze, jak chcesz kupić to nie żałuj pieniędzy i dołóż z parę jeszcze stów, żebyś nie żałował zakupu bo jednak mogłem mieć coś lepszego.

Wiem dzięki, tylko ja mam kompa 0db, mogłem dołożyć 300 zeta i mieć 3060 który jest szybszy ale żre 170 Watów, więc wole mieć mniej grzejącą się kartę i tyle :)

Za 2 lata sobie zmienię na kolejną, pewnie jakąś lowendową 40xx

Jestem niedzielnym graczem obecnie i cenię ciszę niż tam wodotryski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 11.02.2023 o 22:14, Druid napisał:

I oczywiście monitor 32 cale amoled za kilka tysięcy, wszystko po to, żeby zobaczyć to :

Śmiechy-hihy, ale tak to wygląda:D Teraz zakupiłem ps5 i co tam będzie grane oprócz wiedźmina? No gothic remake. Kompa z 2015 mam i oprócz wiedźmina co tam było... no gothic:D

Z bratem kiedyś gadkę miałem i w sumie w naszym przypadku to człowiek gra w gothic, wiedźmin, god of war;)

 

@spacemarine Możliwe, że nie doczytałem dokładnie, ale do tego 3050 jaki masz procesor i ile ramu no i jaki monitor?;)

Ten nowy god of war nie był zły.... chociaż spodziewałem się czegoś lepszego;)

Grałeś w Black?

No w moim przypadku zakup ps5 było fajnym posunięciem, cyberpunk, god of war, wiedźmin nex gen, medium, jak w tym roku to zrobię będzie cud. Na ps4 mam zaczęte mass effect. Kolej na druga część, a nie chce mi się wszystkiego przenosić, muszę ograć na ps4. A mass effect to dobra "space opera";)

Edytowane przez Pietryło
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pietryło napisał:

Śmiechy-hihy, ale tak to wygląda:D Teraz zakupiłem ps5 i co tam będzie grane oprócz wiedźmina? No gothic remake. Kompa z 2015 mam i oprócz wiedźmina co tam było... no gothic:D

Z bratem kiedyś gadkę miałem i w sumie w naszym przypadku to człowiek gra w gothic, wiedźmin, god of war;)

 

@spacemarine Możliwe, że nie doczytałem dokładnie, ale do tego 3050 jaki masz procesor i ile ramu no i jaki monitor?;)

Ten nowy god of war nie był zły.... chociaż spodziewałem się czegoś lepszego;)

Grałeś w Black?

No w moim przypadku zakup ps5 było fajnym posunięciem, cyberpunk, god of war, wiedźmin nex gen, medium, jak w tym roku to zrobię będzie cud. Na ps4 mam zaczęte mass effect. Kolej na druga część, a nie chce mi się wszystkiego przenosić, muszę ograć na ps4. A mass effect to dobra "space opera";)

 

Ramu mam 64gb procek jeden z mocniejszych ryzen 9, więc mocy jest pełno, monitor 1080p, najlepsze że przez tydzień grałem i się znudziłem :D człowiek jest za stary już, ale od czasu do czasu odpalam sobie jakieś gierki i po prostu lepiej chodzą. Teraz czekam na homeworld 3 więc przy tej grze karta się przyda i najważniejsze  nie grzeje się i jest bardzo cicha.

Mi brakuje gier jak motostorm, killzone 2, burnout, to były gry a nie takie pierdy jak teraz

 

Myśle by wybrać się też do jakiegoś centrum sony i wypróbować ten ps vr2, wygląda naprawdę fajnie, ale 6 klocków by pograć w grand turismo to jednak za dużo dla mnie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.02.2023 o 02:33, Pietryło napisał:

Śmiechy-hihy, ale tak to wygląda:D Teraz zakupiłem ps5 i co tam będzie grane oprócz wiedźmina? No gothic remake. Kompa z 2015 mam i oprócz wiedźmina co tam było... no gothic:D

Z bratem kiedyś gadkę miałem i w sumie w naszym przypadku to człowiek gra w gothic, wiedźmin, god of war;)

Bo najczęściej giery z wielkimi wypierdami graficznymi nie mają solidnych mechanik, fabuły, grywalności zwyczajnie. Ludzie do tej pory w Tibię grają, bo giera wciąga, jak bagno i ma przemyślany układ świata, wiele aktywności, społecznościowe motywy i tak dalej. Gothic drewniany, ale musisz się nauczyć biegania po terenie, sprawdzić, co się czai za rogiem. Zajebisty klimat odkrywania świata.

 

Jedynie Wiedźmin połączył w ostatnich latach grafikę z fabułą doskonale, ale mechanicznie, pod kątem walki to totalne meh.

 

Moja ulubiona gra akcji to Nioh 2, wyjebane na grafę, tam combosy się zapierdala z kosmosu i endgame poleca na skillowaniu wszystkich broni oraz dobierania motywów do jeszcze dłuższych, cięższych kombosów :D Polecam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mac napisał:

Bo najczęściej giery z wielkimi wypierdami graficznymi nie mają solidnych mechanik, fabuły, grywalności zwyczajnie. Ludzie do tej pory w Tibię grają, bo giera wciąga, jak bagno i ma przemyślany układ świata, wiele aktywności, społecznościowe motywy i tak dalej. Gothic drewniany, ale musisz się nauczyć biegania po terenie, sprawdzić, co się czai za rogiem. Zajebisty klimat odkrywania świata.

 

Jedynie Wiedźmin połączył w ostatnich latach grafikę z fabułą doskonale, ale mechanicznie, pod kątem walki to totalne meh.

 

Moja ulubiona gra akcji to Nioh 2, wyjebane na grafę, tam combosy się zapierdala z kosmosu i endgame poleca na skillowaniu wszystkich broni oraz dobierania motywów do jeszcze dłuższych, cięższych kombosów :D Polecam.

 

Ja od 20 lat wracam do 2 gier:

THPS2:

 

Najlepsza gra zręcznościowa w jaką grałem

 

Drugą grą jest Need for speed Most Wanted z 2005 roku

 

To była złota era gier z czasów ps2, gry nie były tak drogie w produkcji więc łatwiej było programistom eksperymentować, dziś budżety są po 10x i 20x większe więc gierki są miałkie bo to ryzyko, dlatego ja coraz częściej wracam do emulatorów albo gram w indyki

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.